predná náprava

Tlumiče, odpružení, brzdy, ložiska...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Predne dolne CAPy

Příspěvek od enjoy »

lukasp píše:Dobry den 2 @ALL funs.

Chcel by som Vas poprosit o radu, urcite ste uz menili predne CAPy na svojich accentov.

Kolko Vas to stalo ? Ake su ich ceny a kolko si ludia uctuju za vymenu?

Vcera my totiz technik ukazoval ze na mojom accente 1.5CRDi 81KW 2007rv , je potrebne vymena a pravdepodobne by som ich mal vymenit oboje. Viete my stym niekto poradit ?

Nasiel som na nete nejake ale pravdepodobne to nebude na moj ACCENT. Ci?
http://www.faro.sk/catalog/zavesenie-na ... ent-lc.php
DAKUJEM

To co sis našel skutečně není na tvého accenta,tvůj model se vyrábí od 11/05...můžu ti pak napsat čísla od delphi jaké pasují na tvé auto.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Predne dolne CAPy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

lukasp píše: na mojom accente 1.5CRDi 81KW 2007rv

V Auto Kelly jsem našel...

http://e41.autokelly.cz/#PATH=3761801;1 ... ST=0|LNG=0|

Na Slovensku určitě budete mít taky :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
lukasp
*
Příspěvky: 58
Registrován: 10 srp 2010, 10:59

Re: predná náprava

Příspěvek od lukasp »

STE NAOZAJ BORCI , dakujem za vsetky odpovede. Co tak este male info kde zohnat lacny palivovy filter?
Posledne co som kupil nepasoval zavit na senzor vody v nafte.
VDAKA :D
Hyudai Accent 1.5CRDi 81KW 2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: predná náprava

Příspěvek od Mexican »

lukasp píše:STE NAOZAJ BORCI , dakujem za vsetky odpovede. Co tak este male info kde zohnat lacny palivovy filter?
Posledne co som kupil nepasoval zavit na senzor vody v nafte.
VDAKA :D
lacny palivovy filter najdes v tom istom obchode kde najdes cap
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: predná náprava

Příspěvek od jurmich »

neviem kde sa mam opytat tak sa opytam tu. minulu jar sa u mna objavili neprijemne zvuky na pravej strane, ktore neskor servis v michalovciach identifikoval ako zly predny tlmic. bol bezproblemov vymeneny. teraz v zime sa objavili trocha ine zvuky opat na tej istej strane. je to taky kovovy klepot ak idem po velmi nerovnej vozovke. po prezuti na letne obutie (elektrony + letne gumy) sa to mierne stisilo. kedze mam mesiac do konca zaruky chcem s tym ist do servisu. aby sa to odstranilo. kedze niesom technicky typ tak sa chcem opytat co by to mohlo byt? aby ma neodbili. naco sa mam zamerat? vopred dik.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: predná náprava

Příspěvek od cert »

Nech překontrolovat silentbloky na ramenech (ty velké vepředu bývají špatné) a pak kulové čepy (v ramenech). Měnili mi obojí v záruce na obou stranách... Ještě nech zkontrolovat tyčky stabilizátoru. Ideálně v jiném servisu a jít do autorizovaného s hotovou věcí.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: predná náprava

Příspěvek od ricci »

to jurmich:
ja som to mal - pomohla vymena silentblokov na ramenach - vymena v rades michalovce v zarke uplne bez problemov

niekde tu je aj foto odlepených silentblokov - pohladaj aby si vedel ako to vyzera ...
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: predná náprava

Příspěvek od jurmich »

dik za info. na buduci tyzden to zacnem riesit. len sa bojim, ze posledny mesiac zaruky aby sa nevykrucali. sice zatial som s nimi problem nemal.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: predná náprava

Příspěvek od cert »

Poslední kulový čep mi měnili 1 den před koncem záruky a to sami od sebe (ale je fakt, že jsem tam už dřív s nimi měl konflikt, který skončil telefonátem importérovi...).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: predná náprava

Příspěvek od ricci »

jurmich píše: len sa bojim, ze posledny mesiac zaruky aby sa nevykrucali. sice zatial som s nimi problem nemal.
mne uznali v michalovciach výmenu silentblokov a stĺpiku riadenia práve posledný mesiac záruky. sú tam strašne ochotný prijímaci technici. ja mám len dobré skúsenosti. dúfam, že som to nezakríkol ... [-o< [-o< [-o<
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: predná náprava

Příspěvek od jurmich »

no nechcem zakriknut ani ja. na zaruku mi uz menili stlpik riadenia, brzdu v zadnych dverach kedze sa same zatvarali, tlmic a tesnenie na dverach. vsetko bez problemov. tak dufam ze to tak ostane.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: predná náprava

Příspěvek od pivis »

Určitě bych se nebál reklamace při konci záruky.Byl jsem na garančce den před koncem záruky a úplně v pohodě mi uznali výměnu řízení a pár týdnů pře koncem mi vyměnili silenbloky.Sami se ptali zda ještě s něčím nejsem spokojený,za celou dobu záruky jsem se nesetkal s tím že by něco neuznali.Jednání naprosto super.
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: predná náprava

Příspěvek od jurmich »

no poreferujem ako dopadnem...
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: predná náprava

Příspěvek od jurmich »

prave som sa vratil zo servisu. podla mechanikov problem robia gumy na stabilizatoroch. takze objednaju a dohodneme termin vymeny.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
bobku
Příspěvky: 6
Registrován: 18 dub 2012, 10:37

Re: predná náprava

Příspěvek od bobku »

čapy na tyči stabilizátora???
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Podvozek a řízení“