Hyundai Coupe - problém se startováním

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od Karamusa »

Prodej levných autodílů.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tibb20
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 lis 2011, 13:00

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od Tibb20 »

Ahoj, já měl ten problém se startováním taky když sem si ho dovezl. Někdy startovalo, někdy ne. Pak jak na haluz sem tu chybu našel. Do interiéru se prodávají doplňky v barvě Gunmetallic. Je to středovej panel,rámečky kolem ovládání oken,ručky ke dveřím a hlavně rámeček kolem klíčku. Když Coupe nešlo nastartovat, tak sem jen vycvakl hliníkovej rámeček kolem klíčku a hned to naskočilo. Od té doby ho sundávám a nikdy už problém nebyl. Nejspíš ten rámeček blokoje signál z klíče. :-k
Hyundai Coupe 2.0 rv.2003, 42tis.km
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od mirpie »

to je dobrej poznatek, no jak říkáš, auto nenajde čip v klíči a imo zůstane zablokovanej. Vyhod ten rámeček do kopřiv.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Tibb20
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 lis 2011, 13:00

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od Tibb20 »

Já bych se ho i zbavil, ale bohužel ty doplňky jsou tam po předchozím majiteli a nemám originál, že bych ho nahradil. A než bych se díval na škaredou díru tak ho vždycky jen vyndám, to je během vteřiny, tak mě to ani tolik neštve. Ale je to naprd, že se takový věci prodávaj. Pokud to je teda opravdu tím rámečkem.
Hyundai Coupe 2.0 rv.2003, 42tis.km
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od Stanley »

A ten ramecek je nejaky kovovy ze magnet ho pritahne? Zkus to necim nejak podlozit treba
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Hyundai Coupe - problém se startováním

Příspěvek od hawk »

Tibb20 píše:Ahoj, já měl ten problém se startováním taky když sem si ho dovezl. Někdy startovalo, někdy ne. Pak jak na haluz sem tu chybu našel. Do interiéru se prodávají doplňky v barvě Gunmetallic. Je to středovej panel,rámečky kolem ovládání oken,ručky ke dveřím a hlavně rámeček kolem klíčku. Když Coupe nešlo nastartovat, tak sem jen vycvakl hliníkovej rámeček kolem klíčku a hned to naskočilo. Od té doby ho sundávám a nikdy už problém nebyl. Nejspíš ten rámeček blokoje signál z klíče. :-k
samozřejmě že ten rámeček signál blokuje - píší to i např. tady: http://www.performancecoupe.co.uk/0209C ... ngset.html
tedy že nefunguje na autech s imobilizérem.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“