Kuna a el. instalace

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
baltazarek
*
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2011, 12:35

Re: Kuna v motoru

Příspěvek od baltazarek »

Ahoj, mam benzin 1.6
Hyundai i30cw, 1.6 CVVT / 93kW, 11/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od 89majlo96 »

Nic sa kapote nestane, je to urcene pre diesle z dovodu vyssej hlucnosti motora. Tlmi to len hluk motora.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
baltazarek
*
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2011, 12:35

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od baltazarek »

Bezva, ja mam ale benzin, proc to tam tedy mam ? Vsude ctu ze je to pro diesel a ze benzin to nema.
Hyundai i30cw, 1.6 CVVT / 93kW, 11/2011
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od Farrael »

A odkud auto pochází? Jsi první majitel? Jestli ne, tak si to tam mohl původní majitel dodělat, nebo je auto dotažené z Reichu, kde se to třeba dávalo...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od XMira »

Já mám taky tuhle izolaci. Prodejce mi říkal, že to dávali do "lepších" verzí. Aniž by to nějak zmiňovali v seznamu výbavy.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
ondraTM
*
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2012, 13:45

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od ondraTM »

Tak jsem neodolal, šel se podívat a taky to tam je. Rozhodně z výroby. Že by to tam dávali od určitýho roku?
i30cw 1.6 CVVT Trikolor Exclusive
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od Mates »

Zdarec jdu se zapsat do klubu komo kuna navštívila motorový prostor. Byla tram už dvakrát. Kabely a hadice mám nastříkané sprayem tak se pustila do vnitřního krytu přední haupny. Hold křivokládské lesy. Jedině co mě těší, že jsem si na ní v noci počkal a už se nikdy nevrátí protože jí dostihla moje kulka. Myslivci mi radili dát do motoru psí chlupy. Někdo tady o tom psal tak jsem chtěl vědět jak a kam to přídělat. Díky.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od pietro32i »

bembek píše:Dnes mi dorazil kryt pod motor z Polska. Môžem zodpovedne prehlásiť, že ho posielajú aj na Slovensko. Cena komplet aj s poštovným bola 26€. Len si to s nimi treba extra dohodnúť, pretože výška poštovného je tam uvedená len v rámci PL. Bol tam pribalený aj doklad z registračnej pokladnice.
Tak ako, založil si ho počas roka alebo nie? Písal si to ešte v decembri 2011. Zaujíma ma hlavne to uchytenie, kde vraj treba vŕtať 2 diery navyše, len stále neviem kde. Ide o to, či to mám dať namontovať v servise alebo to spravím sám. 2 diery navŕtať samozrejme zvládnem, ale kvôli záruke by som nerád vŕtal nejaké viditeľné diery niekde do nápravy.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
bembek
**
Příspěvky: 138
Registrován: 13 črc 2010, 22:23

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od bembek »

Založil som ho ešte v marci. Na aute sa nič nevŕta. Ja som len prispôsobil diery v kryte, lebo presne nesedeli. Dve boli asi o 5mm posunuté. Nepresnosť výroby. A jednu skrutku treba doplniť. Ostatné som použil z pôvodných krytov. A ešte som zalepil zbytočné otvory v tom kryte. Je totiž robený pre crdi motor. Som s ním spokojný. Svoju funkciu plní.
aktuálne - Ford Focus III Turnier, 2,0 TDCi, 103kW, strieborná, Titanium
:hyu: i30 1.4CVVT, Indigo Blue, Classic plus - predané
AleKa82
**
Příspěvky: 168
Registrován: 23 led 2012, 13:02
Bydliště: Praha

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od AleKa82 »

Když jsem byl o víkendu na chalupě, navštívila moje auto nezvaná návštěva. V motorovém prostoru se jí nelíbilo, protože u tlumiče na straně spolujezdce mám namontovaný plašič a tapecíry jsem nedávno nově nastříkal sprejem proti kunám. Aby ta ku.va kuna neodešla s prázdnou a trochu se mi pomstila, tak mi ožrala takovou pěnovou hadici, která je navlečená na hadici pro vyrovnávání tlaku v nádrži. O víkendu musím okouknout, jestli mi nanačnula i nějaké další palivové hadice nebo elektroinstalaci. Podle skvrn od bláta mi to milé zvířátko zalezlo skrz zadní nápravu až k nádrži. Mimochodem rodičům na Peugeotu 308sw už sežrala celý tapecír za motorem a ten nad motorem už taky načala.

Tak a teď mi někdo poraďte, jak se té potvory zbavit.
Jezdím hlavně sockou a na skútru Derbi Atlantis
Toyota Auris TS 1.6i (od 2019)
Ford Galaxy Titanium 2.0TDCi (2017 - 2019)
i30cw 1.6i CVVT Exclusive (2011 - 2013)
Getz 1.1i Clasic+ (2003 - 2011)
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: Kuna a el. instalace

Příspěvek od Mates »

Dej do punčochy psí chlupy a máš vystaráno. Ověřeno na dvou autech. Jedno pořád na chatě na Křivoklátě.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“