Jaký máme zadní stěrač

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Jaký máme zadní stěrač

Příspěvek od dj.brouk »

Potřebuji vyměnit zadní gumu na stěrači,jaký máme rozměr, délku? :D Někde jsem zašantročil ten náš manuál.... #-o :lol:
A venku je zima..... :lol: na měření.
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Jaký máme zadní stěrač

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Předlouhých 30 cm :D
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký máme zadní stěrač

Příspěvek od Farrael »

Myslim, že to ani nebudeš muset měřit. Stačí skočit do obchoďáku (např. Kauf), kde maj stěrače. Obvykle totiž maj přímo na obale vyraženo na co se to dá použít. (I když to by mělo bejt snad na všech). Výhoda je ta, že tam maj všechno na jedný hromadě a tobě stačí se tim jen prohrabat a v teple :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký máme zadní stěrač

Příspěvek od Amalfi »

no tak na dvacku jsem zadni sterac jeste nikde nevidel. Ty zadni kratke sterace jsou nahouby, bud koupit primo u :hyu: za tezky lowe nebo koupit jen gumu a a vymenit tu. Na i20 mame zatim porad puvodni sterac a zatim dobry.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
fotr
*
Příspěvky: 24
Registrován: 23 srp 2009, 20:34

Re: Jaký máme zadní stěrač

Příspěvek od fotr »

už jsem gumičky ve stěračích měnil, zádrhel je v šířce gumy, na který je v liště stěrače upevněná. Zkrátka stěrače na i-20 nemají stejný rozměry, kromě délky taky v tom "upevňovacím" průřezu, na zadním stěrači je ten průřez menší, pokud mě teda pamět neklame.. Asi jsem to srozumitelně nevysvětlil, nejednodušší je ramínka sundat a vzít do obchodu a vybrat podle originálu. Gumičky jsem kupoval v autopotřebách v Brně na Táborské, cena byla něco kolem 30 korun, na zkrácení délky stačily nůžky.
Odpovědět

Zpět na „i20 Ostatní“