ecoRoute HD Garmin 3490LMT

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
michal3211
Příspěvky: 9
Registrován: 22 bře 2012, 19:03

ecoRoute HD Garmin 3490LMT

Příspěvek od michal3211 »

Zdravím nemá niekto skúsenosti zo zariadením EcoRoute HD ? Ked som ho totiž nastavil s navigáciou Garmin 3490LMT a namiesto aby mi ukázalo všetko mi ukáže len dobíjanie auta. Neukáže nič iné(otáčky,tlaky turba a iné). Navigáciu som upgredoval ale nepomohlo to. Nie je to chyba že to nie je aj pre Santu? Poradte mi ak sa to dá tak ako.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DusanCZ
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 zář 2009, 08:31
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele:

Re: ecoRoute HD Garmin 3490LMT

Příspěvek od DusanCZ »

michal3211 píše:Zdravím nemá niekto skúsenosti zo zariadením EcoRoute HD ? Ked som ho totiž nastavil s navigáciou Garmin 3490LMT a namiesto aby mi ukázalo všetko mi ukáže len dobíjanie auta. Neukáže nič iné(otáčky,tlaky turba a iné). Navigáciu som upgredoval ale nepomohlo to. Nie je to chyba že to nie je aj pre Santu? Poradte mi ak sa to dá tak ako.

a cidlo v diagnostice zapojene mas ?
Santa Fe 2,2 CRDI 114KW 4X4 MR 2009 EXECUTIVE
Sleek Silver/černá kůže
marco0
*
Příspěvky: 59
Registrován: 02 bře 2009, 09:53

Re: ecoRoute HD Garmin 3490LMT

Příspěvek od marco0 »

Mam tiez Eco route HD Garmin asi 2495 a funguje mi vsetko, citam chybove hlasenia kontrolky motora aaj ich vymazavam a ukazuje všetky udaje, ktoré toto zariadenie umožňuje. Eco route asi v zasuvke OBD mas:) myslim, ze pred prvym pozitim som to musel aktivovat cez net navigaciu ale neviem ci to ma na funkcnost vplyv. Este to nema rado, kedze je to cez blutuut:), ked je v blizkosti ine zariiadenie s aktivaciou pripojenia... ale to by si sa ani nepripojil..
michal3211
Příspěvky: 9
Registrován: 22 bře 2012, 19:03

Re: ecoRoute HD Garmin 3490LMT

Příspěvek od michal3211 »

Čidlo som mal v diagnostike ale nenačítalo mi to čo malo. Použil som to v kolegovom Pasate a tam to fungovalo bez problémov. No ked som to zase pripojil na Santa Fe zase nič aj ked som ho zresetoval. Išlo to niekomu na Santovi bez problému a ked hej aký to bol ročník. Ja mám 2007.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“