Klíč

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepapepapa
Příspěvky: 4
Registrován: 31 pro 2009, 13:51

Klíč

Příspěvek od Pepapepapa »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se nakóduje dálkové ovládání na klíči (vyměnil jsem baterku a přestalo to fungovat). Díky za rady. Jinak s Terroušem po výměně vstřikovačů a repase čerpadla plná spokojenost.
Reklama
 

Miloš77
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2011, 17:30

Re: Klíč

Příspěvek od Miloš77 »

Já mám stažený komplet manuál na Terracana a tam je popsán postup jak nakódovat klíč a tak podobně,ale je to v angličtině. Jestli ti to nevadí, rád pošlu třeba mailem.
steev-sk
Příspěvky: 6
Registrován: 13 lis 2011, 20:01

Re: Klíč

Příspěvek od steev-sk »

Nazdar ,ja mám podobný problém ale podľa manuálu ani podľa GDS je programovanie klúča pre novšie modely možné iba cez origo Gscan.

pre staršie modely je to jednoduche pod stredovou konzolou, je treba ju odstraniť a odpojiť aj ovladanie klímy je riadiaca jednotka ovládania centrálu aj s antenkou

prístup celkom zlý ale šikovný mechanik si s tým poradí na nej je prepínač SET/ OFF stačí dať do SET a stlačiť tlačítko zamknuť/odomknuk a je to .Toto

všetkoje popísané v každom manuály ale že tie kurvy šikmooke to inovujú a na novších modeloch už ten zázračný prepínač nejako chýba.

Takže ak má niekto skúsenosť budem len rád potrebujem totiž tiež naprogramovať náhradný kluč

=D>
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“