Accent, model 2001, tahne kolem oken

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

ondrasek

Accent, model 2001, tahne kolem oken

Příspěvek od ondrasek »

Cau.
Auto je bez nehody, rocnik 2001, najeto 40000, okna se oeviraji mechanicky.
Pri rychlostech kolem 80km/h zacne piskat vzduch. Kdyz chytnu za tu klicku na zavirani, jako bych chtel zavrit okno, tak to prestane, kdyz to pustim, je to to samy.. :-(

Nevim, jestli je zavada v mechanizmu, nebo uz jsou na tom spatne tesneni kolem oken....

Diky za radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

něco je o tomto problému na hmaservice v sekci Technical Service Bulletin/Body/DOOR WINDOW GLASS GRIP REPAIR PROCEDURE.
Sice je to pro accent 96´ ale může to být dost podobné.

U tvého ročníku je tam toto: Door Accent Rattle Noise From Door Hinge Area,docela pěkná oprava-demontovat závěsy dveří ošmirglovat je na straně ke karoserii na kov,včetně karoserie!,pak to napatlat nějákým antikoro voskem a dát to dohromady,sesadit dveře a je po problému :D
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Mám Accentíka r.v.98 a s tímto problémem sem se potykál a ptýkám také :( ještě když bylo autíčko v záruce tak mě vyměnili obojě tesnění u oken,ale stejně to nic nepomohlo,takže sem si na to musel zvyknout :?

PS:s tou kličkou od okna šachuji taky :x do tý doby než to přestane :!:
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

tady to máte: hmaservice/Technical Service Bulletin/Trim/ACCENT WINDOW ADJUSTMENT 8)
ondrasek

accent

Příspěvek od ondrasek »

diky za radu zkusime, co to udela....
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Re: Accent, model 2001, tahne kolem oken

Příspěvek od imax »

Ten samej problem s oknama u rv.99. - Prostříkal jsem dokola lištu (a hlavně nahoře) SILKALEM - otřel. A nefouká ani při 180km/h. Je však pravda, že před týdnem jsem měl dole tapecírunky a promastil jsem to dole taky. Zkus nejdříve ty vršky okolo okna a nešetři.
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od imax »

Kolem oken už netáhne, ale celkem dost mě štve, že při dešti nemohu stáhnout okýnka, protože do acce kvalitně prší. No a nededej bože ještě k tomu pustit stěrače.
:?: Nemáte někdo na autě kolem oken ofuky (deflektory) -
chtěl bych vědět jestli to alespoň trochu pomůže než zbytečně vyhodim prachy. Dík
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

imax píše:Kolem oken už netáhne, ale celkem dost mě štve, že při dešti nemohu stáhnout okýnka, protože do acce kvalitně prší. No a nededej bože ještě k tomu pustit stěrače.
:?: Nemáte někdo na autě kolem oken ofuky (deflektory) -
chtěl bych vědět jestli to alespoň trochu pomůže než zbytečně vyhodim prachy. Dík
Přesně to samé mě štve taky. Už několikrát jsem osprchoval sám sebe roztokem proti hmyzu :mrgreen: Ty ofuky mi byly nabídnuty za cca 550,- tak o nich uvažuju, ale nevím zda to pomůže.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pro Lukina - Už jsem objednal a zaplatil DEFLEKTORY - CCA 700,- - VYZVEDNU A NAMONTJU ZÍTRA - Pak budu referovat - vydž
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

dnes sem prozatim s objednavkou tech ofuku poseckal a cena je take kolem 550,-Kč nove
vyzkousim jeste ten silkal a uvidim... vlastne uslysim :D
pockam si taky na vysledek.... :wink:
zda to bude OK tak je hnedka povalim vobjednat 8)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak už mám ofuky. Kolem oken už v žádném případě nehučí ale na pořádnym dešti jsem je ještě neotestoval. Jel jsem v dešti asi 10 min a okna jsem stáhnul asi o 20 cm a v autě ani kapka. To samé je i od ostřikovačů.
Jelikož jsou to docela krasavci a účel plní - nezbývá než doporučit. Cena je 650,- (černej kouř) - Pokusím se dát ještě dnes foto do ALBUMU.
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od imax »

Ten anonym jsem byl já - jako obvykle jsem se zapoměl přihlásit. Už jsou tam ty fotky. Zrovna pršelo - při stání jdou okna stáhnou až na na 1/3 a nekápne tam (Nefoukal vítr)
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od imax »

Ten anonym jsem byl já - jako obvykle jsem se zapoměl přihlásit. Už jsou tam ty fotky. Zrovna pršelo - při stání jdou okna stáhnou až na na 1/3 a nekápne tam (Nefoukal vítr)
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od imax »

Další přispěvky k ofukům jsem našel v sekci GETZ
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

diky za info....
Farmář de do toho ve stredu je hned objednam a pak zdelim taky sve dojmy :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“