problem s tlumenými světli

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
josefhouska
*
Příspěvky: 20
Registrován: 29 srp 2006, 10:07
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

problem s tlumenými světli

Příspěvek od josefhouska »

Čaues poradíte mi? :) Hyundai Lantra 92, 1,6 - Z ničeho nic mi přetali jít tlumené světla. Prošel jsem pojistky u řidiče i pojistky co jsou nad baterkou. A všechny vypadali OK. Žárovky jsou zdravé "nové" a stejně nesvítí. Dálkové a parkovací jsou OK, ale tlumené ne a ne se rozsvítit. Nikde jsem nenašel relé a pojistky na tlumené světla. Našel jsem na dálkové, směrovky...., ale tlumené nic. Už nevím kde hledat. Poradíte mi čím by to mohlo být? Díky moc. :?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ten manual nepomohl ????
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
josefhouska
*
Příspěvky: 20
Registrován: 29 srp 2006, 10:07
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josefhouska »

Manuál jsem si přečetl od začátku do konce. Ale el. zapojení světel jsem nic našel. Tedy ne co by mi napovědělo víc. Prošel jsem celý fórum a zkusím ještě přeměřit pojistky zda není mikrotrhnlinka, ale víc by mi zajímalo zda tlumený jsou zapojený na stejný okruh jako dálkový. Je mi to velkou záhadou jak jsou připojený. Nenašel jsem žádnou pojistku nebo relé na tlumený světla. No uvidíme. Jinak díky za manuál. :)
vipe

Příspěvek od vipe »

Pokud nenajdeš žádnou pojistku tak to vidím na upadlý konektor u přepínače světel nebo vypálený přepínač. Pač když ti jdou dálkový tak musí chodit i tlumený to je jeden okruh (přívod) a ten přepínáš. Dostat se k přepínačům a hledat. :wink:
Uživatelský avatar
Dave
***
Příspěvky: 762
Registrován: 02 lis 2005, 21:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave »

Stejný problém měl brácha u Peugeota a odešel přepínač. Taky to bylo z ničeho nic. U lantry jsem se s tím problémem ještě nesetkal.
Hyundai Coupe RD 2.0 139 PS ATF, Sparco, Momo, Ferodo, Schroth, OMP, Sony
Škoda Octavia combi 1.9 TDI 4x4
Ford Transit 96 2,5D 69 PS
Suzuki SV 650 N 99 -modrá metla, K&N filtr, G&G výfuk, Dynojet kit, NGK
josefhouska
*
Příspěvky: 20
Registrován: 29 srp 2006, 10:07
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josefhouska »

Díky za názor hned to zkusím jak se mi auto dostane do ruky. Teď jsem ho půjčil a vrátí se mi za 14 dní. Vlítnu na to. Ještě jednou díky.
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Příspěvek od slavino »

josefhouska píše:Díky za názor hned to zkusím jak se mi auto dostane do ruky. Teď jsem ho půjčil a vrátí se mi za 14 dní. Vlítnu na to. Ještě jednou díky.
ako sa tu pise.tiez si myslim,ze to bude prepinacom.a este nieco.neber si to zle,ale auto sa nepoziciava
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“