nelze nastartovat

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
andre.7
Příspěvky: 5
Registrován: 26 kvě 2012, 22:19

nelze nastartovat

Příspěvek od andre.7 »

hyundai matrix 1.5crdi 2002 rok vyroby 60kw sedl jsem do auta zastrcil klic do zapalování otocím nabehne mi jako vzdy zhavení pockam az kontrolka zhasne otocím pro nastartování a motor se ani nehne prosím poradte co by to mohlo byt jestli uhlíky alternátoru nebo neco jiného .
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: nelze nastartovat

Příspěvek od Richard555 »

tak jen pro upřesnění...... alternátor nemá se startováním nic společného ;-) je třeba se zaměřit na starér ..... hlavně takový váleček na startéru, to je vysouvací cívka a stykač, co sepne proud když je pastorek staréru zasunutý ve věnci setrvačníku.... je tam cívka, může být spálená může být slabší a nevysune pastorek poslechni si jestli to cvaká když se pokoušíš startovat...... může být vypálený stykač nebo pecky na něm ..... samo i ty uhlíky ale na startéru...... :D
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
andre.7
Příspěvky: 5
Registrován: 26 kvě 2012, 22:19

Re: nelze nastartovat

Příspěvek od andre.7 »

Jo díky zkusím se na to podívat ale záhada je že když jsem druhý den sedl do auta a vzal si originál klíč tak auto hned nastartovalo mohl by to byt spatný imoblizér? protoze jsem si jeden klíč dodelával a s tím jsem to nenatocil ale po tom co jsem to natocil originál klíček s kterym sem to koupil tak to zase fungoval i druhej klíč.
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“