Žárovky do světlometů

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od DEXTER »

Korálek píše:Chtělo by to zkusit tyhle,je to novinka:
http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zar ... -s89647902

Jinak já měl Philips Extreme a je to o hodně lepší :D
dnes som kupil tento vyrobok dal do auta zapol a zistil ze to co tam pisu su pekne keci :D svieti to domodra a to je cele , nikdy ziadna kalsicka ziarovka nebude svietit ako xenon , ked to zhrniem nesvieti to zle , ale ani zdaleka nie tak ako o tom pisu :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Reklama
 

Uživatelský avatar
disius
*
Příspěvky: 80
Registrován: 09 úno 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od disius »

Ahojte, po dlhom case opet obnovujem tuto temu.. Po dlhom case mi odisla lava stretavacka a chcel by som si kupit uz nejake silnejsie H4-ky. Z toho co tu citam si velmi pochvalujete: Tungsram Megalight +60[/b, viete mi z odstupom casu povedat ci su naozaj take dobre ako sa tu pred rokom pisalo? Dalej, objavil som: Osram NightBraker Plus (stoja len 12 ecok) o ktorych tvrdia, ze maju o 50% dlhsiu zivotnost ako starsie NightBrakery. Mate s nimi niekto skusenosti, je to pravda? Pokial by to bola pravda tak asi by som siel do tych Osram NB Plus... Co mi odporucite vy? Dik za nazory :lol:
Hyundai Accent, 1.5 CRDi Elegance, Vine Red, 14" Rial Campo
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od tombas »

Já dlouhodobě používám Philips Premium +30%, už na starém autě jsem je měl a maximální spokojenost. Je to takový optimální kompromis mezi svítivostí a životností při celodenním svícení. Navíc cena je super.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Vilda »

Nechtěl bych to zakřiknout, ale můj Accentík je zatím bez ztráty květinky =D> za tři roky žádná žarovka neodešla ... ani velká, ani malá .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od tombas »

Mě taky žádná sama neodešla, ale hlavní H4 jsem vyměnil preventivně, taky postupně slepnou a rozdíl je opravdu znatelný. Na původních Osramech už bylo vidět, jak jsou vlákna vypálená (ne prasklá).
Zase to není taková investice, aby se jednou za 2-3 roky nemohly koupit nové žárovky.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od enjoy »

doporučim ti obyčejný tungsramy 55W.teď jsem je dával do matrixe(apropo,bez demontáže světel :mrgreen: ) a,podle testu v mladý frontě mají dosvit 74 metrů,nightbreakery 75 metrů... cena třetinová.
Zatím můžu říct pouze to,že svítí pěkně,předchozí žárovky značky Ashuki byly pěkný bludičky...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od FISHkaa »

Jednoznačně Osram night breaker plus. Viditelná změna a vydržely úžasně dlouho... Teď mám druhou sadu (H7) a paráda... :-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7925
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Mexican »

mam to ako Vilda.. 3 roky sa nevypalila ziadna ziarovka. Resp pri 40 000 som menil jednu, teraz pri 126 000 som sa uz citil blbo, ze mi dva roky lezia v sufliku Tungsram Megalight +30% tak som ich minuly vikend vymenil.

Svietia pekne uprimne, nejak extra vykony nemaju. Ono tie svetla staci poriadne nastavit a najma drzat ciste a aj origo ziarovky podavaju slusny vykon
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
disius
*
Příspěvky: 80
Registrován: 09 úno 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od disius »

Dakujem Vam vsetkym za nazory. Kedze Tungsram Megalight podla slov Mexicana vykonom neoslnili, tak som sa nakoniec na odporucanie FISHkaa rozhodol pre Osram Night Braker Plus. Dnes som ich kupil, zajtra namontujem. Dufam ze vyrobca s tou predlzenou zivotnostou nekecal :D
Hyundai Accent, 1.5 CRDi Elegance, Vine Red, 14" Rial Campo
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od jurmich »

kedze nesom technicky tip tak sa opytam. prvykrat mi vyhorela ziarovka hlavna v prednom svetlomete. a kedze mi tu v trebisove mame momentalne kalamitu ta predstava v tomto pocasi menit ziarovku. to fakt musim odpajat baterku (-)???? nestaci len odkrutit ten kryt a vymenit?
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od MICHAL77 »

Proč bys odpojoval baterii??? Odendej kryt od žárovky, odpoj patici, pak odjisti žárovku a vyndej ji, dej novou, zajisti a zapoj patici, zakrytuj a hurá už to o5 svítí......
.........
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7925
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Mexican »

u H4 je mozne aplikovat to co pisal Blesk. Pravdaze s klucikom od zapalovania zahodenym skotocne daleko od spinacej skrinky :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od jurmich »

BLESK007 píše:Proč bys odpojoval baterii???
v manuale to tak pise. dik za radu. v tej zime sa mi do toho vobec nechce ist....
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od Martun »

Určitě netřeba odpojovat baterii. Baterii jsem neodpojoval ani při výměně xenonů, tam jsem si ale sakra dával pozor na otočení vypínače pro světla! :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Žárovky do světlometů

Příspěvek od rokolo »

Nezkoušel někdo z vás vyndat žárovku (obrysovku) z předního světlometu? Nějak na to nemohu přijít :(....nenašel jsem nic, co by se mohlo zmáčknout (kromě odpojení kabelu), zkoušel jsem to potočit, táhnout a nic.... Bojím se, abych něco neulomil.
Martun a Mexičan dávali misto ní diody, ale postup vyjmutí není myslím nikde popsán.......asi je to primitivní, ale mně to prostě nejde ](*,)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“