santa fe V6 od rv 2007...

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
kalimero22
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2011, 19:59

santa fe V6 od rv 2007...

Příspěvek od kalimero22 »

nazdar chlapi..
planujem kupit hyundai santa fe,od r.v.2007,automat,nejaky benzinovy V6 v kombinacii s LPG..po roznych precitanych clankoch a diskusiach som dospel k rozhodnutiu,ze kupim auto s motorom 3.3 ..mnoho ludi pise ,ze ten benzinovy 2.7 v kombinacii so 4stupnovym automatom je dost slaby a ze dost zerie...iked spotreba u mna nie je rozhodujuci faktor,nakolko to planujem s LPG..budem vdacny,ked mi napisu aj majitelia aj benzinovych 2.7ciek ich realne skusenosti.....skoda,santafecka s benzinovym 3.3 motorom sa u nas a ani v europe nepredavaju,no v inych modeloch tie motory su...pozeral som nemecke stranky,no nic som nenasiel..ale napodiv poliaci ich maju v ponuke dost a taktiez uz aj s pohonom lpg a uz aj prihlasene na polskych znackach...vsetky dovoz z ameriky a za velmi priaznive ceny...takze prihlasenie na slovensku by teoreticky nemal byt problem..piste aj majitelia inych modelov s motorom 3.3 V6 benzin...budem vam velmi povdacny za vase nazory..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: santa fe V6 od rv 2007...

Příspěvek od Spajky007 »

mam 2,7 v automatu výkon pro mě dostačující spotřeba dle nohy do 15l/100km ten automat by snesl více rychlostí víc se to točí ve votáčkách a to dělá velkou spotřebu ale dá se stim jezdit schopně když mam náladu a nevezu našeho kojence tak na křížovatkách všude první. Mě na tom nejvíc vadí ta spotřeba ale na úkor konfortu,velikosti kufru a snad i bezpečnosti se to dá zkousnout. :hyu:
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
marco0
*
Příspěvky: 59
Registrován: 02 bře 2009, 09:53

Re: santa fe V6 od rv 2007...

Příspěvek od marco0 »

ja mám benzín 2,7 manual 5 st. s lpg a auto ide dobre, spotrebu benzínu som drzal mimo zimy pri rozumnej jazde okolo 10,5l a teraz LPG aj pri nerozumnej, okresky do 120, sa drží okolo 14l, dialnicu BY-BA som siel pri cca 140 za 13l!, brat má diesel 2,2 a neveri tomu ake je to tiché, ked tento motor testoval váš moderator Libor Zezulka, tak napisal, ze v lepsie odhlucnenom suv sa este neviezol. Aj tych 5 stupnov v celku postacuje, pretoze pri akceleracii ak to vytiahnem na 2ke az ku 80ke tak to nie je ziadny hluk, taka octavia 1,6 by sa uz snazila vzlietnut:) jediné problémy ktoré boli boli v súvislosti s LPG (odidiel katalyzator). ten motor 3,3 som videl na nemeckých stránkach v Kii Sorento starší model. Ale myslím, že lepšie je kúpiť 2,7, je ich dostatok, zrýchlenie v mauáli nieco nad 10sekúnd, tá 3,3 bude mať akurát o dosť väčšiu spotrebu.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“