Škubání motoru

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
stano_no
Příspěvky: 9
Registrován: 12 zář 2010, 15:16
Bydliště: Námestovo, SK

Re: Škubání motoru

Příspěvek od stano_no »

Podobny problem s trhanim motora som riesil na jar aj ja, avsak so zavadou jasne identifikovatelnou - uplne dohryzene dva kable od kun. Uz nastartovanie bolo problematicke, otvorim kapotu a skoro som zaplakal :cry:. Dva kable uplne v haji tak, ze uz viseli len na vlaskoch.
Tak som kupil cenovo dostupnu sadu kaplov Starline (cca 570Sk) a opat vsetko v poriadku. Len tak rozmyslam ci sa zo mna casom nestane polovnik. Sprejom sa to sice osetrit da, ale gula medzi oci je predsa len istejsia :mrgreen:
Hyundai Accent 1,3 (*04/2003) - 5 dverový tátošík
Reklama
 

Uživatelský avatar
espire
*
Příspěvky: 43
Registrován: 23 úno 2010, 14:46
Bydliště: Ostrava

Re: Škubání motoru

Příspěvek od espire »

Tak po dvou měsících ježdění je to pořád v cajku :-) takže když vám auto škube zkontrolujte svíčky + kabely :-)
Hyundai Accent 1.5 (65kW) r.v. 97 5dveřko žluté :-)
Uživatelský avatar
myhead
***
Příspěvky: 670
Registrován: 05 čer 2008, 04:45
Bydliště: Sedlce (je to kousek od ČB)

Re: Škubání motoru

Příspěvek od myhead »

čauky, tak nastal problém :oops: mám úplně jiný druh škubání a vůbec nevím co s tím úž.

trošku to zkusím vysvětlit- když jedu prostě po rovině a rovně a přidávám plyn jak chci i to nechám vytočit tak všechno v pořádku motor jde krásně, ale jakmile přijde zatáčka i MÍRNÁ a jakmile zatočím volantem tak začne neuvěřitelné škubání, jakoby prostě uplně vypínal motor, prolezl jsem palivovou soustavu, kabely jestli někde něco nekostří ale nic jsem nenašel, dělá to i když mám plnou nádrž i když je prázdná. Snad někdo poradí. :(
JE-
Hyundai Accent X3 1.4 1997
Opel Zafira 2.0DTL 2000 (v provozu 2002)

EX
Škoda Felicia Kombi 1.3 LXI LPG 1996

Peugeot 106 1.5D 2000
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“