S-coupe koupit nebo nekoupit?

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Bolo »

no aby jsi nelitoval...je to už staré auto , projeď si témata o s-coupé ať si uděláš představu. Já bych 23 tisíc za to auto nedal. Jedině že by ho prodával Yurii :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Vilda »

Jóó .... tak od Yuriho bych ho bral taky !! Protože mu to fakt jede a hodně rychle :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

já bych se u scoupka bál spolehlivosti. mít 23 a chtít něco takovýho, tak došetřím tak 7 a začnu shánět nějaké levné coupé a smířil se s tím že nebude nic moc, ale - bude jezdit pořád :mrgreen: a hlavně bych se nesnažil z něj udělat zase krasavce, protože to stojí desítky tisíc
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od mirpie »

jako kluci, S coupe za 23tis se může zdát dobré, ale pořád je to S-Coupe s hodně starým datem výroby, navíc jedná-li se o verzi GT, tak ta spolehlivostí neoplývá. Bud si našetři na Coupe, které je naopak spolehlivostí již velmi dobré, nebo jinou značku, Scoupe určitě ne.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

scoupe je pro fanouška modelu :lol: já jsem jim kdysi taky fandil a měl jsem scoupata hrozně rád - byl to hroznej nezmar, nezničitelnej a zábavnej.

ale teď už bych si dalšího vzal jedině za podmínek jako to černé před 4 lety od PikeQ, který chtěl ještě pěkné scoupo nešrotovat :lol: možna ani už to ne, prostě je to moc starý - a příšerně nespolehlivý.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Nojo se Scoupacema to neni jednoduchý, ani mojeho modráka bych nedoporučoval bo ten taky neni uplně vpořádku... něják nevím co bych případnýmu zájemci doporučil... za tu cenu by to musela bejt voňavka... dej si pozor na: korozi lemů, prahů kolem horních hran čelního skla a v šíbru.
Pak na motor, je významný si zkontrolovat při zahřátym motoru jestli jde pravidelně a jestli se nepřehřejvá a pokud je to turbína tak její stav (odšroubovat hadici a zkusit prstem vůle, musí být co nejmenší) Zvuk zdravý turbíny je takový lehký syčení, špatná turbína zní v zátahu jako elektromotorek se špatnejma ložiskama.'

Jinak jakmile někde uvidíš korozi, utíkej... nemá cenu to zachraňovat :) Jo taky bejvaj často popraskaný nárazníky protože sou z křehkýho materiálu :)


Je to taky hodně o štěstí... před dvěma lety jsem koupil za 10k černýho s tím že má v háji motor ale nedostal jsme se k výměně a pořád jezdí jenom s minimálníma investicema :) Jenom sem mu v létě nechal vyvařit lemy a udělal nutnou údržbu, olej, poloosy klouby ale to je víceméně všechno....
Do Modráka už sem narval hromadu peněz včetně neúplný malý generálky a pořád jezdí naprd :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Kony5 »

kup si radši eclipse...ted je jeden na mitsuclubu za 7 tisic má něco s motorem...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Farrael »

A hlavně nezapomeň, že pokud chceš míň problémů tak si pořiď LSko. Ty buhví proč víc vydržely. GTčka jsou daleko větší riziko, že se něco vys***
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Engineer »

Pretože GT-čka len čo opustili salón každý mu nakladal čo to dá a nestará sa... :mrgreen:
To bolo odjakživa. Ako Golf GTI, koľko majiteľov= toľko ľudí mu nakladalo čo to dá...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Farrael »

Jo to je fakt. Ty písmenka GT jsou takové magické na tohle nestarání se. Přitom si to ty auta zasloužej tu péči :-(
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

ten eclipse je hodně podobný coupe, jen to má fakt takovej prehistorickej interiér a slabší výbavu. měl jsem ho půjčeného, byl starší než coupé a stál stejně, tenkrát. a jezdil taky stejně, jen coupe u toho bylo hezčí :mrgreen:

za 7 tisíc + něco s motorem, tak to bude ve finále min. za 37, pokud to má bejt vyřešený pořádně. :lol: ale pokud se v tom chceš vrtat a baví tě to, máš na to čas a prostor, tak to zkus. pokud chceš hlavně jezdit tak já bych za ty peníze z těchle sportovních coupé vybral zase a znova hyundai coupé.

jen bych se vysral na nějaké vyšperkování toho auta a jezdil s tím jako s lantrou - tj. základní péče a nazdar, srát na detaily, které mě pak stáli zbytečně ranec (za originál díly a opravy). na lantře + coupé jsem dohromady najezdil přes 110.000 km (celkový nájezd těch aut je 460.000 km) a dali to bez problémů a musím zaklepat - pořád jezdí a jezdí =D>
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Francis
Příspěvky: 4
Registrován: 16 úno 2012, 18:00

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od Francis »

Děkuji všem za rady, nakonec jsem koupil hyundai accent 1998 1.3 12V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci si koupit Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

míň sportovní, ale v základu to samý auto; ale novější, spolehlivější, možná i bezpečnější. dobré rozhodnutí. zrovna jsem volal na jedno coupé z roku 2000 za 12.000 korun - ale bylo okamžitě pryč. to by byl kup jak lup!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“