Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Příspěvek od tomas148 »

Zdravím :) Potřebuju někoho hodně hodnýho, kdo má Hyundai Coupé a bydlí někde v okolí Ledče nad Sázavou, Humpolce, Havl. Brodu atd. Potřeboval bych byi se na moje :hyu: Coupé 1G 2.0 podíval, svezl se s tím a řekl mi jestli to jede jak má, poradil s pár věcma který na tim chci udělat a s věcma který to auto trápěj a jak je vyřešit :) Snad se někdo najde. :D/
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Příspěvek od black_sheep »

trošku daleko. bejt to na českolipsku nebo liberecku tak by to šlo :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Re: Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Příspěvek od tomas148 »

no ty Blacku by jsi byl možná nejlepší :) Pokud se pamatuji tak jsi tu Tatkovi radil at to auto koupí že jsi se v tom svezl, je to červený coupé z Liberce přímo a stálo okolo 30 000kč :) pokud se nepletu a pokud ne tak jestli si pamatuješ :)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Příspěvek od black_sheep »

To je ono? To bylo fakt za ty peníze slusny co si tak pamatuju:-) na coupe hlídek zadní napravnici a celkove stav karoserie (zadní lemy, konce prahu) a bude jezdit porad ;-) letos uz by za tři pětky byl i vyber :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Re: Hledám ochotnou duši která rozumí Hyu. nejlíp Coupe 1G

Příspěvek od tomas148 »

Ano, to je ono :) no zadní náprava je v pohodě :) jen zadní lemy, kapota a pod těma plastovejma prahama to je děs :) ale mě ted spíš štvě že nevím jak ty auta mají jezdit, a pár věcí mi tam habruje :) chci aby se s tím svezl někdo kdo s tim jezdí dýl a rozumí tomu a řekl mi :) byl bych taky moc rád kdyby mě svezl jeho coupéčkem abych viděl jak to jet má :) a pár rad ohledně toho auta bych taky moc rád uvítal :) asi za tebou někdy vyjedu :)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“