Hlasování soutěž časopisu ABC

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

Ahoj,
obracím se na Vás s prosbou o hlasování v soutěži ABC. Pokud Vás to nebude příliš otravovat pošlete prosím klukovi hlasy v soutěži časopisu ABC - odkaz je zde -

Kód: Vybrat vše

http://abc.blesk.cz/soutez/gorila/2012/profil/95/supergorila-kuba
- každou hodinu je možno zahlasovat 5x po sobě, celkový počet hlasů za den není nijak omezen, takže po hodině je možno poslat dalších 5 hlasů.
Soutěž trvá do pátku 10.2.

Pokud si vzpomenete a zahlasujete nám víckrát za den tak mockrát děkujeme.
Pavel S
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od black_sheep »

ja bych tohle orodování za hlasování pro někoho smazal. nebo to změnil v pobídku hlasovat v anketě, ale rozhodně ne "hlasuj pro někoho". to je nefér.

a typickej argument že to dělá každej neberu, protože tohle bojkotuju uplně všem. Hodně lidí taky krade, tak budu krást taky?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

OK klidně to smázni, sice jsem to nepochopil s tím kradením, tím že jsem požádal o hlasy pro syna jsem přece nikomu nic neukradl.
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od black_sheep »

já přece netvrdím že bys něco kradl, jde o logiku toho argumentu, kterej často lidé vytahují když jim tohle vyčítám... čekám na názory ostatních.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

Bohužel většina internetových hlasování je popravdě o počtu oslovených známých a málokdy o hlasování samotném vždyt už nastavení pravidel soutěže k tomu vysloveně vybízí (za hodinu je možno poslat pět hlasů), kdyby šlo o objektivitu tak by měl člověk zahlasovat jen jednou, ale pokud je to problém tak to zamkni a smázni.
Pavel
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od black_sheep »

no a už jsme u toho argumentu, že to dělají všichni :) čekal jsem to...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Chasnik »

Dostane se ke mně cca 1 - 2 podobné žádosti měsíčně. Není to tak moc, abych se nepodíval, o co se hlasuje. Za loňský rok jsem hlasoval ve 3 případech, ostatní jsem ignoroval...
Jako kluk jsem z Abíčka slepil spoustu modelů. Gorila v podání 7-letého kluka se mi líbí, takže jsem hlas poslal.

Pokud bych se s podobnou žádostí setkával častěji, asi bych reagoval podobně jako black...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

black_sheep píše:no a už jsme u toho argumentu, že to dělají všichni :) čekal jsem to...
Nic takového jsem neřekl že to dělají všichni jen že jsou takhle nastavená pravidla téhle soutěže, popravdě je to moje první takováhle soutěž a to jen díky tomu že si to našel kluk v časopise, sám jsem se podivil nad těmito pravidly, nicméně pokud jsou takhle nastavena tak to opravdu není o výtvoru který ty děti udělaly - bohužel, jak říkám sám bych to nastavil uplně jinak. Myslím že je to naprosto zbytečná diskuze takže abych nikoho s tím nedráždil, což nebyl vůbec můj záměr tak to tady zamkni a odstraň.
Pavel
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od black_sheep »

Chasnik píše:Dostane se ke mně cca 1 - 2 podobné žádosti měsíčně. Není to tak moc, abych se nepodíval, o co se hlasuje. Za loňský rok jsem hlasoval ve 3 případech, ostatní jsem ignoroval...
Jako kluk jsem z Abíčka slepil spoustu modelů. Gorila v podání 7-letého kluka se mi líbí, takže jsem hlas poslal.

Pokud bych se s podobnou žádostí setkával častěji, asi bych reagoval podobně jako black...
no dneska zase někdo, ale to byl alespoň můj kamarád. upozornil jsem ho že jestli chce tak zahlasuji ale jen v případě, že se mi bude skutečně jeho fotografie líbit nejvíce. pořád někdo právě vyžaduje hlas.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od mirpie »

to je vždycky věc toho, kdo na to přistoupí. Tady těch proseb o hlasování proběhlo už několik a není nic jednoduššího než to ignorovat. To je se vším, rozčilujeme se,že výrobky z Číny nic nevydrží a zaplavují trh. Ale dokud je budeme kupovat a tvořit poptávku tak bude nabídka.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

Popravdě já hlasuji v internetové soutěži poprvé a dost mě zarazily ty pravidla protože ono to bohužel opravdu není o tom výtvoru toho dítěte, pokud by bylo, staci prece zahalsovat jednou a hotovo a ne 5x do hodiny, pak je to soutěž opravdu jen o známých a o osloveném počtu lidi navic v diskuzi tam potom čteš že maj spoustu známých co vstávaj a hlasují i v noci ale o té slepovánce nebo nápadu to prostě bohužel není a mě osobně to je líto za mého kluka ale naprosto chápu tvůj názor.
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

Sypu si tedy popel na hlavu a prosím o zamčení tohodle tématu než se rozpoutá nějaký zbytečný flame.
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od mirpie »

ale klid, spousta lidí ti tu "pomůže", Pokud vím, zakázané to tu není. Já to nebojkotuji, jen ignoruji a black má dnes asi blbou náladu :D
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Pavel_S
*
Příspěvky: 51
Registrován: 18 kvě 2008, 11:51

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od Pavel_S »

Takže snad bych jen opravil formulaci svého prvního postu a poprosím Vás podívejte se na výtvor mého syna v soutěži časopisu ABC a pokud se Vám jeho gorilka líbí tak budeme rádi za každý hlas. :D/
Hyundai Accent X3 r.97 1,3i 12V 62kW
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Hlasování soutěž časopisu ABC

Příspěvek od PetrB »

No, hlavně to je reklama, protože lákáním známých pod průhlednou záminkou hlasování o dětských výtvorech si ten server zvyšuje návštěvu a dělá tím radost inzerentům...
Ale ta gorila za to nemůže. Je hezká, tak mu tam hodím hlásek. =D>
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Odpovědět

Zpět na „Pokec“