Hever panenka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Rolei4
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2012, 12:54

Hever panenka

Příspěvek od Rolei4 »

Dobry den, jsem celkem novym majitelem terracanu a chybi mi hever. Originalne je tam panenka, ale v :hyu: si za novy rekli 3.500,-Kc tak bych chtel poprosit nejakou dobrou dusi jestli by ten hever nevyfotil, nebo aspon nezmeril jeho vysku ve slozenem i vysunutem stavu at si koupim co nejpodobnejsi. Dekuju moc.

Kdyby nekdo potreboval navod tak mam nejaky naskenovany, muzu poslat....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Hever panenka

Příspěvek od Drahos »

Môžeš kúpiť hocijaký s nosnosťou 2 tony, ja ho mám uložený pri lavom zadnom svetle v takej skrinke pod bočným plastom. Možno aj ty ho tam najdeš a ked nie, tak kdekolvek v predajni ti ho požičajú, aby si si ho mohol primerať, či ti vojde.
Rolei4
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2012, 12:54

Re: Hever panenka

Příspěvek od Rolei4 »

To je pravda, to misto ulozeni znam. Slo mi o vysku, bojim se, ze kdyz koupim hever s min vyskou 20cm a pichnu nenarvu ho pak pod auto. A kdyz koupim nejaky maly ze to pak zas nezvednu dost vysoko :-o.
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: Hever panenka

Příspěvek od Radim Paták »

Zdravím tě! V tom máš pravdu. Já mám v autě 2T i 4T panenku a ta menší nezvedne auto na požadovanou výšku. Ta čtyřtunová v pohodě. I na zvedání je ta silnější mnohem lepší a přitom velikostně je jen o málo větší. A v Obi nebo v Baumaxu se dají koupit za 3 4 stovky. Nevím, proč jsou v :hyu: tak drahé :shock:
Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Hever panenka

Příspěvek od Drahos »

Su drahé, tý zmrdi nevedia čo pýtať. Ináč sa dá dvihnúť aj s 2t. Len treba nastaviť tú skrutkovaciu časť. Vždy som tak dvihol.
Rolei4
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2012, 12:54

Re: Hever panenka

Příspěvek od Rolei4 »

No dva hevery bych opravdu vozil nerad, proto jsem doufal že tu někdo má original a bude ochotný ho i změřit i když je mi jasné, že ani to mi nezaručí že auto zvednu když někde píchnu, ale je to lepší než nic...
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“