Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Kony5 »

To že je to podvod je samozřejmě jasne.. já se divím nad tím že se tomu ještě někdo diví...místo abych dal 500 za přetočení tacha dám radši 5set např dovzduchového filtru atd...prodával jsem A6 normálně sem řekl že to bylo tuknuty na blatníky ty jsem dal nové jinak tomu nic nebylo...a jedno světlo zavařené držáky... najeto 200 000 km...2,5tdi...zanovní vačky,nové brzdy Zimerman,nová sada ramen,zanovní kola zánovní r18 gumy a prostě v pěkném stavu ..ve výbavě folie,bluetoth atd...no a s mým přistupem kdy mi někdo volal a já řekl že to opravdu nejezdí za6litru jak všichni řikaj ale že to papne i těch 12 město...a že to žere moc že stím něco mám,a že 200 najeto je hodně atd.... známí prodával tu samou A6 bez nějakých oprav tak jak byla..spotřebu říkal 6,,najeto 140 ... atd a keci kolem...byla to vrána horší než moje s horší výbavou za víc peněz...ON TO AUTO PRODAL ](*,) ](*,) :D ..... jeden kámoš chtěl mermomocí jednu octu 1,8t v combi oranžová barva :) ... přes VAG nějaké 2čidlaK.O. skutečné km v jednotce to nechtělo načist - takže stočeno..naprava k.o. a zadní blatník měněný ještě zespodu na zvedaku zřetelně viditelný posunutý nosník...věřte nebo ne já mu to všechno před tím prodejcem na servisu ukazal a řekl na plnou hubu jak jsem zvyklí...ten muj debil kamarád na to: "ale to zas tolik nevadí ne však to je dobre auto to se spraví" ještě si tam přitakával s prodejcem a snažil se i mně přesvědčit že to neni vylitanej předraženej pekáč.... :lol: :lol: .... Takže dokud tady nebude poptávka po autech za par K v super stavu po důchodci málo najeto všechno nové nefídaní staf... tak tu bude i taková nabidka přesně jak psal hardcam...prostě dokud budou ti lidi blbý tak nepomůže ani zákon...

lada 71: tak jestli je to ten samí vůz tak by se měl pán jít lečit zřejmě ze schizofrenie...tuto pohádku o řediteli jsem už jednou slyšel :D/
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Josef »

lada 71

=D> =D> =D>
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od lada 71 »

Kony5 píše:...tuto pohádku o řediteli jsem už jednou slyšel :D/
Jo, to je oblíbená pohádka. Pokud se prodává firemní auto, tak na něm v žádném případě nelítalo 10 obchoďáků za rok, každý s jiným stylem jízdy a jiným přístupem k autu, ale právě pouze a výhradně přímo pan ředitel, který si auto maximálně hejčkal, nikomu jinému ho nepůjčoval a vše perfektně servisováno. A když je auto dovezeno z EU, tak oblíbená pohádka o předešlém majiteli je ta, že ho jezdil jeden starší, velmi solidní pan doktor, nebo paní doktorka, kteří už mají svá divoká řidičská léta dávno za sebou a auto bylo používáno velmi s citem a i jemu byla dopřána maximální servisní péče. Lékař z kliniky v EU si přece nemůže dovolit, mít v garáži nespolehlivé a pravidelně neservisované auto.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od XMira »

lada 71: =D>
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Kony5 »

lada: a ještě přidej tu o vozidle ambasady .. to sem taky už několikrát slyšel... (edit)
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
kolchis
*
Příspěvky: 38
Registrován: 25 lis 2009, 17:48

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od kolchis »

Tak ředitel firmy =D> dobrý, nestačím se divit. Do 187.000 km bylo psáno na dealera :hyu: tuším z Pelhřimova, potom já jako druhý majitel, ale kolik lidí s ním vlastně jezdilo není známo. V každém případě je za zenitem. Pokud by pán vyměnil vše potřebné, tak by si jej asi dělal pro sebe, protože ty výdaje by mu při prodeji nikdo neuhradil. Z toho vyvozuju, že pošil to nejnutnější a dal do prodeje . Km už asi není třeba rozebírat, názory tu padly.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Borek »

Safra Kolchis,to jsi se ani nepochlubil,že jsi ředitel :-k :D .
Lada71 =D> .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
kolchis
*
Příspěvky: 38
Registrován: 25 lis 2009, 17:48

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od kolchis »

No koukám jako z jara, jen ať se to nedozví manželka, chtěla by po mě ředitelskou výplatu :cry: [-o<
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Chasnik »

lada71: pěkná pohádka :D
bohužel, pokud se okolo aut chvíli motáte, tak zjistíte, že je to jedna z těch dost ohraných :(

Ale musím vám říct, že dělat na výkupu aut musí být dost sranda. Když jsem prodával svoje, tak jsem čekal na ulici přímo v místě, kam v áčkách přijíždějí adepti výkupu se svýma mazlíčkama a ty jejich hlášky by se daly tesat :mrgreen:
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5095
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od petzl62 »

Však proto si taky Hardcam léčí ledem s ...(nápoj nevím) ty boule způsobené o desku stolu. :lol:
No budiž panu Dennymu důchod lehký-zaděláno má ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,68 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 36500 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Hardcam »

petzl62?: Lepe receno vydelano, ale jiste ma dobry pocit z toho kvanta obchodu zalozenych na lzi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od lada 71 »

Tak dnes mě pan doveda kontaktoval, jak jsem se rozhodl a jestli mám o auto zájem. Buď se můžeme sejít o weekendu někde u Brandejsa, kam jezdí na chalupu nebo co a nebo bych musel přijet za ním někam k Rakovníku. Zatím jsem mu nic neprozradil, ale příští týden to na něj asi vybalim, že jsem si auto lustroval a že na netu jsou o tom záznamy, že je jasně stočené tacho, auto mělo být původně už jen na ND a on ho zase pustil do světa a že se o pána už zajímají pomahači a chrániči. A pak si vychutnám to několikavteřinové koktání a remcání :lol: .
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Chasnik »

Aby ses nedivil, tihle týpkové bývají ještě drzejší než lázeňské veverky, na PACHy jsou taky asi zvylí. A nedivil bych se, kdyby se s těma místníma navíc ještě znal...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5095
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od petzl62 »

Hardcam:To jsou asociace ty bláho.Teď mi volala známá,jestli bych se s ní nešel podívat do Aček na Peugeota 206,1,1i atd.atd. ](*,) za 65tis.
No co jsem jí měl říct-chce tam jít pomalu už z penězma.
No fajně jsme nakonec pokecali o tom,že má docela pěkné a dlouhé nohy a jestli na nich chce ještě nějakou chvilku běhat za chlapama,tak ať tu myšlenku na AAA opustí-bo jinak jí je přerazím :lol:
A poslal jsem jí odkaz na ohlasy na výkup vozů odsud z fóra.Tak snad se jí rozsvítí kolem drátku mezi ušima :-k :idea:
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,68 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 36500 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmelináři, podvodníci a další xindl, a neb zázrak s XG

Příspěvek od Nexus »

lada 71: ty seš správnej řízek :lol: každopádně jestli si s ním půjdeš pokecat, na video to asi nepůjde, ale nějaký dobrý diktafon do kapsy, abysme se zasmáli pohádce o panu řediteli :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“