Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od enjoy »

OTakovyhle auto si stejne nema cenu kupovat driv nez na stary kolena... Protoze kdyz si to koupis driv,tak co si koupis potom?nic slabsiho asi ne.a abysi koupil neco silnejsiho,tak litas v milionech.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

Hlasuj, toto je kvalitni nazor :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hawk »

Hardcam píše:Nn, svezl jsem se jen tady a tim zelenym, jak je na nem napsano Otestuj a stejne nevyhrajes. Osobne bych to zavisti nenazyval, ono asi ve zkratce neni moc co krome vykonu. Pani odsud co s nim jezdila minuly tyden ma Coupe 2G a rikala, ze ji vyhovuje vic a nemenila by.
té poslední větě se prostě musím smát :mrgreen: #-o
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

Nevim, cemu se smejes. O penezich to neni, pani na to ma :wink: to neni jen o vykonu, ale taky o vyuziti auta a tady Coupe 2G jednoznacne vede.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Borek »

hawk píše:
Hardcam píše:Nn, svezl jsem se jen tady a tim zelenym, jak je na nem napsano Otestuj a stejne nevyhrajes. Osobne bych to zavisti nenazyval, ono asi ve zkratce neni moc co krome vykonu. Pani odsud co s nim jezdila minuly tyden ma Coupe 2G a rikala, ze ji vyhovuje vic a nemenila by.
té poslední větě se prostě musím smát :mrgreen: #-o
Smát se můžeš,ale to stejné jsem tady psal i já a jak je vidět,nejsem sám.Výkon u 3,8V6-ano,super-na posledním srazu ve Žďáru jsme měli dost času na vyzkoušení i na dálnici =D>(2,0T je lemra líná :!: a nenažraná s děsnou zadrhávající převodovkou a klepající se řadičkou během jízdy :shock: jak ve staré V3S) ,ale jinak-materiály,zpracování,provedení,slícování,čalounění,černočerná neútulná plastokabina,praktičnost a denní použitelnost.....v tom G.nesahá GK ani po kolena(BOHUŽEL :( ).Čekal jsem,že se mě z Genesisu nebude chtít vystoupit,ale opak a zklamání je pravdou.
Naprosto přesně a krátce to vystihl Hardcam slovy "kromě výkonu,není co závidět" :( .Ostatně mizerné prodeje(kromě fíglu z března,kdy :hyu: zaregistroval G.na značky kvůli téhle akci a vylepšil si tím prodeje-stejně tak u Velosteru a i30)a naprosto šílenému :!: pádu ceny :shock: G.,které se po pár měsících provozu a doslova pár tisíci km prodávají za POLOVINU prodejní ceny 8-[ ,ukazují,že to zrovna výhra není :( .
Pravda je,že z inzerátů na mírně jetý,ani ne rok starý G.3,8V6 za skoro poloviční prodejní cenu,už se dá dívat,jako na dobrý nákup pro druhého majitele.Za půl mega-pěkný auto bez výhrad. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hawk »

Hard: a směji se dál (a to nejenom proto že jsem se v něm 2 dny vozil a vím o jak moc je v mnoha ohledech lepší - je to nové auto - je to tedy i logické)....je to o osobních preferencích...ale, to auto je bráno jako sportovní (GK je pseudo sportovní,ale bylo to ve své době nejsportovnější auto v nabídce :hyu: ) Tzn. na nějakou denní využitelnost ti já z vysoka víš co :) Sportovní auta jsou určena ne na rodinné výlety ale na zablbnutí si o víkendech a na požitek z jízdy, kdy výkon auta hraje velmi důležitou roli - z tohoto hlediska nesahá GK Genesisu (3,8 V6) ani na paty - to je prostě fakt - To G je prostě podle mě skoro ve všem lepší. Ten, kdo tvrdí opak prostě lže sám sobě a proto opakuji znovu: té větě se prostě musím smát a trošku se divím vám dvěma, (no Borkovi ani vlastně ne, ten si kupoval GK jako nové, takže si jej musí obhajovat za každé situace, i když je to fakt někdy směšné :lol: ) že i když jste v G jeli a i když se tady pasujete na foru za odborniky na auta, že toto tvrdíte....Tak a teď do mě :wink:
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hlobilp »

noo... GC a sportovni auto? Je to presne tak "pseudosportak" jako stary coupe.... na zavodeni je to auto trosku moc velky a tezky... Genesis je kategorie Gran Turismo, nebo jak se to pise.... rychle, ale ne sportovni, na to nema... a vyuzitelnost obou aut si je podobna... dva plus dva a s obema autama se da jezdit denne.. akorat s vyssima nakladama u GC.
Tak to proste je... nedelejme si z Genesise nebo bozskeho...
Jak jsem uz psal, GC 3,8 po FL si chci casem koupit, protoze mi to auto vyhovovalo i na denni jezdeni.. akorat hold budu muset mit vic penez na palivo
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hawk »

hlobilp: tady si někdo popletl závodění a sportovní jízdu... :wink: je jedno jak to nazveš (kategorii aut) - ta využitelnost daná výrobcem je jasná - auto pro radost z jízdy a výkonu. Taky bych mohl tvrdit, že pro mě je např. sportovní jenom F1... [-o<
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

hawk: ja jsem majitelem Coupe nikdy nebyl stejne tak jako GC a pravdepodobne ani nikdy nebudu, proto je mi uplne sumak, k cemu se priklonit. Pro me je GC se svymi naklady a vyuzitim naprosto nesmyslna koupe. Pro me je to jen auto s velmi nadprumernym vykonem a prapodivnou existenci - kdyz uz vyjdu s takovouhle, jak bys ty urcite nazval, peckou na trh, tak se vsim vsudy. Holobyt s 303 koni na me celkove dojem neudela, preferuju vybavu a uzitecnost pred vykonem a to je to, co si nedokazes pochopit. To je cele. Tecka. A co si o tom myslis ty je mi vicemene jedno.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hawk »

no jedno ti to není, když na mě neustále reaguješ... :mrgreen:
ne, ja naprosto chápu, že máš jiné priority než já, a je to jenom dobře :) - byla by to nuda, kdyby měli všichni stejné věci a názory. Já jsem jen vyjádřil svůj podiv nad reakcí té ženské, nic víc a hned se tady strhla vlna odporu - respektujte tedy i vy můj názor. Imho je ale nesmysl se bavit u "sportovního" auta o jeho denní využitelnosti jako hlavnímu argumentu pro jeho pořízení - to si ale posoudí každý čtenář sám :wink: Peckou bych GC nenazval (já osobně bych bral určitě radši 370Z), ale nazvat GC holobytem, to ti trošku ujelo..... :lol:
Chybějící xenony mi také vadí,ale to je asi jen jedna věc, kvuli jejíž absenci auto určitě není holobyt.
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hlobilp »

muzu to upravit.. na sportovni jizdu tohle auto dvakrat neni... te zenske se nedivim, pokud srovnavala GC s dvoulitrem... tam opravdu neni zadny diametralni rozdil co se tyce jizdnich vykonu... vyrobni zpracovani auta je dost tragedie, obzvlast, kdyz Hyundai dokaze udelat tak dobra auta jako je i30 a i40. To se snad ted zlepsi a potom to bude jina... ale soucasne modely nejsou zadna slava... za ty prachy.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Borek »

Pod Hlobilpova slova se můžu podepsat :!:
Hawk-chlape,ty asi máš pravdu v tom,že já si GK koupil nové a stále vše funguje na 100% bez jediné byť sebemenší závady,vrzání.......a ty jsi koupil olítaný vrak,ve kterém se stále jen vrtáš,tak se tvým slovům nedivím :mrgreen: .Věřím,že tě moje chvála na GK štve(mám snad nadávat,když nemám na co :D ),ale v tom je to kouzlo a můj hluboký úklon před :hyu: ,že dovedlo tak pěkné,funkční a i po letech provozu 100% fungující,bezproblémové auto udělat.
Když jsme v Hradci Králové s Rastym nebo teď na celorepublikovém srazu ve Žďáru postavili vedle sebe GK a Gen.-tak ty rozdíly ve zpracování jsou bohužel v případě Genesisu oproti GK naprosto katastrofální ](*,) .Nelícující megadíry kolem všech světel,nesedící víka kufrů,křivě montované nárazníky,které nelícují s blatníky [-o< .....to co sedí u starých GK tip ťop na mm bez mezer,je u současného Genesisu za bratru 900000,-Kč běs a děs #-o .Kvalita montáže a materiálů jdou v současné době u :hyu: (a nejen u něho)pěkně do kytek. :(
Že to neplatí jen pro Genesis,dosvědčuje i to,že když jsem si v :hyu: v Č.Třebové prohlížel Veloster,tak říkám-to víko kufru nesedí(mělo viditelně na jedné straně skoro 2x takovou mezeru než na druhé).A odpověď-pane,to vidíte už po narovnání v servisu.Když jsme ho dostali na prodejnu,tak to bylo daleko horší :shock: :roll: .Ten Veloster/slícování jsem ukazoval klukům ze srazu :tus: ve Vysokém Mýtě,když jsme byli s Tringim v servisu v Č.Třebové.
My se v pohledech na auta nikdy nemůžeme sjednotit-ty se na auta díváš pohledem-za 5-10 roků koupím olítanou slepeninu za pár šlupek a budu se v ní vrtat,hlavně,že to jede(tak ti takové "drobnosti"už u nového auta nevadí).Já se na ta auta dívám pohledem člověka,který by měl těch 900000,-Kč za to "nové"auto dát.Proto mě rozčilují odfláknuté věci,které měl před lety :hyu: naprosto vychytané.A tady má Hardcam naprostou pravdu-cituji"Pro me je GC se svymi naklady a vyuzitim naprosto nesmyslna koupe.".A nejen pro něho(odpovídají tomu i bídné počty prodaných ks G.)-jakkoliv jsem zarytým nadšencem sportovních "karoserií",Genesis prostě za ty peníze nestojí ani náhodou :!: BOHUŽEL :( .
Kdybych dnes musel kupovat auto-šel bych i přes odpor k více dveřím :D v případě :hyu: do i40,kterou považuji za pěkné auto za +-odpovídající cenu.V případě Genesisu a Velosteru jsou ceny naprosto nesmyslné :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

Pokud zvazujes i40, mel bys do srovnani pridat Optimu, ta totiz narozdil od i40 nema GDI, ale CVVL 120kW, coz je patrne stejne, jako 2.0 DCVVT v Sonate, kterou ma Dextrone. IMHO je Optima levnejsi (alespon v konfiguraci 2.0 Exclusive + metla, prvni dodani az v srpnu, uz mam objednanou jizdu :mrgreen: ) a o krok dal pred i40 (napr. kozena palubka a spousta ruznych drobnosti, ktere i40 chybi). Bohuzel a nesmyslne ma misto plynovvych zper v kufru klasicky haky, to se soudruzi trochu po*rali :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od Borek »

Ne,o i40 neuvažuji(má moc dveří :D ).Tu jsem dal jako příklad daleko lepšího poměru cena.....a co za ni dostanu.
Za auta,která v současné produkci :hyu: mají rozumný poměr ceny/výkonu a dobře vypadají,považuji novou i30,i40 a i20(i když ta starší verze se mě líbí víc než facelift).Hodně dobře vypadá Elantra(škoda,že se tady neprodává s 1,8l jako v USA).Jen ty vzpěry kufru jsou nepraktické a předpotopní :-k .Jinak pěkný auto,za rozumný peníze.
Na Genesis jsem se minulý rok nedočkavě moc těšil a měl stát za :tus: v garážích. :tus: jsem chtěl posunout manželce....Ale to zděšení a znechucení z reality Genesisu----denně by mě vytáčelo provedení a řešení interiéru i exteriéru za ranec peněz,když vím,že to :hyu: uměl daleko lépe a měl bych to porovnání vedle sebe v garáži.Umím čekat na auto,které mě chytne za srdce a bude snad dělat radost.Po prázdninách se začne prodávat facelift-ten snad podle obrázků pár chyb vyřeší,ale ta nelakovaná :shock: mega tlama místo masky :-k moc krásy alespoň na obrázcích nepobrala(snad to v reálu bude lepší).Na trh přicházejí coupe od Subaru a Toyoty za 800000,-Kč a určitě se ještě něco ukáže.
Stejně chci do podzimu vyměnit auto manželky-myslel jsem v poslední době i na to,že jí koupím mírně jetý :tus: GK.Manželka jezdí dobře,ale výhled je z :tus: mizerný,člověk sedí na zemi za motorem(není vidět ani předek,ani blatníky)a tak se toho trochu bojí na denní užívání. :-k Z toho důvodu jsem uvažoval i o Accentu,i20 nebo Riu(i když ty bych srdcem nekupoval,spíše jen pro účel přesunu).Naprosto nejvíc by se mě pro ni líbil Veloster-pěkné auto z venku i uvnitř.Líbí se mě ta odvaha :hyu: i pěkně a odvážně udělaný vnitřek,palubka,madla dveří... Ale opět ta cena je naprosto nesmyslná.Po prázdninách přijde Veloster turbo a předpokládám,že cena současné 1,6l půjde do rozumných mezí,tak možná..... :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Akce Otestuj a vyhraj - velké zklamání a fail Hyundai

Příspěvek od hawk »

Borek: :mrgreen: =D> to jsem tě asi hodně rozdráždil co?
Já se v GK vůbec nevrtám a žádné závady jsem ještě neřešil (najeto cca 40.000 km), takže celý tvůj text je naprosto mimo :lol: GK mám jen na víkendové projížďky, ale už je to slabé a pokukuju po něčem lepším (imho má GK trochu obraz auta pro nemajetné pozéry - vypadá totiž mnohem líp než jede :wink: )
Mám jedinou větu pro tebe: přijeď se někdy podívat na sraz, a já ti ukážu jakej mám "vrak"
Jo a jinak můj pohled na auto jsi také netrefil (ale co se divím že)? Já nemám jen jedno auto jako ty a když si představím, že bych vozil rodinu v coupe, tak to Vás jako rodinu teda dost lituju se v tom mačkat - děs běs. Je to o osobních preferencích, pokud jseš nenáročný na komfort tak prosím - to ti nikdo nebere, ale já mám trošku jiné nároky. A prosím už nepiš zase tu story (jeto tady na foru jako zaseklá gramodeska) o tom, jak máš to auto nové a skvělé a jak jseš moc spokojen - to už tu všichni znají a opakoval by ses...
Odpovědět

Zpět na „Pokec“