Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

viki_ píše:
Jirka píše:Ahoj, koukněte na www.tipcars.com najdete tam test nového Accenta crdi a dostal veeeelikou pochvalu. Škoda, že ten článek nejde překopírovat a dát ho sem. Fakt jsem byl překvapenej co o něm píšou. Milé překvapení
uz jsem na to daval odkaz (na 4. strance topiku) :)
http://www.tipcars.com/applications/mag ... no&Lang=cz
:oops:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

no tak sa to trosku zase pohlo 8) nech som aj ja trosku uzitocny a na margo acera, ze videl recenzie len na wine red a gold beige, tak prihodim trosku inojazycnu. http://www.carpages.ca/go/roadtest/2006 ... _test.aspx - celkom schopna fotogaleria. a ak by mal niekto zaujem o tmavomodry CRDi, tak http://www.hyundai-forums.com/t7661-my- ... t-crdi.htm alebo ak by mal niekto chut na video - http://www.edmunds.com/insideline/do/Dr ... eId=115397 PS:andy, tie elektrony su na nom nadherne. aj ked on je cely pekny. v pondelok sa konecne dostanem na autosalon do Nitry, tak by som urobil nejake fotky, ale mam taky pocit z uz zverejnenych fotiek, ze predajca asi ani accenta nedodal na vystavu. zrejme beznadejne vypredany. tak som zvedavy.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Cau luke :lol:
Ja idem do nitry v nedelu ...ak chces vidiet accenta :) ten volny o ktorom som ti pisal brazdi kosicke ulice cely polepeny reklamou novy accent hehe .... no mohol byt tvoj :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

no to je uz teraz jedno. aj tak sa vyskytli ine okolnosti a accent ma cas. na konci mesiaca to uz ale budem musiet posurit a uvidime. mno ak uz si teda pisal, ze tieto stranky citaju aj predajcovia, tak si hodim inzerat :P ak ma v SR nejaky predajca volny novy accent 1.5CRDi v plnej vybave, tak nech sa mi kludne ozve cez sukromnu spravu. len v bielej farbe ho nemusim. :wink: a este prihodim jeden odkaz http://it.cars.yahoo.com/15052006/254/h ... drive.html tam je zopar farieb vedla seba.. a cital som taku zaujimavost, ze chlapik si odparkoval noveho accenta pred barakom a o chvilu mu zacal horiet. udajne tusim kvoli prehriatiu kablov alebo nieco take, neviem to totiz fundovane prelozit :oops: ale zhorel mu komplet cely.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Mam vela prace, nestiham odpisovat... btw: ten tmavosivý accent ma moj profesor ekonomie, pozeral som na neho ako puk ... tých aut je ako šafranu (zatial) a rovno dve stoja najednom parkovisku :lol:
najlepsia farba je ta Marinqova béžová ...
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Konečne sa mi podarilo absolvovať skúšobnú jazdu na 1,5 crdi. A pocity sú veľmi dobré. Motor naozaj vynikajúci. Dal som mu zabrať nech viem čo to robí. Predajca sedel vedľa mňa a videl som na ňom že také fofry nečakal. Predsa nebudem kupovať mačku vo vreci. Podvozok sa mi javí ako vcelku stabilný, nepociťoval som extra náklony. Riadenie bezproblémové. Motor veľmi kultivovaný a hlavne tichý, čomu sa teší moja manželka. v golfe mám športový výfuk a má už toho hluku dosť /ale pomaly aj ja /. A ku tej spiatočke- radil som ju asi 5krát a vždy sadla, len som z nej mal taký neistý pocit v dráhe, no myslím si že to je sila zvyku. Predsa to nemôže byť dokonalé, potom by kždý jazdil na Accente :D
Naposledy upravil(a) Petusko73 dne 09 zář 2006, 22:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

petusko: tak kedy ta mozeme ocakavat v klube?


Aktualizovana spotreba .... mimo mesto 90% zbytok mesto ... 4,7 :lol: :lol:

Naozaj ked sa mu nesliape na krk a na dialnici poctivo 90-100 da sa aj pomaly..aj ked je to utrpenie
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

New Accent

Příspěvek od David C3 »

zdravim všechny klubaky a fandy Hyundai-e.. New Accent se mi moc libi a před měsícem a pul sem byl ve Zlíne omrknout 1.5 Crdi ve zlate a elegance a to auto je vážně super! Dnes sem seděl v modre 1.4 zakladni výbava a taktéž příjemne.. Todle auto bude a je velkým překvapením aspon pro mě. Jezdím C3 1.4Hdi už 3 roky a Accent je mnohem prostornejši,hezčí,lépe vybavený a za úplně super cenu! Doma mame Fabku Tdi sedan comfort 74kW cena nove 503tis a ani neni tak vybavená jako Hyundai... to je vše a me další auto mam vybrano.. Accent 1.5 Crdi ELEGANCE jo a na www.hyundai.at jsou v nabídce i 16 kola!!!!
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Vitej v klubu ;)

Ty 16" by tam pekne sedely :twisted:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Foto

Příspěvek od David C3 »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

foto..

Příspěvek od David C3 »

nějake zajímavé foto ještě přidam. Jinak je zajimave že v čr není k mání ta loketka a integrované radio.... jinak ty 16 kola co jsem na Accentu videl maji pneu 205/45/16
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od David C3 »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od David C3 »

tak ješte par fotek tak snad to nevadí.. ja jen že někomu to uděla radost

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od David C3 »

Obrázek
Obrázek

tak doufam že par fotek uděla radost...
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Nemůžu si pomoct, je to fakt sympaťák - to auto. Nechápu, proč se nemůže u
nás prodávat s takovým rádiem :( .
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“