Startování bez klíče s DO

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Reno608
Příspěvky: 8
Registrován: 18 bře 2010, 21:11

Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Reno608 »

:hyu: Zdarec , mam ještě jeden problém a nic jsem taty nenašel.
Jak můžu nastartovat Terracana když mi přestane fungovat dálkový centrál(třeba vybitím baterie ovladače když jej ponecháte při nízkých teplotách) a po otevření dveří klíčem
se spustí alarm a nemohu nastartovat, je nějaká nouzová možnost???? děkují
popř. koupím klíč s DO, dík
Reklama
 

Shark151
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2012, 23:16

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Shark151 »

bohužial dnes som mal ten istý problém skúsil som aj odpojit baterku ale nic sa nedialo az po zahriatí interiéru a klúča sa podarilo otvorit /odalarmovať a naštartovať auto tak teraz pre istotu zamykám iba klúčom no chyba je určite niekde medzi vysielačom a prijímačom len neviem kde prijímač je a ako vyzerá vie niekto poradiť? klúč mi svietil blikal pri každom stlačemní dialkového :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Engineer »

Neviem ako Teraccan ale vysielač na accente je vedľa poistkovej skrine pod palubovkou...
Opravte ma ak hovorím zle.

PS: Bohužiaľ, hyundai je čo sa týka originál diaľkáčov na tom biedne... Ak si v blízkosti TRAFOstanice môže sa stať že dôsledkom silného elektrického poľa neodomkneš na diaľku...
Ak ti to robí iba na jednom mieste- tam kde parkuješ.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Shark151
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2012, 23:16

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Shark151 »

rozumiem no a nevedel by to nejaký šikovný elektronik nejako zosilniť alebo vymenit anténu prijímača by nepomohlo? alebo čo ja viem ako na to ? totiž deje sa to nepravidelne no častejšie v zime 2 krat z troch nejde otvorit no potom ide ale zaujimave ze zatvarat ide lepšie ako otvarať aspon sa mi tak zdá no možno to je ale tým že je zahriaty pri zatváraní
ďalej som sa dočítal že ak zaalarmujem a nejde odalarmovať tak sa to dá resetovať tak, že klúč necháme v polohe on a odpojíme baterku na min 30 sekúnd skúsil som ale bez polohy on a neresetovalo sa to po každom znovupripojení baterky mi začal húkať"
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Engineer »

To nefunguje ani mne...
Taktiež to môže byť slabšou baterkou.... Ja pravidelne mením v jednom kľúči baterku aby som mal istotu že sa mi nevybije.

Elektrika je pre mňa svätá vec... Preto sa do nej nemontujem pokiaľ to nie je dojebabrané :mrgreen:
Dá sa keď si kúpiš nový alarm s centrálom kvalitnejší tak to vymeníš.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od kuschall »

Ten ta siréna je na levé straně pod kapotou u poistkové skříně.je to černej váleček Podle mě když odemkneš růčo klíčem dveře, tak se odemknou všechny a pohodě nastartuješ, a de to i když mám vybytou baterku v klíčku
Shark151
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2012, 23:16

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Shark151 »

ahoj nenastartujem ked je zaalarmovane a odomknute klucom zacne hucat alarm alebo este skusim jednu moznost : mam dva kluce ci ma kazdy z nich imobilizer neviem povedat co ty na to vyskusam este druhy kluc no aj tak by som to najradsej vyriesil natrvalo nejakym zasahom do elektroniky :hyu: ](*,)
Reno608
Příspěvky: 8
Registrován: 18 bře 2010, 21:11

Re: Startování bez klíče s DO

Příspěvek od Reno608 »

:oops: jojo přesně tak ,když neotevřu dalkovým ovladačem a otevřu dveře spustí se alarm a auto se nedá nastartovat ani opakovaným vložením klíče ale teď mi přestaly fungovat ventilátora sahary a taky jsem zjistil ,že nejde ani ostřik přeního skla a DO centrálu taky nejede ani po vyměně baterie, nevite kde jsou nějaká pojistka a nebo nemá někdo schéma zapojení , děkují
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“