Zhasínání přístrojové desky

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
doston46
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 zář 2010, 15:04

Zhasínání přístrojové desky

Příspěvek od doston46 »

Čau chlapy potřeboval bych poradit, začalo mi dělat, že když jedu autem tak mi z ničeho nic zhasne přístrojová deska, ale světla dál normálně svítí, nevím čím by to mohlo být, prosím poradte :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Zhasínání přístrojové desky

Příspěvek od mirpie »

omrkni ten krám s kolečkem na regulaci jasu přístrojovky, jestli tam nemáš volný konektor,případně kontakt přímo na budíkách, ale to už bys musel odstrojit tu kupu plastů
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
easy55
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2011, 20:51
Bydliště: Karviná

Re: Zhasínání přístrojové desky

Příspěvek od easy55 »

Ahoj měl bych taky dotaz, mam Coupe teprve krátce a pořád se s ním seznamuju, i když se mi ho už pokusili ukrást :( ale zpět k problému chtěl jsem se zeptat kde všude jsou umístěny žárovky na středním panelu....vůbec mi nesvítí regulace topení a přepínání pozic ventilátoru a v noci je to celkem problém....ještě jsem se do toho nedíval, chtěl jsem se prvně zeptat jak to je řešeno a jestli je to vůbec podsvíceno...předem díky...
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zhasínání přístrojové desky

Příspěvek od black_sheep »

ukradnout? jak jsi na to prisel - lamali zamek rizeni? :/

podsviceny to je, ale pristup je tam naprd. musis nejdriv vytahnout plast kolem radicky (vytahnout nahoru), pak vytahni dopredu ten plast kolem radia a stahni volant dolu. u kolecka regulace osvetleni palubky dloubni nozem at to vytahnes a pak sroubuj. nejdriv spodni kryt palubky u noh ridice (4x sroub) a nechas ho spadnout. Pak se vrhni na celej ten velkej plast kolem budiku co vede az k topeni. 2x sroub nad budikama, 2x nebo 3x pod tim plastem u stredovyho tunelu co jsi predtim odcvaknul. pak je jeden pod tim osvetlenim palubky a sup s tim ven. dal uz si poradis :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
easy55
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2011, 20:51
Bydliště: Karviná

Re: Zhasínání přístrojové desky

Příspěvek od easy55 »

Tak už vím proč to ten, co mi to prodával neopravil :lol:
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“