DizzX´S-coupe

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

DizzX´S-coupe

Příspěvek od DizzX »

Většina z vás jistě zná Pikolikovo Scoupé, cca v půlce jsem ho od něj koupil, radost z koupě mi vydržela asi týden, když mi na dálnici při cestě z Hradce domů rupla hadice chladící okruhu. Místo ní se tam provizorně narvala hadice z Lantry, abych dojel domu, což se mi podařilo s čtyřhodinovým zpožděním. Týden na to se auto odvezlo k Hujerovi, který měl seřídit ventily a sehnat novou hadici. Když už bylo auto u Hujera, tak sem mu řek ať se podivá jestli mu něco neschází, to byla osudová chyba :D. Protože částka za opravu, co mi řekl mě skoro položila na kolena. No nicméně, asi po 2-3 třech týdnech jsem si jel pro auto do Prahy. Teď je auto zatím bez problémů. I když dost věcí je ještě třeba vyměnit. Jenže na to se musej ušetřit fufniky.

Na autě bude probíhat spousta změn, budou se předělávat tapecy, ty nynější budou na prodej, dále jsem vyndal skořepinu a řidičova sedačka se bude přešívat jako jsou ty tři předešlé, řidičův navíjecí pás se vymění za pás s elektrickým navíjením, reproduktory budou přemístěny, ty ze zadního plata , i v motoráku se toho spousta změní, ale vše je o penězích
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: DizzX´S-coupe

Příspěvek od Tomson-tr »

Tak ti prajem vela stastnych km a nech ta scoupo co najdlhsie poslucha :D ,a priebezne pridavaj foto,zmeny.....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: DizzX´S-coupe

Příspěvek od Lhoty »

hlavně ať nedopadne jako lantra, tohle auto vypadalo, že z něj něco bude, byla by ho škoda:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: DizzX´S-coupe

Příspěvek od DizzX »

mas pravdu tohle auto vypadalo, ale opravdu jen vypadalo xD

jinak mám strašný štěstí, vyskočila mi při předjíždění trubka k IC ze spojky xD
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“