Dovezení vozu z německa (telefonní čísla, cena dovozu)

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Dovezení vozu z německa (telefonní čísla, cena dovozu)

Příspěvek od Mich@l »

Ahoj lidičky. Potřebuji číslo nebo adresu nějaké firmy, která by mi dokázala levně dovézt autíčko z němec. Moc děkuji za odpovědi, chci být znovu právoplatným členem. (Auto mam rozbité, jsem jen poloviční člen :cry:). Děkuji
Autodíly mám od Autojazz.cz
Reklama
 

honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Mám dobrého znamého kterej mi vždy přivezl auto jaký jsem chtěl.Je z Plzně ale auto doveze kam kdo chce.ceny ma pěkný zařidi vše až po velký techničak.Pokud máš zájem:Pavel Liška mob.-777615320 nebo 606266988 stačí říct že ti dal na něj kontakt Honza z Hradce Kralové.Zkus mu zavolat a uvidíš
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Díky, zavolám.
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Ahoj musim tě opravit. Nejsi poloviční člen, ale plnohodnotný člen klubu. Když nemáš auto neznamená že jsi jen poloviční. Přeji hodně štěstí při výberu nového přírustku do rodiny. Copak chceš vůbec koupit za huníka :?: :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Zbyněk
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 led 2006, 20:03
Bydliště: Velké Kunětice

Příspěvek od Zbyněk »

Ahoj.Na Jesenicku máme taky ty lidi co vozí auta na objednávku.Berou 20 tisíc za dovoz i s přihlášením.Určitě někde v okolí tvého bydliště taky nějaký bude.Poptej se po autoservisech,oni se znají.V těch servisech většinou stojí auta bez značek na přihlášení.


Lantra kombi 1,6 GLS
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Rasty píše:Ahoj musim tě opravit. Nejsi poloviční člen, ale plnohodnotný člen klubu.
Díky Rasty. Já dovezu to samé, znova Accenta 1,3 první generace. Je to super auto, nedám na něj dopustit a navíc mám doma spustu náhradních dílů z mojí první bouračky. Čau
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

20tisic? Ani omylem... :evil:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

20000 se mi zdá taky docela dost...No nevím nevím,ale já si chci auto dotáhnout sám :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Tak se mrkni na stranky http://www.autoscout24.de/ dej si tam češtinu a vybírej co hrdlo račí
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od tomexion »

tady jsem si vsiml jednoho accentika 1.3. rv 99:

http://www.hyundaiplzen.cz/ojete_vozy.htm

i kdyz nevim, jestli je/jak na tom je atd...
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

honzik píše:Tak se mrkni na stranky http://www.autoscout24.de/ dej si tam češtinu a vybírej co hrdlo račí
Takže s tou češtinou radši rovnou takhle http://cze.autoscout24.com/index.asp?language=ger
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Čus. Díky všem za pomoc. Hlavně Honzikovi velký dík za číslo. Auto už mám vybrané, rezervované, penízky připravené a o víkendu, jestli se nic nepokazi, už budu tunit :lol: . Dám fotky na fórum, ať se taky můžete pokochat mojí novou károu :D . Tak se mějte fajn lidi a hodně šťastných kilometrů s vaším huňáčem. Čauky.

PS: Řešil někdo na fóru problém s imobilizérem? Když tak napište SZ. Díkes. Čau
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

Zdravím. Chci si taky nechat dovézt auto z DE a tak sháním kontakty pro porovnání cen. A tak mám dotaz: Jak tady je kontakt na p.Lišku z Plzně, kolik si počítá za dovoz??? Mohli by ste mi to napsat Honziku nebo Mich@le???

Vím, že bych se ho mohl zeptat sám, ale jak říkám, sou to pro mě zatím předběžné informace. Snad mě chápete :wink:
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jirka.S: To mas ruzny, my napr. jezdime od kilometru a podle lidi, nekomu 6Kc/km nekomu 13Kc/km..pro auto muzes jet do Drazdan, ale treba k Danskym hranicim...kdo jezdi za pausal, je vydriduch.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

Hardcam píše:Jirka.S: To mas ruzny, my napr. jezdime od kilometru a podle lidi, nekomu 6Kc/km nekomu 13Kc/km..pro auto muzes jet do Drazdan, ale treba k Danskym hranicim...kdo jezdi za pausal, je vydriduch.
Noo, nemyslel sem právě paušálně, ale myslel sem přesně jak říkáš kč / km.....Abych pak věděl na koho se obrátit, kdo to doveze nejlevnějš. Protože když si vyberu auto, tak km budou pořád stejný, ale bude záležet na ceně za km :wink:
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“