Elantra 2003 2.0 CRDi Chip tuning

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
21luki01
Příspěvky: 3
Registrován: 15 dub 2012, 17:19

Elantra 2003 2.0 CRDi Chip tuning

Příspěvek od 21luki01 »

zdravicko chcem sa spytat ci tu ma niekto chip na 2l crdi ake su moznosti chipovania aku ma auto spotrebu a aky ma vykon a pod.

Lukas P.
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Elantra 2003 2.0 CRDi Chip tuning

Příspěvek od enjoy »

Ja jsem tyden zpatky absolvoval chip tuning smym autem,neni to sice 2.0,ale vykonove jsme na tom prakticky stejne,co se tyce papirovych hodnot.Ikdyz ja samozrejme nemam udavanou taovou maximalku,ale uz souvisi s tim objemem.
Ja jsem volil rozumny chip tuning,nehnal jsem se za cislickama,kde mi slibovali 21kW navic,coz mi prislo prilis.spokojil jsem se s 13kW.a pri akcni cene 3700,- nebylo absolutne o cem premyslet.
Co se tyce vysledku..,velmi mile prekvapeni,uz jen proto,ze chip tuning neni jen tahani penez z kapes duverivych blaznu,ale vysledky jsou opravdu patrne.kdyz si vezmu,ze u me zvysil vykon o nejakych 15% dejme tomu,tak pocitove je to jeste vic,proste opravdu jina jizda,jede to:-).
Spotrebu zatim nevim,zatim bych rekl vyssi,ale to je dano tim,jak si to uzivam.uz ted ale citim,ze k dosazeni pozadovane rychlosti nemusim tak dlouho stat na plynu,cimz pujde spotreba dolu..
No snad ti sem napise nejaky svuj elaborat i majitel 2.0...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
MichalK
Příspěvky: 7
Registrován: 04 zář 2011, 18:48

Re: Elantra 2003 2.0 CRDi Chip tuning

Příspěvek od MichalK »

Ahoj, nechal jsem si chipnout Elantru během podzimu loňskýho roku u týhle firmy http://www.chiptuning.cz/. Cena byla vyšší, ale spokojenost je obrovská. Navýšení výkonu bylo o 19Kw z 83 na 102Kw. Spotřeba mě šla dolu o dvě desetiny takže jezdím za 5,7. Je tedy pravdou, že jezdím spíš dálky, dálnice a tak, takže nejsem schopen posoudit co to udělá v městským provozu. Dále jsem si také zakoupil filtr od Greena což také něco přidá a teď je to jak raketa. Mohu jen doporučit.
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“