Skusenosti s predajcom

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:43, celkem upraveno 2 x.
Reklama
 

alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

no vidim ze nie je rozdielu medzi panonskou a vajnorskou. ono tie nase slovenske predajne a servisi - no ukrajina 90te roky. a nevravim len o autopalace ale myslim aj ine.

ale aspon ta neklamali, mna tucne klamali. jeden povedal ze to opravili a druhy ze neopravili. a nemyslim len jeden servis ani jeden problem. no ani sa nevedia dopredu dohodnut co povedia zakaznikovi. :mrgreen:

no a ked som kupoval auto tak to som tam bol ze co otravujes ma vobec, nevidis ze mam telefonaty sukromne? pri tom som bol rychly a neotravujuci. ked som rokoval potom inokedy o kupe noveho auta, typek dolezity jak datum vyplaty, odbehol na dloho asi tak 4x behom par minut.

no ukrajina co ine povedat? :D/
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:43, celkem upraveno 2 x.
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

mne dvaja rozny neodpovedali a ked som im povedal ze co mi neodpovedali tak vraveli ved to som vam dal vedet nie? ci nieco v tom zmysle. uz som tam bol tolkokrat ze presne si to nepamatam [-o<
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Peter74
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 lis 2007, 07:32

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Peter74 »

Zdravím vešetkých, práve dnes je týždeň čo som majiteľom novej i30 1,6 CRDi Comfort. Kupoval som ho práve v Autopalace a u pána Ponického. osobne mám s menovaným pánom len tie najlepšie skúsenosti. Nielen nám dal veľmi dobrú zľavu na auto (a to som obehal viacer predajcov a tu som dostal najlepšiu cenu), ale nebol problém, aby to auto na nás čakalo pár týždňov kým sa nám podarilo predať Accenta.
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:43, celkem upraveno 1 x.
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

peter ty robis v autopalace ? :D ci si priamo herr ponicky? :mrgreen: ale ne srandujem :P

inak ja som im dal len jednu otazku a vysrali sa na mna

ono ako su to len ludia, ktory pracuju pod podpriemernu znacku (myslim hlavne i-ckovy :hyu: a nosovice ) tak nejake zazraky ani cakat nemozete...treba zmenit radsej znacku auta :D/
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:43, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od lada 71 »

alcione píše:no vidim ze nie je rozdielu medzi panonskou a vajnorskou. ono tie nase slovenske predajne a servisi - no ukrajina 90te roky. a nevravim len o autopalace ale myslim aj ine.....no ukrajina co ine povedat? :D/
alcione píše:...ono ako su to len ludia, ktory pracuju pod podpriemernu znacku (myslim hlavne i-ckovy :hyu: a nosovice ) tak nejake zazraky ani cakat nemozete...treba zmenit radsej znacku auta :D/
Můžu se tě prosím tě zeptat, v jakém oboru a pro jakou "nadnárodní" značku pracuješ ty? A jestli se ještě považuješ za Slováka a nebo skutečně přiznáš, že SK a Ukraina je téměř jedno a to samé. Já mám u nás v CZ zkušenosti s prodejcem jen ty nejlepší a se servisem také. Když to tady čtu, tak jsem si opět vzpoměl na "Vlada1979".
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Peter74
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 lis 2007, 07:32

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Peter74 »

Ja nepracujem pre Autopalace, ani pre žiadneho iného predajcu. Ja som len chcel reagovať na príspevok a uviesť svoju skúsenosť. Ja poznám pána Ponického len preto, že som tam kupoval auto. A mal som s ním veľmi dobrú skúsenosť. (Predchádzajúce auto som kupoval v Trenčíne u pána Blažeka a tiež som bol s ich prístupom spokojný). Som nemilo prekvapený, koľko problémov mal "kolega" pri kúpe auta. Čudujem sa tomu, že v dnešnej dobe keď všetci predajcovia plačú, že sa predáva málo nových áut, nedokážu zákazníkovi povedať termín, kedy sa vyrobí jeho auto. Tak to by sa mali zamyslieť nad celým systémom predaja áut.
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

vravim na zaklade vlastnych skusenosti. z dvoma servismi a z jednanim s viacerymi ludmi v nich. pripocitat mozem este par ludi z tohoto fora z urcitymi problemami. za slovo ma ale neberte, neberte to do slova. :hyu: je podpriemerna az priemerna znacka a ak sa niekoho dotknem tak je to problem z jeho stotoznenim sa z :hyu: a robim vo vw a viem porovnat trocha tak vyrobne procesy vo vw a nosoviciach. ale inak s vw nemam nic, nikdy som vw nemal, nemam ziadny vplyv na trzbu, vw mi je uplne ukradnute a navyse mam :hyu: sice jazdim na golfe v robote ale ani nahodou som neporovnaval moju i30 s golfom. ja som porovnaval i30 v suvislosti s hociakym standartnym autom. nikdy nie s vw. vlastne nic som neporovnaval. pytam sa laicky ako debil. nove auto vam strasne chrasti z motora a hrka tucne z palubovky, no je to standart? a v servise 6 x s tym aj s tym a vysledok? ziaden, seru na teba. este ta aj oklamu ze to urobili navyse. ceed alebo daco z kie mal zvolavacku na hrkanie z palubovky sa mi zda. tu ak pride len jedinec poslu ta do rici. nemame s teba zisk, len pracu bez do rici :D/

ja mam sice vadny kus, vravim zo svojho hladiska. z hladiska toho ze ak mas problem s autom tak narazis na nepriestrelnu a arogantnu stenu servisov. vy ktory problemy nemate, idete na vymenu oleja, alebo lahko odstarnitelny problem tazko pochopite. ake su servisi zistite az ked mate priemerny az vaznejsi problem. a ked kupujete auto a ste nadseny z predajcou, jasne ved maju z vas peniaze, vtedy prebieha obchod, jednanie je na urovni. ale ked chcete opravit daco, nemyslim nieco standartne a tuctove, vtedy sa vam otvoria oci a uvidi znacku taku aka je bez vasich predstav.
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

ale ak je tema predajca. no vyzeram na 19r a zaujmal som sa o auto ked som ho kupoval, no citil som sa ako blb ze co tam otravujem, ved co take mlada kupi...ked som povedal ze berem tak je cingli eura v ociach a otocila jednanie okamzite potom aj to len ciastocne, no mala zly den asi. to chapem, ok. no ale chcel nevedel som farbu aku, no videl som jej do hlavy (to je kreten) pri tom som ale sa nerozhodoval medzi bielym a ciernym pecivom ale autom. tu farbu som si i tak vybral do 2 minut. odosobnene tu hutorim ze nie som ziadna otrava ci los kretenos. navyse ani nevedela mi ukazat ako sa sklopia zadne sedacky, aby boli v rovine s kufrom, trocha uz huste, ne? :lol:
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
JakubN
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012, 21:02

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od JakubN »

Tak já si připadám zase jako ikona místního salónu:-) , testy a zápůjčkou prošly vozy I30cw (stará) i30cw(nová) ix20 a to vše v poměrně krátkém čase + dalších x návštěv jen za účelem čumendy a porovnávání.

Poslední zápůjčka byla nová I30 WG v 1,6GDi NAVI a paket style tuším, (pletu si to s komfortem). Prodejce vše vysvětlil a okolo auta běhal jak modla, několikrát zdůrazňoval, že je to vůz v hodnotě 470 tisíc atd a pak zapůjčil.

Když jsem druhý den auto vracel, tak se mě ptal, zda bylo vše v pořádku a bez problému. Řekl jsem mu, že jediný velký problém je to auto - na to zkoprněl a já se smíchem dodal, jenom, že ho chci.

Začal cvrkot a příprva ceníků. Načež jsem ho zarazil a povídám mu abych Vám ušetřil čas, kolik by stála ta předváděčka (1200 najeto)telefonáty šéfovi atd, že prej 430 tisíc, no tak jsem ho nechal vycukat a s klidem mu povídám, že mu ukážu na internetu konkurenční salón kde ho mají za 395 tisíc, začal další cvrkot a kupa telefonátů, s tím, že si nechal skutečně inzerát ukázat.

Konečný verdikt 405 tisíc, jelikož 60 tisíc dostanu za staré auto, tak odjíždím ze salónu spokojený se zamluveným autem, zítra nebo pozítří si pro něho jedem. S prodejci maximální spokojenost a při každé návštěvě se ke mě velice slušně chovali, seč jsem mladší ročník a ještě mladší vypadám. Nevím jestli se to může, ale jedná se o hyundai Dražkovice u Pardubic, pokud ne tak se omlouvám a admin nechť smaže.
Když jsem byl v Kia v Pardubicích tak se takovej staší chlap skoro nezvedl ani ze židle, tragédie, kdybych byl majitelem salónu tak ho okamžitě vyhodím.
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

JakubN píše:Tak já si připadám zase jako ikona místního salónu:-) , testy a zápůjčkou prošly vozy I30cw (stará) i30cw(nová) ix20 a to vše v poměrně krátkém čase + dalších x návštěv jen za účelem čumendy a porovnávání.

Poslední zápůjčka byla nová I30 WG v 1,6GDi NAVI a paket style tuším, (pletu si to s komfortem). Prodejce vše vysvětlil a okolo auta běhal jak modla, několikrát zdůrazňoval, že je to vůz v hodnotě 470 tisíc atd a pak zapůjčil.

Když jsem druhý den auto vracel, tak se mě ptal, zda bylo vše v pořádku a bez problému. Řekl jsem mu, že jediný velký problém je to auto - na to zkoprněl a já se smíchem dodal, jenom, že ho chci.

Začal cvrkot a příprva ceníků. Načež jsem ho zarazil a povídám mu abych Vám ušetřil čas, kolik by stála ta předváděčka (1200 najeto)telefonáty šéfovi atd, že prej 430 tisíc, no tak jsem ho nechal vycukat a s klidem mu povídám, že mu ukážu na internetu konkurenční salón kde ho mají za 395 tisíc, začal další cvrkot a kupa telefonátů, s tím, že si nechal skutečně inzerát ukázat.

Konečný verdikt 405 tisíc, jelikož 60 tisíc dostanu za staré auto, tak odjíždím ze salónu spokojený se zamluveným autem, zítra nebo pozítří si pro něho jedem. S prodejci maximální spokojenost a při každé návštěvě se ke mě velice slušně chovali, seč jsem mladší ročník a ještě mladší vypadám. Nevím jestli se to může, ale jedná se o hyundai Dražkovice u Pardubic, pokud ne tak se omlouvám a admin nechť smaže.
Když jsem byl v Kia v Pardubicích tak se takovej staší chlap skoro nezvedl ani ze židle, tragédie, kdybych byl majitelem salónu tak ho okamžitě vyhodím.
Mne to nepripada zeby si bol ikona Jakub, skor mi to pride na ferove jednanie s tvojej a predajcovej strany ktore napokon skoncilo s obojstrannou spokojnostou. Co viac povedat.... iba ti ticho zavidim (a samozrejme ze doprajem =D> ).
Naposledy upravil(a) paserak dne 24 zář 2012, 15:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od miro263 »

Paserak, to mozes byt rad, ze si u nich nebol v servise...
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“