nejde natočit

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
dejvairsoft
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2011, 22:12

nejde natočit

Příspěvek od dejvairsoft »

Čau mám takovej problém s Scoupem je to 1.5, 62kw, rok 91, nejdříve jsem měl vodu v nádrži tu jsem vyčistil normálně to šlo nastartovat, šlo to na volnoběh uplně normálně když jsem mu trošku přidal tak se začal dusit.po nějakem pátem nastartování už nešel natočit vůbec, tedko už ani nehází jiskru nevím co s tím.četl jsem že někteří tady měli podobný problémy mohl by ste mi s tim někdo prosim poradit děkuji .
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde natočit

Příspěvek od -JxD- »

startér se snaží, nebo je úplný mrtvo?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
dejvairsoft
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2011, 22:12

Re: nejde natočit

Příspěvek od dejvairsoft »

jo starter se točí předtim jsem s tim popojížděl ale motor nešel vytočit nad 2000 otáček,jinak by se udusil a od té doby ho nemůžu natočit a svíčky neházejí jiskru nevim co to může být
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde natočit

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Měl jsem něco podobného ale asi budeš mít jinou závadu vzhledem k průběhu . Tedy když vyšroubuješ svíčky a svíčku na kabelu přikostříš tak nic? pokud ne zkus jít po kabelu tedy odpoj cívku u rozdělovače a zkus jestli ten nehází u jiskru (když ho přiblížíš ke kostře) pokud také nic ještě zkontroluj jestli ti neprobíjí kabel z cívky přímo u cívky to jsem také měl bylo to pěkně vidět když bylo alespoň šero pokud také nic tak info o tom kdy má dávat jiskru tedy že se motor točí říká u scoupe tuším hallův senzor to je snímač co je snímá věnec setrvačníku někdy na něm je jen bordel a stačí ho setřít. jinak jestli jednotka neví že se motor točí tedy že má házet jiskru tak ani nebudou stříkat střiky tedy když vyndáš svíčky tak uvidíš jestli ti při točení jde ven benzín. víc tam toho snad není. jinak tu yurii dával postup jak vyblikat chyby z jednotky to by ti také mohlo pomoct pokud tam je i pro mici jednotku
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: nejde natočit

Příspěvek od palicka007 »

dejvairsoft píše:jo starter se točí předtim jsem s tim popojížděl ale motor nešel vytočit nad 2000 otáček,jinak by se udusil a od té doby ho nemůžu natočit a svíčky neházejí jiskru nevim co to může být
no já by jsem to tipnul na tu cívku ta dost trpí ráda se rozpadá tam co se strká kabel měl jsem to taky ale nikdy se mi nestalo že by neházela nikdy někdy ne a někdy jo ale nikdy uplně a taky by jsem souhlasil s HALLem


Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“