Ako je to možne kus som chytil obrubnik a vybuchli airbagy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
sisikar
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 pro 2011, 00:10

Ako je to možne kus som chytil obrubnik a vybuchli airbagy

Příspěvek od sisikar »

ako mi padli kolesa tak som nikde pod nohami kus chytil obrubnik a o zážitok som mal postarane palubovka je teraz derava a poctivo dojebana ked mi strelili airbagy :( tak teda:::::: surne zhanam palubovku a predne airbagy na Terracan strelili mi ked som jemne chytil obrubnik :shock: rozflakalo mi to palubovku je cierna rv 12/2003 2.9CRDi a krytku airbagu na volante po pripade aj tie blbosti co stiahnu pasy ale to je az druhorade najma tu palubovku moj kontakt 421917615213..svk Brezno desirefone@gmail.com

help mee ](*,) zamiloval som sa do toho stroju a po tyzdni jazdenia mam teraz tu skazu pred ocami
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Ako je to možne kus som chytil obrubnik a vybuchli airba

Příspěvek od Stanley »

Ty vole no nezávidím... palubku můžeš dát na repas a to tady..

http://www.opravaplastu.cz/

Vyjde to na 4t se vším
sisikar
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 pro 2011, 00:10

Re: Ako je to možne kus som chytil obrubnik a vybuchli airba

Příspěvek od sisikar »

diky urcite tam v pondelok zavolam :D/
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako je to možne kus som chytil obrubnik a vybuchli airba

Příspěvek od Maxik-rbk »

sisikar píše:ako mi padli kolesa tak som nikde pod nohami kus chytil obrubnik a o zážitok som mal postarane palubovka je teraz derava a poctivo dojebana ked mi strelili airbagy :(
:o ...tak to slyšim poprvé... V návodu je napsaný, i když je tedy moc nečtu jo, ale není úplně na škodu se do něj podívat, že po deseti letech je nutné zajet do servisu a nechat pytle zkontrolovat na diagnostice. Možná to s tím souvisí.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“