Zimní start

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Zimní start

Příspěvek od Michal Janoušek »

Zdravím :hyu: Jak vám to startuje v té zimě??? Koupil jsem novou baterku a stejně jsem to nenastartoval musel jsem jí zahřát doma na topení pak okey :D
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Zimní start

Příspěvek od 69pavel »

kolega v praci ma taktez atose a dle meho soudu je original baterie Hyu(s malyma kontaktama-mensi prumer oproti normalni) slaba na tyto zimni starty,proto si poridil druhou baterii kterou ted vozi sebou v aute a pomoci propojovacich kabelu vzdy pripoji na baterii a startuje pomoci ni, zatim vzdy bez problemu nastartoval, pokud by spolehal jen na baterii v aute tak asi nikde neodjede
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní start

Příspěvek od Rudolf »

Mám původní baterii, tj. 4,5 roku starou a včera jsem při -16°C po týdenním stání nastartoval úplně bez problémů.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
sedli
**
Příspěvky: 115
Registrován: 15 kvě 2011, 00:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní start

Příspěvek od sedli »

Chce to koupit minimálně kabely aby tomu někdo pomohl....já sem 3 dny zpět taky nenastartoval a šel na socku...na to že má 7 let baterka (taky origoš) tak dobrý...doma jsem dobil a zas chytá...sice je cítit že je to horší ale zimu přežije (občas píchnu v garáži na dobíjení+udržování), v létě no-problémo a příští podzim nová.
Hyundai Atos, 46 kW, r.v. 2006, 50 000 KM
Odpovědět

Zpět na „ATOS“