výměna svodů ?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

výměna svodů ?

Příspěvek od Gemil »

Zdravím, chtel bych se zeptat mám coupe 2.0 2003 a chci si vymenit svody. Jen mám trochu obavy s těma čidlama, před katalizátorem a za ním. Chci to dát bez katu. Má s tím nekdo zkušenost, má cenu tam dávat ty čidla když tam nechci davat ten katalizátor? mam zato že mi to bude hlasit chybu at je tam dám nebo ne. Písnete prosím jak to máte udelaný. Díky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

udělat od profíka a nemusíš todle řešit :-) (já vím, zase mě kamenujte :D )
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Gemil
*
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2010, 20:53
Bydliště: Rokycany

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od Gemil »

no taky řešení a docela i nenáročný :D když já si to chci udelat sám a mám jen problém stima čidlama. a ty tam máš jiný svody? a co ty sondy máš je tam nebo ne? a kat máš?
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

já jsme objednaný o profíka. Todle bych si fakt doma nebastlil, když si budu chtít ubrat výkon, tak si při jízdě zatáhnu ruční brzdu :-) Jestli to chceš kvůli výkonu tak od profíka, jestli to chceš kvůli zvuku tak vyměň koncové tlumiče ;-)

Co je na tom náročného zavést to někomu do dílny a za týden si to vyzvednout a nechatm ta 14/19tis(obyč/nerez) za profi výfuk ?
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od enjoy »

Pán je gurmán :mrgreen:
Jen si vyndej lambda sondy..dej pak vědět jak ti to jezdí :mrgreen:
Hele jestli o tom víš takovýhle kulový,tak to fakt svěř profíkovi.Nehledě na to,že tím vyndáním katu se tvý auto stává nezpůsobilý provozu,ale tím bych tě asi pouze unavoval...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

to je tak nějak běžný přístup co tak sleduju :D akorat většina si aspoň ty svody koupí a zbytek posvařuje z "nějakých" trubek :D Jakože dělat si celé svody sám bych si netroufnul i když do toho trochu vidím, to už je trochu vyšší matematika a udusit si tímdle motor není žádná sranda :)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Chybu ti to samozřejmě hlásit bude. Ty čidla, zejména to na svodech tam nejsou pro nic za nic, udává to jednotce důležité informace. Ta lambda za katem až tak důležitá není, ale svítit ti bez ní bude Check samozřejmě taky = auto jede na nouzový režim, netáhne to a více žere. Dá se to samozřejmě i oblbnout a někam to zapojit, aby to hlásilo hodnoty odjinud, které se moc nemění a byl klid, ale proč by jsi to propána dělal?

Na co chceš vyndat kat? Jednak to bez něj jede hůře (ano, čteš dobře, holt je to zásah do sestavy a jednotka na to není připravená), kouří a smrdí to jak hajzl a taky to hrozně řve.
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od metalkodl »

Ach boožeeee. Další co chce vyndat kat !!! Už mě ani Markusi nebaví na x tématech číst tvé - bez katu - smrad, hluk, spotřeba. :-) Je to prostě tak. ............. Rozhlídni se na fooru a názory na vyndání katu tady mnohokrát najdeš. Prostě je to nesmysl !!! Žádný užitek !!! Napiš spíše důvod, proč to chceš dělat a tady ti někdo poradí, jak toho rozumě docílit. Důvod !!!
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
GALA
**
Příspěvky: 104
Registrován: 04 črc 2011, 21:05
Bydliště: Irsko

Re: výměna svodů ?

Příspěvek od GALA »

ja chci taky menit...:D...ale nejak se ktomu nemam...uz mi to lezi 3 mes v baraku...udelam to az po STK...:)))...ja sem koupil z ebaye primo na 2.0 plus kosatka byla k tomu
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“