aku spojku objednat?

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
nitram47
*
Příspěvky: 12
Registrován: 29 kvě 2011, 20:08

aku spojku objednat?

Příspěvek od nitram47 »

spojka uz fajne preklzava a bolo mi poradene ju vymenit. lenze co som si vsimol, spojky na moje auto su 20 zubove a 23 zubove, pri niektorych to ani neuvadzaju :shock: bol som sa pytat aj v kamennom obchode, najprv mi odporucil jednu, ale ked som mu spominal tie zuby, kazal mi doniest technicky a podla cisla karoserie zistil, ze ta povodna spojka, ktoru mi radil, tam nema ist, ale 20 zubova. na co si este dat pozor? su tam este rozne rozmery, tie su tiez dolezite aby to tam voslo, ci to lnezalezi. kde si to mozem pozriet?(podla cisla karoserie) pytat som sa ho nechcel, to ako poradte mi a kupim inde (mozno) :-#
auto mam Accent 1996, ta prva verzia (X-3), 1.3 12Ventil, 62kW, neviem ci to zavazi (a co to znamena, nikde som to nenasiel) GLS, spojka je hydraulicka.
po vymene spojky je mozne, ze zacne zaberat normalne a nebudem ju musiet tlacit az do motora pri radeni? :D
Accent 1,3 '96
Reklama
 

qinces
*
Příspěvky: 11
Registrován: 21 srp 2011, 18:23

Re: aku spojku objednat?

Příspěvek od qinces »

rozober zmeraj objednaj...1 den bez auta sa da vydrzat...ja to budem tiez coskoro riesit a spravim to podobme
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: aku spojku objednat?

Příspěvek od enjoy »

S tím počtem zubů je někdy problém,nezbyde než to spočítat. Zrovna dneska jsem vezl zákazníkovi spojku na Mazdu a všechno bylo ok,až na to,že stárá měla 23 a nová 22 zubů.Prostě k pos...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: aku spojku objednat?

Příspěvek od alarm »

Nespolahni sa na žiadny katalóg, už som tým prešiel, dokonca ani velkoobchod nevie zistiť, akú spojku máš namontovanú, ani podla VIN.
Ak by si bol z BA, dám ti číslo, kde mi ju vymenili za ludké peniaze. Pôvodne som ju chcel tiež kúpiť (30% zlava), ale dobre ,že som to neurobil, dobrá bola tuším až štvrtá, ktorú objednali(majú možnosť vrátiť tovar) a za deň som mal auto.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“