Zla hlava?tesnenie?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

black_sheep píše:no ten bordel pod víčkem není nijak nenormální. dělaj to všechny hyundaie ikdyž jsou v pořádku - je to kondenzovaná voda. když mi scoupo foukalo do vodního okruhu a ten se motal do oleje, tak to vypadalo daleko, daleko hůř - uplně celé bílo-šedé.

intercoolerem to přehřívání asi určitě nebude - v tomhle počasí? #-o už jen proto že když nastartuješ v létě a necháš auto běžet dva dny v kuse na volnoběh a ani se nerozjedeš tak se prostě nevyvaří.

1. změř komprese
2. pokud zlý nebo velký rozdíl mezi válci není co řešit dál - sundat hlavu, srovnat, nové těsnění a jede se.
3. pokud budou OK tak bych se podíval na vodní pumpu.
zajtra idem zmerat kompresie tak uvidim,ak budu aj tie zle tak nebudem asi ani nic robit...a zase-dolial som vodu po max,presiel som 100km a nadrzka bola uplne vyschnuta!to su moc velke straty podla mna...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od adam221 »

Nemoze ti tiect niekde ta voda, ale tak, ze sa hned odparuje? Alebo cez kurenie? Mne na astre slzil chladic, ale tak, ze sa to hned odparilo, a na facku mi striekala voda z trubky priamo na vyfukove potrubie :)

black pisal spravne, aj kompresiou sa to da zistit, ked bude rozdielna....
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od MICHAL77 »

Natlakuj chladící soustavu a pozoruj zda klasá tlak a popřípadě kudy to teče.
Pokud Ti to teče do oleje v tokovém množství už dávno bys tam musel mít emulzi - taková šedá břečka (prostě voda a olej), popřípadě by Ti už mohla téct i ven.....
Pokud by to teklo do válců tak by to asi dost blbě startovalo a dalo by se to poznat na svíčkách.
No a turbo je také chlazené vodou? Není problém v turbu?
Jinak oddělej předchladič a vyfoukej z něj bordel, to samé i chladič, jak jsou u sebe tak se tam dostává kdeco a pak to houby chladí.
Pokud by byla špatná vodní pumpa a netekla tak by se to přehřívat mohlo, ale ta ztráta vody....
.........
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Piskotkiller »

Jo to turbo je chlazený vodou....
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od DizzX »

vodní pumpa to nebude, tu Hujer měnil cca měsíc zpátky
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Vladislav Bureš »

black_sheep píše:no ten bordel pod víčkem není nijak nenormální. dělaj to všechny hyundaie ikdyž jsou v pořádku - je to kondenzovaná voda...
Chlape Scoupe jsem měl 3, další cca 3-4 jsem měl pod rukou alespoň na moment a spoustu dalších aut a nikde jsem toto neviděl (u aut co byly v pořádku) jen poslední Scoupe mělo celkem dvě víka a ani jedno to nemělo (obě ještě mám).
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od black_sheep »

já jo, a voda nemizela. scoupé jsem měl dvě, pak lantru a coupé a dělaj to všecky.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Yurii »

Já mám víčko krásně černý zespoda, u obou aut... :-D Turbínou to nebude ta je v tomhle autě pořád stejná, mění se jenom motory :) :mrgreen:
Tak asi fakt zkroucená palice... uff ještě že s tímhle motorem už nemám nic společnýho. :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Takze dnes som sa bol pytat v servise u znameho a zistil som-tesnenie pod hlavu 20eur,zrovnanie hlavy + tlakova skuska 30eur,robota s novou chladiacou 70eur....takze idem do toho....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

BLESK007 píše:Natlakuj chladící soustavu a pozoruj zda klasá tlak a popřípadě kudy to teče.
Pokud Ti to teče do oleje v tokovém množství už dávno bys tam musel mít emulzi - taková šedá břečka (prostě voda a olej), popřípadě by Ti už mohla téct i ven.....
Pokud by to teklo do válců tak by to asi dost blbě startovalo a dalo by se to poznat na svíčkách.
No a turbo je také chlazené vodou? Není problém v turbu?
Jinak oddělej předchladič a vyfoukej z něj bordel, to samé i chladič, jak jsou u sebe tak se tam dostává kdeco a pak to houby chladí.
Pokud by byla špatná vodní pumpa a netekla tak by se to přehřívat mohlo, ale ta ztráta vody....
A to startovanie je blbe-niekedy nastartuje hned a niekedy toci toci aj zo 5 sekund az potom nastartuje...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Yurii »

Tomson-tr píše:Takze dnes som sa bol pytat v servise u znameho a zistil som-tesnenie pod hlavu 20eur,zrovnanie hlavy + tlakova skuska 30eur,robota s novou chladiacou 70eur....takze idem do toho....
To si děláš srandu, tak levné???
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Yurii píše:
Tomson-tr píše:Takze dnes som sa bol pytat v servise u znameho a zistil som-tesnenie pod hlavu 20eur,zrovnanie hlavy + tlakova skuska 30eur,robota s novou chladiacou 70eur....takze idem do toho....
To si děláš srandu, tak levné???
JJ,sice neviem ci to je levne lebo to neviem porovnat ale taketo ceny mi povedal....my k nemu chodime uz dlho dlho ked sa nieco posere a brat ku nemu chodi dat opravovat firemne auta co je kazdy tyzden lebo tie auta najazdia cca 3000km tyzdenne tak aj mozno preto....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Tak dnes sa v servise pustili do mojho scoupe,teraz mi volal ze je kriva hlava,ze bolo pekne vidno ako to prefukuje cez 2 a 3 valec....takze zrovnat,zlozit a jazdit :D/
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Yurii »

Fajné :) Tak držím palce ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Ja som vedel ze to nebude take jednoduche :cry: :cry: ,dnes mi zase volal a povedal mi ze mi pridiera vacku,ze to sa neoplati skladat dokopy.nech zozeniem hlavu aj s vackou.....NEVIETE O NEJAKEJ NA PREDAJ????
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“