Aktualni fota Vasich aut...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Mexican »

ta bordova farba je maximalny luxus. Hlboka ale pritom ziva .. pecka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Borek »

Chasnik píše:I když ten šedivej je asi kvalitativně a výkonově jinde a vnitřek bude asi taky fajnovější, furt se mi ten červenej líbí víc. Hlavně ta linie kolem předních blatníků se fakt povedla je dost nadčasová =D> Ale i prdel to má pěknou...
Opět jsem měl možnost jedno odpoledne,minulý týden,přehodnotit své předcházející zděšení a znechucení nad setkáním s Genesisem.Bohužel opět jsem od něho odcházel zatraceně znechucený a naštvaný na :hyu: .Materiály palubky,stropu,výplně dveří....no z takového hnusného bakelitu se snad nedělalo ani před 40 roky ](*,) .Stejně tak slícování :shock: vnitřku,ale i venku(světla-kapota,víko kufru-světla,blatníky-nárazník...)-to jsou mezery jak na vojenské Tatrovce ](*,)nebo jako u auta po bouračkách ze všech stran .Když jsme postavili :tus: a Gen.vedle sebe a porovnali slícování vnějších dílů karoserie,tak Genesis vypadal,jak po montáži čínskými učni v tržnici. :( U předcházejících generací šla kvalita materiálů i montáže nahoru,ale tohle je pád na dno :roll: .Který idiot navrhl sedadla :?: Člověk si i v nejnižší poloze připadá jak v náklaďáku.Při přesednutí zpět do :tus: jsem si připadal,že lezu z bagru do formule. :mrgreen: Navíc ta sedadla nemají ani paměť opěradla-při každém sklopení,se musí vše znovu nastavovat...a to vše navíc idiotsky umístěným ovládáním sklápění u podlahy :shock: .Prostě co řešení,to skok o světelná léta zpět,oproti :tus: .Stejně tak materiály i provedení.
Přísahám :!: :!: :!: ,že kdyby mě někdo nabídl výměnu toho nového Genesisu 2,0T(motor je nehorázně rozežraný,těžké auto s 2,0T je líné s turbo dírou a neustále je cítit v tahu škubání-podobně,jako když vynechává svíčka(možná vada tohoto ks) za ojetý :tus:GK ,tak mu řeknu,ať si tu narychlo sešroubovanou kupu plastu z PET flašek a plnou"GENiálních" řešení ze začátku automobilizmu ](*,)strčí do .....
Jak jsem se na to auto těšil,že si ho koupím,tak od něho vždy odcházím nas...ný,jakou ošizenou plečku :hyu: udělal(ne po technické stránce 3,8V6 se samosvorem,ale provedením,montáží,materiály [-o< ,řešením-sedadel,víko kufru-ty panty :roll: ,sklápění zadních sedadel ](*,) běs,běs-auto za 860000Kč :lol: to je :hyu: VTIP. :? )
Po přesednutí zpět do útulné,nevrzající kabiny :tus: se sportovními,nízko položenými a FUNKČNÍMI sedadly,jsem si připadal,že jsem se díky bohu,probudil z nechutně odfláknutého snu,jménem Genesis. :?
Nechápu,proč G. třeba oproti pěkně a funkčně(i vnitřek) provedenému Velosteru tak odflákli #-o Teď jen doufám,že facelift Genesisu přinese radikální změny.Zatím to vypadá,že tohle auto :hyu: nefaceliftoval,ale opravdu radikálně celé předělal-od motorů,techniky,po vzhled a doufám i materiály,montáž a provedení :!: [-o<
Určitě někomu bude připadat,že ho vidím dost kriticky,ale měl u mě být dalším pokračovatelem totálně spolehlivého,nevrzajícího,z dobrých materiálů,dobře udělaného a promyšleného :tus: ,ale Genesis na mě zatím udělal dojem z co nejlacinějších dílů,na rychlo poslepovaného prototypu. :? Za 400000kč-OK.Ale za bezmála 900 papírů-to je zatraceně předražená šlupka. :(
Zajímavé je také podívat se na vývoj ceny G. v bazarech.Zatím co :tus: se s najetými desítkami tisíc km a 5 roky dostávají na polovičku své prodejní ceny(nové auto).Tak dnes není problém vybrat si Genesis s doslova pár najetými km,ani ne rok starý,taktéž za polovičku ceny nového.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Ten pád ceny je až neuvěřitelně enormní :shock: .
Když čtu celá vlákna stesků u i30,i20.ix20...vidím provedení G.,tak musím souhlasit s názory,že dnes už se na kvalitu nedělá.Dnes rozhoduje kvantita a udělat co největší zisk,na co nejlaciněji vyrobeném autu. BOHUŽEL. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Farrael »

To s tim šetřenim ale platí už pár let Bořku. Vždyť to víš. Kvalitnější auta končej po roce 2006 cca. Pak už je to jenom mammon, mammon a šetření. Však oni to zákazníci zaplatí aspoň na servisu, protože tam budou muset častějc.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Bolo »

Já jel v pondělí novým focusem, no ten interiér a plasty neskutečný humus, takže to bude asi trend nových aut. Kvalitu plastu v genesisu hodnotit nemůžu , protože při přesednutí z každého auta co máme doma (a to nejsou všechny staré plečky, mi přišly plasty v pohodě). Interiér neskřípe a to už s genesisem mám nakroucíno přes 600km po dálnici a cestách necestách. Nevím jak 2.0turbo, ale 3,8 jede jako ďábel a při sešlápnutí plynu má esp co dělat i při 3ce. Vadí mi přeposilované řízení a to celkem že dost. Sedačka mi nevadí, prostě když chce někdo nastoupit, jde přes spolujezdce, vysoko sedím tak či tak , mám 2 metry :mrgreen: . Automat je taky v poho, když chci výkon, dám sekvenčku a motor držím více v otáčkách , ale moc jsem toho nevyužíval, automat to umí taky celkem dobře. Zatím mám průměr spotřeby 10,5l/100km a to si jízdu užívám. Po dálnici po rovince 7,5l/100km. Mě to auto sedí, dokázal bych si představit, že bych ho měl jako druhé auto , ale jedině 3,8 :)
Přílohy
genesis1.jpg
genesis1.jpg (100.94 KiB) Zobrazeno 987 x
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Hardcam »

Skodovka na to jde od lesa, zatim zacala davat tvrdy plasty na zadni dvere, aby to bylo nenapadny. Do roka je to i na predku :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Skyline »

OII mela odjakziva vzadu tvrdej plast, tvarici se jako mekej a predni dvere maji mekej jen, jak je horni lista. A F I mele mnohem kvalitnejsi interier nez FII. Jinak zase O II dava standardne tesneni na hranu drveri, jako si ted daval Hard.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Hardcam »

No mne to majitel autosalonu rikal celej zdesenej, ze mu to vzadu deti skrabou, tak jsem myslel, ze to je novinka...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Skyline »

Tak rikam s presnosti na rok a mesic 10/2008 to bylo moje prvni OII a ta uz mela plast vzdau jinej nez vepredu, jen struktura takrka stejna.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Borek »

Farrael-bohužel máš pravdu a jsem z toho smutný a zároveň naštvaný,jak rapidně automobilky kašlou na kvalitu :( .
Bolo-souhlasím s tebou ohledně motoru.Ta V6 je jediný dobrý motor pro Genesis a po téhle stránce je hodně povedený.Ale ani sedadlo spolujezdce nemá paměť(což měly všechny Tiburony u všech sedadel)a neustálé nastavování opěradla je k nasr..í. :D Čekal jsem.že to auto se posune ve všech parametrech dál než :tus: .Bohužel se tak stalo jen v technice motoru 3,8V6,ale vše ostatní od materiálů,zpracování,praktických a funkčních řešení,je skokem o 20 roků zpět za :tus: . :(
Snad si to uvědomil i :hyu: ,když je vidět(zatím jen na fotkách),že neudělal jen facelift(změnu světel a drobností v interiéru jako vždy u celé gen.Tiburonů),ale přepracoval komplet motory,komplet vnitřek ....Tak se zase můžeme těšit,než......ho uvidíme na živo :D Věřím ve světlé zítřky 8) .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Bolo »

JJ pokud vše tohle máš ve svém :tus: , tak to chápu že ti to chybí . Já to v RDčku nemám :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od whoode »

bolo -> to auto má druhý nárazník? ta barva mi tam nesedí
Naposledy upravil(a) whoode dne 18 kvě 2012, 22:13, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Bolo »

No ve skutečnosti to nejde vůbec vidět, nárazník bude origo, když se podíváš na fotky nových aut, tak jde vidět rozdíl mezi barvou nárazníku a kastlí.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
M.Ela1600
**
Příspěvky: 193
Registrován: 18 črc 2011, 10:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od M.Ela1600 »

Tatuv Accent 07 CRDi...
Přílohy
aca2
aca2
2012-05-25 09.11.44.jpg (90.24 KiB) Zobrazeno 786 x
aca
aca
2012-05-25 09.11.29.jpg (112.45 KiB) Zobrazeno 786 x
Elantra 1.6 2006
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od black_sheep »

Bolo píše:Ach jo :(
i přes borkovu kritiku musím doplnit, že když stojí takhle vedle sebe, tak to coupé jako kdyby tam ani nebylo :mrgreen: přitom je tak krásné, když není nic podobného široko-daleko (jeden z důvodů proč ho ještě mám a dával jsem ho dokupy) :mrgreen:

osobně jsem moc zvědavý na detailní prohlídku, ale takhle na čumendu ta 3.8V6 je zatím můj sen, který si chci výhledově splnit =D>
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni fota Vasich aut...

Příspěvek od Yurii »

Ale Borku už zase? Si na ty "nedostatky" u Genesise musíš stěžovat i toaletnímu papíru :) Přitom to sou takový drobnosti.

Víme že nejsi jeho přítel ale neber ostatním radost kterou mají z toho že Hyundai udělal konečně trochu sportovní auto ;) Mimochodem občas dost přeháníš... moje auto je 16 let starý a proveden interieru je asi o milion procent horší než u Genesise! :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“