Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpečení?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od enjoy »

A co teprve muj ohavny Matrix :mrgreen:
Ps:dneska jsem byl na vymene oleje a borec povida:koukam lestenka co?a o chvili pozdeji:a Pininfarina,hm? :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od tr2700automat »

Našel jsem na netu proti krádeži našeho auta toto viz foto: Obrázek
Co vi na to? Ten odbornik na té stránce tvrdi že tak máme ochranu 96% zajištěnou jelikož se nekradou auta s vinkem na oknech. Souhlasite anebo ne s pískování VIN kódu na okna? Stoji za to zaplatit 800 stovek pro mého Trajeta co má 8 oken za obyćejné pískování VIN kódu? Anebo mi doporučujete pískování VIN kódu s registrací CEBIA za 1650 kč? Anebo vůbec nic? Tady je video jak to piskani oken provadi :wink: http://www.youtube.com/watch?v=uIS773EaeWc
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Josef »

Prodat nelegálně auto v celku s vypískovaným VIN, nebo zjednodušeným OCIS je vždy větší problém.
Nahradit všechna okna za nová bez identifikace přijde na docela slušný ranec, a to bez zjevného úspěchu. Každé okno je totiž identifikovatelné svým rokem výroby, které každý odborník dokáže porovnat a ztotožnit s rokem výroby auta.
TAKŽE PÍSKOVAT :!: =D>
Cebia za 200 kč ročně (7 piv :lol: ) garantuje uložení kodu v databázi EU
Navíc některé pojišťovny mají nížší pojistku =D>
Naposledy upravil(a) Josef dne 04 bře 2012, 10:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od tr2700automat »

Josef píše:Prodat nelegálně auto v celku s vypískovaným VIN, nebo zjednodušeným OCIS je vždy větší problém.
Nahradit všechna okna za nová bez identifikace přijde na docela slušný ranec, a to bez zjevného úspěchu. Každé okno je totiž identifikovatelné svým rokem výroby, které každý odborník dokáže porovnat a ztotožnit s rokem výroby auta.
TAKŽE PÍSKOVAT :!: =D>
Cebia za 200 kč ročně (7 piv :lol: ) garantuje uložení kodu v databázi EU
Obrázek
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od jiri.vacha »

Jak zjistim že mi někdo krade něco z auta nebo celé auto, [-X nekoukam napravo nalevo.Ten dotyčný má prostě smůlu,i kdybych měl jít sedět, tak takový kr...pl nemá mezi slušnýma lidma co dělat [-X .Makam jak magor od nevidim do nevidim a u nás ho ani pořádně neodsoudí #-o ,ještě ho ubytujou v pětihvězdičkovym hotelu :shock:
Vozidlo mám zajištěné speciálně :-k ,pochlubit se nemůžu [-X což je vám jasné,taky si myslím že hodně pomůže originálně odlišené auto od ostatních,do toho málokdo půjde.V případě na objednávku #-o je to jasné,tam asi nepomůže nic [-o< s námi :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Hardcam »

Piskovani je ucinna ochrana do doby, kdy se auto nekrade pro motor nebo jinou specialni vybavu, presto jsem piskovani nechal udelat. Zadne ucinne zabezpeceni neexistuje a to vcetne odpojeni cerpadla nebo baterky, auto totiz lze porad jednoduse nalozit do odhlucnenyho prepravniku (popr. odtahovku), jeden takovy jsem pred par lety objevil na odlehly komunikaci, ale blbci si nechali najezdovou rampu otevrenou a bylo tam videt.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od ZdeněkH »

Já kolikrát za do :hyu: auto zapomněl i otevřené a to ve středu města a přišel jsem na to až další den a pohoda. Spíš je to věcí náhody.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Hardcam »

Na principu nahody funguje vsechno. Muzes jit 1000x 50m do kramu a nic se ti nestane, pujdes v blbej cas a srazi te auto.
Taky jsem kolikrat nechal auto omylem odemceny (a ze bydlim vedle velky komunity spoluobcanu, ale dluzno rict, ze pro me bezproblemovych celych 25 let) a nic se nestalo. Jednou prijedou zlodejicci odjinud a mas smulu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
sedli
**
Příspěvky: 115
Registrován: 15 kvě 2011, 00:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od sedli »

Jediná pozitivní věc z tohoto hlediska že mám Hyundai Atos. Je jich sice málo, ale nikdo to nechce :-D Ale stejně ho zamykám :-)
Hyundai Atos, 46 kW, r.v. 2006, 50 000 KM
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Josef »

Podle mého je jenom 5 způsobů poškodit naše auta

Člověk řešící svoje EGO
Většinou podnapilý nebo v partě
Zničí venkovní markanty auta.Ulomí zrcátko, stěrač, objede auto pětikorunou

Podnapilý, feťák potřebný peněz
Rozbije kterékoliv okno ve snaze ukrást cokoliv co má cenu alespoň 100 Kč a co může prodat v nočním bazaru, nebo za co mu pingl dá další pivo, nebo dealer další dávku

Chce se svézt, nebo řešit vozidlem další trestný činnost
Dostane se do vozidla mírným, či hrubým násilím.
Vybírá si vozy nejčastějších značek, bez výrazných markantů a viditelného zabezpečení.

Krádež na díly
Většinou nejčastějších značek nebo na konkrétní objednávku.(luxusní auta)
Moc je nezajímá zabezpečení, vozidlo je většinou do 4 hodin rozebráno.

Krádež celého auta
Pro vlastní potřebu, nebo na objednávku. Nejčastěji nejobvyklejší značky, nebo luxusní auta směřující za hranice. Změna identity minimálně jiná SPZ, nebo snaha o změnu VIN.
Právě zde je pískování čehokoliv na skla asi nejúčinnější.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Hardcam »

Jen bych z bodu 4 vyloucil ty luxusni auta. Prave vrakoviste jsou plna nejbeznejsich aut, aby zakaznik dostal to, co shani. Tedy si myslim, ze Octavie, Focus, Megane maji prave velkou cenu i jako plne funkcni auto urcene k rozebrani - tedy vice pouzitelnych dilu nez z bouracky. Naopak na zakazku (tedy aby auto dale slouzilo jinemu clvoeku) se kradou auta, na ktere je tezke financne dosahnout.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:......, jeden takovy jsem pred par lety objevil na odlehly komunikaci, ale blbci si nechali najezdovou rampu otevrenou a bylo tam videt.
Vím,že jsi říkal,že máš auto za dobrou cenu,ale že až zadarmo... :-k :D .
Takhle se kradou auta :idea: -blbci udělají černou práci a ty jim ho vyfoukneš na "odlehlé komunikaci" =D> :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
slabostka
*****
Příspěvky: 1729
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: Jak moc se kradou Hyundai?Ukradli Vám auto?Máte zabezpeč

Příspěvek od slabostka »

jasne že možete nechať auto nezamknuté x krát a raz ho ukradnú ale štatistika ukáže kde a aké autá sa kradnú a malé hyundaje to nie sú. Ja som nechal stáť auto na centrálnom parkovisku v Košiciach tri dni, po polnoci som vystúpil z vlaku a stálo tam jediné nepovšimnuté..... skor sa bojím že ho poškodia pred tescom dobrý šoféri pri parkovaní, deti mi ukradli vzadu znak, niekto mi klincom prešiel piate dvere... a asi velký pozor na veci v aute. Kolega bol minule lyžovať, bol asi 3 hodiny na svahu a potom zistil že nechal na bmw 3 otvorené dvere dokorán a na sedadle foťák za 700 euro a nič.... takže asi tak, keď ho bude chcieť niekto ukradnúť tak ho vezme bez ohľadu na zabezpečenie, ak by stáli vedľa seba dve úplne rovnaké autá tak vezmú to čo je menj zabezpečené tak je ťažko radiť či investovať do alarmov, poistiek, gps sledovačiek...
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Odpovědět

Zpět na „Pokec“