ELANTRA 2011

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Tringi »

Elantra 5dv je moc pěkná, ale to coupé je takové asymetrické, nevím, asi souhlasím s Borkem.
Přestože technicky i filozoficky se jedná o nástupce Tiburona, nedivím se že to jménu už nenese.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
ctrlaltdel
*
Příspěvky: 26
Registrován: 20 pro 2011, 11:38

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od ctrlaltdel »

http://wot.motortrend.com/2012-chicago- ... 67063.html

Tuna to cupe nevypada az tak zle........... asi nie kazda farba mu pasuje :-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Tahle auta bych vůbec neoznačoval Coupe.Jen ošizená 5dvéřová. :D Coupe má mít sport.karoserii :!: Trabanty měly také jen 2 dveře(i kombiky-takže podle novodobého označení to byly také Coupe :?: :-&
Ten bublinoidní vzhled,dělá boční zadní okno.U 5dv. je protažené a zakončené vzhůru-vzhledově protáhne a sníží siluetu auta. =D> U 2dv. končí rohem dolů a dělá auto vyšším a podobným bublině. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Gandalf »

Mě je to jedno, mě se nejvíc líbí Borkův Tiburon... :mrgreen:
Líbí se mi víc než předcházející verze Coupé i než nový Genesis.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Gandalf-nooo,konečně slovo co zahřeje. :D Hned mu to jdu říct do garáže. :idea: :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Gandalf »

Borek: Tak ho ode mě pozdravuj, já si za tím stojím. Tohle je neskutečně povedený a nadčasový design a viděl jsem ho v červené, žluté, černé, stříbrné a ve všech si mi líbí... ale červená je holt pro tenhle typ auta :wink:

A měl bych taky napsat něco k Elantře nebo od někoho dostanu. Mě osobně se moc líbí a motor 1.6 se k ní skvěle hodí, i když proporčně vyváženější mi přijde i40 sedan. Ale já nepotřebuju tak velký auta a nepatřím ani mezi ty, co mají rádi kolem sebe hromady plechu navíc, aby se cítili bezpečněji, takže já se dívám modelově od i30 níž...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Farrael »

Taky se mi ta třídvéř Elantra nelíbí. Jak je ta pětidvéřová krásná tak tahle nic moc. Za prvé mi přijde taková scuknutá do sebe jakoby, za druhé to prostě vypadá jako když tam chyběj dvoje dveře a za třetí, kdyby udělali trochu jinej zadek a ne takovej mno nevim jak to popsat. Kdyby byl víc zaoblenej a nebylo to jako ukradnutý z modernějšího sedanu tak by to vypadalo podstatně líp.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
ReJa
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2012, 22:21

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od ReJa »

Tak jsem se zařadil do fronty na novou Elantru, verze Style, je jich v ČR nějak nedostatek :-). Nemáte prosím někdo zkušenost s výměnou originálního rádia bez RDS za variantu s navigací a větší obrazovkou?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Tahle auta bych vůbec neoznačoval Coupe.Jen ošizená 5dvéřová. :D Coupe má mít sport.karoserii :!: Trabanty měly také jen 2 dveře(i kombiky-takže podle novodobého označení to byly také Coupe :?: :-&
Ten bublinoidní vzhled,dělá boční zadní okno.U 5dv. je protažené a zakončené vzhůru-vzhledově protáhne a sníží siluetu auta. =D> U 2dv. končí rohem dolů a dělá auto vyšším a podobným bublině. :wink:
má to ale zatím nejblíže k nástupci našich coupé. veloster je taková sportovnější i20, genesis je zase o třídu vejš... :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Black-mě se absolutně nelíbí předělávky 5 dvéř. aut jen zavařením 2 dveří(trošku nadneseně).Na Elantře je třeba hodně vidět,jak vypiplaný a nádherný vzhled je u 5 dvéře =D> .Je vidět,že tohle auto bylo malováno prioritně jako sedan.A tahle prapodivná 2 dvéř.přestavba za 2,50Kč :roll: mu vzhledově hodně ublížila :-k .
:tus: měly pár dílů stejných s Elantrou,ale komplet karoserie,komplet vnitřek,palubka,sedadla,výfuky.....byly naprosto jiné a samostatně navrhované(včetně samostatně navržené/už od začátku nakreslené ryze sportovní karoserie).Potom ta auta působí pěkně a vyváženě jako celek.Ne jako garážnická úprava z 5dveří na 2. :D
Veloster bych s i20 vůbec nedával dohromady.Veloster je moc pěkně navržené a udělané auto z venku i uvnitř(vnitřek je rozhodně hezčí,sportovnější a kvalitnější než u 1.gen Genesisu-bohužel :().Vnitřní prostor je také hodně překvapující(než co by člověk čekal z venku).Jen u toho 1,6 turba,jsem čekal lepší výkon a jízdní hodnoty. :roll:A cena je mimo realitu #-o .
A Genesis?Doufám,že z celkem povedené sportovní prvotiny,začal faceliftem dospívat(vychytání chyb a vylepšení).To je nadějné auto. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Woooody
*
Příspěvky: 26
Registrován: 25 led 2009, 12:17
Bydliště: Třebenice u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

nová elantra zkušenosti

Příspěvek od Woooody »

zdravim pánové, mám v plánu si kupovat novou elantru, tak bych chtěl vědět na co si dát pozor atd atd, šak to znáte, díky moc
i30 2012 1.4 cvvt :D
Man TGA 440
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Farrael »

Milý Woody na toto je tu samostatný topic. Nezakládej zbytečně nový... Sloučeno.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
djaxelo
Příspěvky: 6
Registrován: 19 dub 2012, 23:38

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od djaxelo »

Před časem jsem se stal hrdým majitelem Eli :D
Uživatelský avatar
ctrlaltdel
*
Příspěvky: 26
Registrován: 20 pro 2011, 11:38

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od ctrlaltdel »

gratulujem....
kukopas
*
Příspěvky: 16
Registrován: 23 dub 2012, 08:30

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od kukopas »

Dnes prva jazda na novej Elantre bronz metaliza, vysoka spokojnost. Len rano som ju nevedel odomknut dialkovo iba manualne, potom sa uz dalo aj dialkovo. Neviem co robim zle. Spotreba mimo mesto do prace 5,3l/100km a to je na zaciatku zabehu. Myslim, ze keby ludia o tomto aute vedeli, tak by islo na dracku.
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“