Garmin ecorouteHD

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Garmin ecorouteHD

Příspěvek od caruser »

Hardcam

Nechám si poradiť od skúsených uživateľov navigácie, googlu neverím :)

pilotzz

Tak už aj ty prechádzaš na LPG?
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Reklama
 

F269
*
Příspěvky: 62
Registrován: 04 úno 2009, 22:18

Re: Garmin ecorouteHD

Příspěvek od F269 »

Mohl by někdo vložit fotku, jak a kam jste lípli navigaci? A hlavně, zdali drží. Mám zkušenost s držákem na okno, ale ten vždy po několika kilometrech s třeskotem uletěl i s navigací pod pedály. díky
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Garmin ecorouteHD

Příspěvek od 69pavel »

sry za vopruz,ale dosud mi tacil muj mozek,kouknu do mapy a vim kam mam jet,takovy jako garmin,igo,navi a spol ktery me zavedou na polni cestu at jdou se vycpat,,fakt se nestacim divit ze tem prodejcum to zerete i s navijakem ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Garmin ecorouteHD

Příspěvek od Hardcam »

Ja osobne nemam cas hrabat se v nejakym autoatlasu, mit ho ve dverich, kde bytostne nesnasim cokoliv formatu A4, natozpak si kazdej rok kupovat novy vydani kvuli novym obchvatum atp. Nemluve o vzpominkach na kazdorocni cestu na dovolenou do roku 2005, kdy jsem musel sedet vpredu a hlasit smer. Mimochodem, je to par mesicu zpatky, co me navi ( :hyu: zabudovana) navedla na polni cestu, celkem peknou bez vymolu, koleji a zvysenyho stredu s travnim porostem...no, zkusil jsem to, usetril jsem 12km, cesta dlouha 400m a jeste jsem videl pstrosy v ohrade nejakyho soukromnika :D
papir je sice papir, jenze i navigace umi pohled shora a to s velmi sirokym zaberem...neznam jedinny duvod pouzivat autoatlas a taky neznam moc duvodu, proc si porizovat Garmin (pokud se zrovna nejedna o verzi s live daty...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“