ACCENT "95"- ROZVODY - VRZÁNÍ

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Celerino
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2006, 14:32
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

ACCENT "95"- ROZVODY - VRZÁNÍ

Příspěvek od Celerino »

Čauky,..máte prosím někdo zkušennost s vrzáním rozvodového řemene(kladky) na volnoběžné otáčky??? Poradíte??? Mám mněněný, i kladku v HYUNDAI,najel jsem na něj 9000km a od výmněny stále vrže.Když rozvoďák ze zhora mírně máznu,na pár dní to přestane. Díky moc Celerino.
Hyundai Accent 1.3 12V
Reklama
 

Tomáš Z.
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 zář 2005, 09:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomáš Z. »

Tusim, ze uz se to tady parkrat probiralo, trochu to tu projdi...
Mi to dela taky. Ja to strikam silikonem ve spreji, na par tydnu pokoj... :roll:
Radilo se to taky maznout mydlem..(podrzet za chodu motoru mydlo na remenu)...ale bacha na prsty!!! :lol:
Minulost - Hyundai Accent 94 1.5 12V
- Lantra 96 1.8 16V
Teď - Lantra 99 2.0 16V
Uživatelský avatar
Celerino
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2006, 14:32
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerino »

Díky,.něco jsem četl,ale žádné jasné řešení,- pouze nejsné rady na chvilku. S tím silikonem to dělám taky,mám jen strach aby se nedostal na zuby a nepřeskočil,- to by byl průšvih. Maji mi teď v HYUNDAI vymněnit kladku(nic jiného to prý být nemůže),ale já si spíš myslím,že je to NEKVALITNÍ MATERIÁL(guma)ROZVOĎÁKU,...stejně jako třeba u klíňáku. Ale díky,.. Celerino 8) :wink:
Uživatelský avatar
Vojticek
*
Příspěvky: 76
Registrován: 14 říj 2005, 08:09
Bydliště: SK/BA/Petržalka

Příspěvek od Vojticek »

,,ja to už neriešim, vŕzga/píska to len keď je vlhko/dážď/hmla, tak sa smejem, že je to ako barometer,, :lol:
Fóbia kombi,
predtým Lantra II 1.5 12V 65 kW 12/96, cca 224 tis.km, 6,75 l/100 km, priemerne 716 km/nádrž, max.dojazd 889(!) km/nádrž
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“