haupna na vyrez

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

haupna na vyrez

Příspěvek od Gemil »

Zdravym vsechny kterejm se liby originalita... Schanim predni haupnu na coupe GK 2003. Chtel bych do ni neco vyrezat a prekytovat a po te polepit karbonem. Byl bych rad jak za nejaky skusenosti stim, na co si dat a tak. Samozdrejme i za tu hapnu co bych koupil. Diky vsem
Reklama
 

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od LiberaleMiguel »

nemuzes napsat kapotu ? jsem to hledal jak chuj co to vlastne chces :D Na tom svojem kapotu nemas, ze by sis ji upravil ? Vim ze na netu se da sehnat nova za cca 7k, ale nepamatuju si uz kde jsem ji kupoval
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Stanley »

Ze bych mel konecne kupce na tu svou :D Ja tu mam jednu dobrou v cerne barve :wink:
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Gemil »

LiberaleMiguel píše:nemuzes napsat kapotu ? jsem to hledal jak chuj co to vlastne chces :D Na tom svojem kapotu nemas, ze by sis ji upravil ? Vim ze na netu se da sehnat nova za cca 7k, ale nepamatuju si uz kde jsem ji kupoval
Sorac, sem to pisnul spis hovoeove, tady unas vime vsichni co to je... Spatne jaem to pisnul :D no tak mam to na experiment tak do toho moc nechci vrazet, klidne nejakou trochu i tuklou bych koupil, nebo piskrabanou...
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od LiberaleMiguel »

no tak ber tu od Stanleyho, on ji dava skoro zadarmo :D Jinak ja mam jednu doma jeste ohnutou po bouracce, ale to nejspis nepujde narovnat, takze zbytecne prodavat
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Gemil »

Stanley píše:Ze bych mel konecne kupce na tu svou :D Ja tu mam jednu dobrou v cerne barve :wink:
Cus, no a za kolik bys mi ji prodal... Chci to skusit vyrezat a nevim jestli se mi to nezkrouti... Uvidim
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Stanley »

Jednu dobu jak mi hrablo v palici tak jsem nechaval skoro cely predek za petku (naraznik s mlhovkama, kapota, blatnik) ale pak jsem si rekl ze za tu cenu at mi to radsi lezi v garazi kdyby nahodou, jestli nahodis dobrou nabidku je tvoje :D :)
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Gemil »

Stanley píše:Jednu dobu jak mi hrablo v palici tak jsem nechaval skoro cely predek za petku (naraznik s mlhovkama, kapota, blatnik) ale pak jsem si rekl ze za tu cenu at mi to radsi lezi v garazi kdyby nahodou, jestli nahodis dobrou nabidku je tvoje :D :)
No tak rek sem si ze vic nez dvojku za ni nedam, jenomze ty ses az s karviny vid. Ja zas bydlim kousek od rokycan a postovny bude stat asi neco okolo 900,- no a zbytek bude tvuj co ty nato?
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Stanley »

Tyjo tak za litr mi je ji skoda zas nechat, neni ji nic :)
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od Gemil »

Stanley píše:Tyjo tak za litr mi je ji skoda zas nechat, neni ji nic :)
Ok v pohode, saz musis pochopit ze nevim co to udela az ji rozrezu a navic do ni budu jeste muset dost investovat. Folie kit a tak dale. To uz pak muzu koupit rovnou karbonovou :) ale i presto dik
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od megaladon »

carbonovou pocitej 18k + myslim si ze kapota+kit+folie te vyjdou na max 10k... a stenly ma pravdu za 1k ji skorem prodas i do srotu, za rezavou podrenou kapotu na astru rocnik 93 se chce od 1200 nahoru a ta jeho kapota je bez jedine vady...
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: haupna na vyrez

Příspěvek od LiberaleMiguel »

presne tak jak pise megalodon ;-) Kdyby ti to delal nejaky karosar tak si za udelani naporoveho sani s kitovanim a lakovanim veme tak 3-4k(maximalne), takze oproti karbonove je to fakt kurva ze rozdil ;-) Stanley ma tu kapotu uplne novou, takze byt tebou bych si to rozmyslel. Kdyz uz nic tak ta nova kapota ma vyhodu v tom, ze tam neni nalepene tlumeni, takze je lip slyset motor(vim z vlastni zkusenosti)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“