Práce snů

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Práce snů

Příspěvek od black_sheep »

bylo by hezke, a zaroven zajimave, kdyby jedno z tech aut mel nekdo z klubu! :) taky jsem jim za prislib vylozil karty na stul.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Borek »

Skyline píše:V textu tam :hyu: píše, že to bude pro vybrané privilegium, dělit se s vypatlaným fotbalistou o auto. Nestojím o to čekat až mi někdo milostivě dovolí projet se v autě, že je zrovna volné.
Jsem téhož názoru :!: Pěkně debilní akce. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Práce snů

Příspěvek od Kony5 »

Jsem tam...ale asi nevyhraju protože fotbalu vubec nerozumím :-D
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Luboshak »

Jsem tam taky, Jiracek musi dat gol v 76. minute :-). Predpokladam, ze to ze se auto bude stridat s nejakym fotbalistou je jen jako a auto zustane celou dobu u vyherce. Myslim, ze to nikdo z nich nema moc zapotrebi tahat se o auto s nejakym fanouskem. Ale je to hezka soutez a uz se vidim jak jezdim do prace v kupicku :-).
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Nexus »

Rosický v 79. minutě :mrgreen: :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Práce snů

Příspěvek od lada 71 »

Já dal Pilaře v 70. minutě. A taky si myslim, že ty naše priomadony nemaj zapotřebí, když si budou chtít zajet sbalit nějakou modelku do baru Kozička, aby si na to předem zamlouvali auto, o které se dělí s nějakým fanouškem, kterej prdí do stejné sedačky. Ten, kdo bude mít to "štěstíčko" a vyhraje uvedenou soutěž, tak to auto bude jistě mít po celou dobu užívání jen pro sebe.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Práce snů

Příspěvek od Hardcam »

ha. tak to je dobry.... :lol: tak to se budeme stridat ja, ty a Pilar...k Plzni to mam bliz, takze mu to tam klidne vzdycky odvezu :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Práce snů

Příspěvek od black_sheep »

kua já dal 77 minutu a přítelkyně 75, tak to bude gólparáda mezi 70 a 80 minutou :mrgreen:

je zvláštní že mezi fanoušky hyundaiů moc fanoušků fotbalu není a určitě to platí i naopak :mrgreen: taky tomu rozumím jak koza petrželi.. takhle kdyby sponzorovali hokej! ale tam vládne zrovna škoda auto, která mě teda oslovuje ještě míň než hindustán. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Práce snů

Příspěvek od Hardcam »

Kdyz se loni soutezilo o i30 v ramci mistraku a otazka byla, kolik se do ni vejde micu, spelt jsem se o 13 (sel jsem na to matematicky, objem prostoru a objem mice). Spanelsku fandim, takze tam byl tip jasnej. I kdyby hralo proti nam. Cesky lize i narodaku nefandim vubec, nejsou vykony, neni prizen. Snad jen posledni dobou Plzni, protoze ukazala, ze umi a tomu ja fandim. Takze je jasny, ze soutezim hlavne proto, ze jde o H :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Nexus »

taky soutěžím jenom protože jde o auto, že je to háčko je bonus :mrgreen: a když jsem přemýšlel na kterýho fotbalistu vsadit, zjistil jsem že jsem v televizi/radiu slyšel asi tři jména :lol: ano cítím se jako mizerný fanoušek českého fotbalu a hrozně se stydím. Ale slibuju, že až toho genesise vyhraju, že se naučím jména všech kluků v naší repre :mrgreen: a možná je časem poznám i na fotce :mrgreen: :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Farrael »

"V případě škodné události související s provozem vozidla je výherce povinen se spolupodílet na náhradě škody a jiných nákladech s touto událostí spojených, a to do výše spoluúčasti definované ve smlouvě o povinném ručení vozidla. Toto platí jen v případě škodných událostí vzniklých mimo dobu, kdy zapůjčený automobil používá fotbalista. "
To abyste v něm ale jezdili jen v mírném provozu a ne v sobotu a neděli, kdy jezděj vajíčkáři. A parkovali v hlídanejch garážích, nebo v soukromé u rodiného domku. :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Práce snů

Příspěvek od black_sheep »

asi bych si to připojistil bejt výherce :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Farrael »

No hlavně to měli udělat až po faceliftu. To by bylo ještě lepší...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Práce snů

Příspěvek od Skyline »

Luboshak píše:Jsem tam taky, Jiracek musi dat gol v 76. minute :-). Predpokladam, ze to ze se auto bude stridat s nejakym fotbalistou je jen jako a auto zustane celou dobu u vyherce. Myslim, ze to nikdo z nich nema moc zapotrebi tahat se o auto s nejakym fanouskem. Ale je to hezka soutez a uz se vidim jak jezdim do prace v kupicku :-).
akorát, že většina fotbalistů nejsou sirotci a tak to auto klidně někomu přenechají, ženě, otci nebo sourozenci. Já bych to tak udělal. Takže jak říkám nevěřím tomu.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce snů

Příspěvek od Lukino »

Taky bych se klidně svezl, ale na druhou stranu už vidím jak to auto bude vypadat - pojízdná reklama, stoprocentně se jménem příslušného fotbalisty. Stran pravidel mi není jasné kdo bude dělat na autě servis a platit za něj a docela by mě zajímalo jak bude vypadat ta smlouva o pronájmu, zda náhodou z ní nepoplynou další povinnosti pro výherce.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Odpovědět

Zpět na „Pokec“