Palubní počítač

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Bolo »

Neznám ale vypadá to dobře.Je z Ovy a cena je ok.Horší je to zapojení...
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Picaso
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2010, 11:47
Bydliště: Zábřeh

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Picaso »

Nevíte prosím někdo,jaký by se dal použít software do navigace pro měření spotřeby,rychlosti a pod.když ji mám propojenou s diagnostickou zásuvkou?Stačí mi tip na nějakou demoverzi,jde mi jen o to,to vyzkoušet,jestli je to možné.Navigaci mám iGo8 a pracuje na win CE5,takže stačí asi program,který by fungoval na win CE5.Upozorňuji,že to nechci pro nějaké nelegální provozování aplikací,a že mi stačí tip ,či název nějaké DEMOVERZE.Je to opavdu jen pro vyzkoušení,zda je toto možné!
Škoda 110
Škoda 120L,
Nissan Sunny 1.6 combi
Daewoo Nubira II 1.6 combi
Babeta 228 - žlutý drak
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi,4WD,83kW,r.v.03/2001
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi,4WD,110kW,r.v.06/2008
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Mike.M »

V ostatnich se toto tema diskutuje. ja poridil ODB2 prez Bluetooth s ebaye za 500,- pracovni tel sem si poridil HTC Desire a androidem. do nej program Torque a vse beha jak ma. je to univerzalnejsi nez je navugace, protoze mi to prehrava vse, naviguje, mam uzasny 7 plochovy(7ploch a muzu menit pretahnutim palce, a na kazde plose je uplne neco jine. spotreba (budiky grafy hodnoty), rychlost taktez palubni PC diagnostiku, s chyb kody. a i ucici program, ktery mi ukazuje jestli jezdim jak prase nebo setrne.

http://www.motordiag.cz/motordiag/software tu mas odkaz na podpporovane programy. ale OBD scope(Symbian) mi nejel se santou ale jen s octavii.

prikladam nejake screeny

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Palubní počítač

Příspěvek od Bolo »

cert píše:Znáte někdo tenhle uni počítač? Cenově je za dobře...
http://www.veramon.czweb.org/pp_univerzal.html
Odpověď od prodejce: Modul lze instalovat do každého vozidla s benzínovým motorem a elektronickým náhonem pro tachometr. Montáže dělám, ale je potřebné vyřešit mechanické umístění modulu. Já sám pro tyto účely využívám různých otvorů v interiéru vozidla. Ale k tomu je potřeba předem vyrobit panel a to nějakou dobu trvá. Takže jsem schopen vám modul nainstalovat po elektrické stránce, ale mechanickou část by jste si již z časových důvodů musel udělat sám.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
okso
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2011, 00:35
Bydliště: Vrbove

Re: Palubní počítač

Příspěvek od okso »

zdravim vsetkych feckarov doteraz som iba nasaval informacie a kedze som uz cerstvym majitelom mam jednu nezrovnalost. Palubny pocitac ma zaujal a urcite si ho chcem namontovat lenze preberala sa tu iba spotreba u dieslov a benzinov ale nebola tu rec o spotrebe LPG a preto moja otazka znie ci existuje palubny pc v ktorom sa da nastavit aby trebarz ukazoval dojazd na plynovu nardz a zvlast na benzinovu ? mate s tym niekto skusenost ? zatial dakujem
Hyundai Santa Fe 2,4 LPG 4WD 2003
Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Palubní počítač

Příspěvek od miooo »

scanguage II tusim vie aj toto...
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
okso
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2011, 00:35
Bydliště: Vrbove

Re: Palubní počítač

Příspěvek od okso »

scangauge 2 no neviem paci sa mi ze je to v cestine ak ma pamet neklame ale dizajnovo nevem no nic moc nejak mi to do santika nepasuje. Skor by som sa priklonil k tym ruskym masinkan ako napr http://www.autocomp.ru/catalogue/tripcomputers/HYUNDAI/ balsaja technika
Hyundai Santa Fe 2,4 LPG 4WD 2003
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“