1.2 nebo 1.4 ?

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Jackal
*
Příspěvky: 35
Registrován: 25 říj 2011, 09:04
Bydliště: Brno, Lesná

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od Jackal »

Chlapci takže až uvidíte v Brně před sebou zelenou I20 tak bacha na to.Nejspíš to budu já :D/ .
Stejně ale nechápu kam všichni lidé spěchají?
Častokrát se mi v autoškole stalo že jsem jel normálně 50tkou, předemnou semafor s červenou a stejně mě nějakej řidič předjel ,ikdyž věděl, že bude stát.Kam ten spěch?Jízda má být o radosti a né o stresu,jestli někdo přede mnou dodržuje rychlost či nikoliv.
Ale třeba budu za pár měsíců mluvit stejně :lol:
Když už s tím nic nenaděláš, tak si z toho aspoň dělej srandu

Hyundai I20- 1,2 El. green
Inclusiv plus, Paket New
Reklama
 

Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od bartiik18 »

No ještě o tom havarijním. Mám teď havarijku od Allianz. A mám v ceně za 3500kč /ročně pojištění Inclusive je pravda, že to je všechno ve flotile pod dědou co má už nějakých pár set bonusů, které může rozmnožovat. ;-) . Ale cena auta mi celé 3 roky nebude klesat moc to z jejich grafů nechápu, ale paní mi to pěkně vysvětlila, že pokud auto do těch tří let nedej bože zruším dostanu plnou cenu vozu pokud je to pravda. Tak to není zase tak nevyhodné, ale nevím kolik by to stálo normálně bez té flotily. Za ty peníze proč bych to nevyužil ;-)
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od Nexus »

jestli máš takový havarijko za 3500 tak bez váhání do něj :!: :wink: suprová cena, možná až podezdřele :-k :mrgreen:

spěchání na červenou též nechápu, vycucne hromadu paliva a pak delší čas stojí. Výhoda mi zatím úspěšně uniká :mrgreen: U autoškoly bych to možná pochopil, že nechtěl riskovat že zůstane stát za někým, kdo se nebude umět rozjet případně bude dlouho čekat (odbočení vlevo,...) a chtěl mít jistotu že projede, nebo spíš se jenom ukázat no. Ale v Ol se mi to stává pravidelně a 90% těchto řidičů má octaviu jednadevěttédéí pi**, zbytek jsou audi a meďouři :mrgreen: :mrgreen: ale vždy se jim směju, já projedu olomouc plynulou padesátkou, místama víc kde to je povolený, on sice jede neuvěřitelnou rychlostí 100km/h, ale stejně ho na další křižovatce doženu :mrgreen: :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Jackal
*
Příspěvky: 35
Registrován: 25 říj 2011, 09:04
Bydliště: Brno, Lesná

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od Jackal »

2nexus:
Máš recht.Spěchat někam je akorát o hubu.
To chce jet pěkně v klídku :D/ . Nač se stresovat když stejnak o pár metrů dál chytnu červenou,nebo mi tam vleze chodec.
Když už s tím nic nenaděláš, tak si z toho aspoň dělej srandu

Hyundai I20- 1,2 El. green
Inclusiv plus, Paket New
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od bartiik18 »

to nexus: No taky jsem na to koukal jak puk ;-) ale opravdu je to nakonec za 3 800 kč/rok vč pojištění skla ;-) takže krásná cena o který se nedá ani jinak uvažovat...taky už jsem jí využil s tou odřeninou od blba nějakýho... No s těma oktávkama to úplně vidím :-D všude je to stejný ;-) prostě... je to TDI ... a na ty nikdo nemá jak si řidiči těchto aut myslí :-P

to jackal: No je to pravda, ale počkej jen co se malinko zajedeš... taky to rád šlápneš i když nebudeš riskovat ;-) to mi věř.... A 1.2ka taky umí divi... :-P Nikdy nepředjíždím do zatáčky nebo neriskuju, ale svižnější jízdu mám rád ;-) a veř mi, že až pojedeš sám, tak to taky rád "opereš" :-P ale nikdy to nedělej ve městě.... to ne to dělají jen blbci... ;-)
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
kermin
*
Příspěvky: 80
Registrován: 02 říj 2010, 22:26
Bydliště: Na dohled od Plzně ...

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od kermin »

Luboshak píše:No, mně se havarijko vyplatilo. Stálo 6tis, ale měl jsem teď opravu za cca 25tis a spoluúčast mám 2750. Vzal jsem podvozkem šutr a odnesla to nádrž s benzínovým čerpadlem.
Mě se taky vyplatilo:platil jsem ho 1 rok (spoluúčast 5000Kč) a škodu jsem měl za 45 000 Kč. - srna :-(
Nyní Hyundai Tucson 1.6T-GDI 110kW 4x4
Dříve Hyundai i30 II, 1.6gdi 99kW
Dříve Hyundai i20 1.4 74kW
Nyní pracovní Kentoya TwinShot 48ccm
Dříve pracovní Škoda Felicia 1,3MPi 50kW
Dříve Škoda Fabia I 1.4MPI 44kW
Předtím Nissan Sunny 1.6i 56kW
Jackal
*
Příspěvky: 35
Registrován: 25 říj 2011, 09:04
Bydliště: Brno, Lesná

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od Jackal »

Tak Vážení autíčko už je od pátku doma :D/ .
Najeto asi 100 km a zatím spokojenost.
Jen s tou jedničkou jsou občas problémy.Někdy mi připadne jako kdyby tam nechtěla naskočit a občas mi to chcípne :-$ .Jinak si není nač stěžovat [-X .
Když už s tím nic nenaděláš, tak si z toho aspoň dělej srandu

Hyundai I20- 1,2 El. green
Inclusiv plus, Paket New
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od koloman.brutus »

Jednotku rozchodis. Mne to robilo tiez. Musi sa trosku vyjazdit.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Jackal
*
Příspěvky: 35
Registrován: 25 říj 2011, 09:04
Bydliště: Brno, Lesná

Re: 1.2 nebo 1.4 ?

Příspěvek od Jackal »

V to doufám.
Jinak sem čekal(jak sem četl nějaké věci tady na webu) problémy se zařazováním zpátečky a kupodivu to jde úplně bez problému.Lépe jak jednička :-k
Když už s tím nic nenaděláš, tak si z toho aspoň dělej srandu

Hyundai I20- 1,2 El. green
Inclusiv plus, Paket New
Odpovědět

Zpět na „i20 Motor a převodovka“