Pazvuky v intrerieri

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
skrabi
*
Příspěvky: 74
Registrován: 04 bře 2011, 11:30

Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od skrabi »

zdravim vsetkych. Od vcera som stastnym majitelom ix20 . Po najazdeni zhruba 150 kilometrov som si dnes rano vsimol podivny zvuk z okolia laveho A stlpika pocutelny na nerovnostiach ale aj na rovnej ceste. Znie to ako ked mate balenie mineralnych vôd a ich plastove flase sa o seba trú - taky neprijemny vrzgot. Tym ze auto je celkovo velmi tiche, je ten zvuk dost zretelny. Ma niekto podobne skusenosti ? Alebo treba tomu dat nejaky cas aby si plasty mozno trochu "sadli" ? Inak je to jedina chybicka krasy , prve dojmy su vynikajuce.
Reklama
 

Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od airwaves »

Nevím jestli myslíme to stejné. Domnívám se že jsou to zvuku nějakého média ať už vody kolem termostatu a nebo v klimě. Je to takový vrzavý, škrabavý, bublavý, nevím jak to popsat zvuk :D :D :D myslím že je to něco tekutýho. Ozvývá se to v době kdy se zvedá teplota motoru ale ještě není uplně na provozní je těsně před ní :D . Je to slyšet celkem slabě.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
stepaka
Příspěvky: 3
Registrován: 24 srp 2011, 21:29

Re: Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od stepaka »

Koupila jsem vůz před měsícem a při rychlosti nad 90 mi od okénka začne hvízdat meluzína, zjistila jsem, že nabírá na intenzitě v závislosti na zapnutém stupni větráku...měl jste s tím někdo problém? Děkuji
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od airwaves »

Kdesi kdysi někdo psal že se mu nedovíralo okno. Mrkněte i na to. Třeba je horní guma ještě moc tvrdá.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
marek67
Příspěvky: 8
Registrován: 07 úno 2011, 19:20
Bydliště: Banska Bystrica,SK

Re: Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od marek67 »

ahoj,mal som ten isty problem.bol som s tym servise a riesili sme to ako reklamaciu za par minut mi vymenili listu pri okne a je po hluku :D treba urcite s tym ist do servisu a nechat si to vymenit.lebo mne to islo poriadne na nervy :-)
iX20 1,4 Style Crystal White
skrabi
*
Příspěvky: 74
Registrován: 04 bře 2011, 11:30

Re: Pazvuky v intrerieri

Příspěvek od skrabi »

Zdravim.
Po 3700 km uz ten zvuk nepocut ,zato sa z casu na cas ozve vodicove sedadlo .
Odpovědět

Zpět na „ix20“