Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Hardcam »

JakubN: psat mu muzes, ale nevim, k cemu ti to bude, jelikoz kazdy autosalon skladovky nakupuje za jinych podminek - prijde jim zprava se seznamem volnych aut za super cenu a kdo (salon) driv prijde, ten driv mele a nakoupi levneji nebo vybavenejsi kus. Tak jsem to za svou praxi zazil. Ja skladovku chtel a jsem si jisty jako nicim jinym na svete, ze jakykoliv jiny autosalon by mi tohle auto za cenu byt o 100tKc vyssi nesehnal. Jednodusse dobre nakoupili "lezatej" kus, kterej za "rychlou" cenu prodali. Jina situace je u aut co jdou do vyroby, tam se vyplati poslat nejlevnejsi kalkulaci do vicero salonu a cekat, kdo to prubne. Pozor ale na snizenou cenu, ktera muze byt vykoupena vyssimi splatkami.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
HonzaD
*
Příspěvky: 78
Registrován: 20 črc 2012, 17:41

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od HonzaD »

Možná jsem já správně nepochopil, ale domnívám se, že je řeč o cenách hotově. Mýlím se ?
Hyundai IX20 Trikolor 1,4CVVT PalmGreen
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Hardcam »

Jj, to je vicemene jedno, jadro veci je to, ze se skladovkou u konkurence nic moc neudela - konkurence ani stejnou skladovkou vubec nemusi disponovat a smlouvani u auta co jde do vyroby je mozny u obou zpusobu financovani. O tom leasingu jsem psal spis pro ty, co budou nadseni, ze jinde dostanou -20tKc, ale ve skutecnosti o 25tKc preplati puvodni nabidku. Platit auto hotove se obvykle stejne rovna uveru z banky, nikoliv uspor. Ale jestli tazatel nasetril, necht sklizi muj obdiv :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Skyline »

[quote="Hardcam"] Platit auto hotove se obvykle stejne rovna uveru z banky, nikoliv uspor.

Nejsem ekonom a nejak tomu nerozumim, proc je nevyhodne zpalatit to z uspor? Nejak mi nesedim ze bych mel na uctu par set tisic a radeji sel do leasingú?
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Hardcam »

Precti si to znova...psal jsem, ze ten, kdo plati auto hotove, ma obvykle/casto penize z uveru poskytnuteho bankou, kde je u dlouholetych klientu sance, ze dosahnou nizsiho uroku ...ja tez volil uver pred vybranim penez z uctu, vidim jako nesmysl zbavovat se tolika penez najednou, kdyz dnes nejsou preplatky horentni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Skyline »

Aha, tak to ja v dnesni dobe drzim jen nutnou hotovost pro pripad ztraty zamestnani a radeji se jinak vseho zbavuji. Proto jsem koupil I 30 za hotove.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
JakubN
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012, 21:02

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od JakubN »

Hardcam píše:Precti si to znova...psal jsem, ze ten, kdo plati auto hotove, ma obvykle/casto penize z uveru poskytnuteho bankou, kde je u dlouholetych klientu sance, ze dosahnou nizsiho uveru ...ja tez volil uver pred vybranim penez z uctu, vidim jako nesmysl zbavovat se tolika penez najednou, kdyz dnes nejsou preplatky horentni.

Ano tak to je, bude za hotovku z hypo (2,9%) našetřit si myslím, dneska pro běžného člověka není reálné, jelikož bydlíme ve svém na vesnici a máme malé dítě.
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Skyline »

Kdyz jsou penize na uver na koupi auta tak jsou na tom lidi jeste dobre, ja bych si nemohl dovolit zbytecne preplacet, proto setrim a platim hotove. REspektive nemam potrebu utratit kazdy mesic vse co vydelam.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Hardcam »

Skyline: prakticky to vyjde na stejno, jestli se vetsiny hotovosti zbavujes v kuse nebo po castech, o ty prachy prijdes tak jako tak :) na dtuhou stranu o tom to je - toci se penize.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
HonzaD
*
Příspěvky: 78
Registrován: 20 črc 2012, 17:41

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od HonzaD »

Já svůj dotaz samozřejmě myslel tak, že výslednou cenu, kterou si kdo ukecá za hotové, ať už z jakýchkoli zdrojů, bych nesrovnával s cenou sníženou o případnou slevu na leasing. A pokud jde o to financování jako takové, myslím že asi musí vyjít líp úvěr u nějaké "své" banky, než leasing či spotřeb. úvěr sjednaný u prodejce. Nejen kvůli přeplatku, tedy výši úroku, ale pokud vím, tak někdy si nelze ani zvolit pojišťovnu a podobně. A u lesingu ani nehovořím o tom, že to auto vlastně není tvoje. Samozřejmě, pokud to kupuji jakou soukr. osoba, na ičo je to o něčem jiném.
Hyundai IX20 Trikolor 1,4CVVT PalmGreen
Uživatelský avatar
rraol
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2012, 14:40
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od rraol »

Máme ix20 s motorem 1,4i ze serie trikolor, ve skladové barvě - červená. Přidali jsme si jen gumové koberečky a povinnou výbavu, platili jsme 241.490,- vč. DPH v AutoPalace Vysočany. Jedná se o cenu "bez smlouvání", tak jak byla nabídnuta po slevě inzerované do konce srpna, a po slevě za kopii TP minulého auta ("Objevte Hyundai").
ix20 tricolor rv 2012
PARIK
*
Příspěvky: 24
Registrován: 07 lis 2012, 10:48
Bydliště: Hrbov

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od PARIK »

Mam objednané IX 20 1,4Crdi 66KW metalíza Bleuberry od 10.11.2012 slíbeno dodání do vánoc.Celková sleva 72000 a zimní gumy, povinná výbava,gumové koberce zdarma. :hyu:
Uživatelský avatar
Janko40
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2012, 17:53

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od Janko40 »

Mam objednané IX 20 1,6i CVVT Tricolor červená zákl. za 280t. +Zdarma: litá kola, zimní pneu., vyvážení a kompletace (zimní na plech, letní na alu.), koberce guma, povinná výb., tažné zař. bajonet, parkovací čidla zadní, dopravné k prodejci.
JanKo40
mirek.dusin
Příspěvky: 1
Registrován: 06 lis 2012, 15:42

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od mirek.dusin »

Teď v listopadu jsem kupoval ix20 1.4 bila barva Tricolor. Podle rady na foru jsem obvolal par prodejcu a sondoval cenu + mozne bonusy. Nejvýhodnější cenu nabízeli Autozeman v Praze a Háša v Bohušovicích.
Postupne jsem usmlouval nejnizsi cenu 239900 + doplnky za 12000 (zamek zpatecky + zimni gumy + zadni parkovaci cidla bile lakovane + povinna vybava). Hyundai v Kolíně nabízí 7 let záruky, pokud budete jezdit na servisky do Kolína a rozumna cena. Super je Hyundai pojištění v případě platby hotovosti (nulová spoluúčast)... vyšla mně na 1756 Kč čtvrtletně.... včetně povinného ručení....
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Za kolik jste koupili Ix20? (Resp. sleva..?)

Příspěvek od airwaves »

Velká gratulace do Nošovic. Šesté místo je bomba. Když jsem se pro toto auto na jaře 2011 rozhodoval to jsem nečekal. Spíš jsem počítal s tím, že budu pro smích rádiovkám škodovkářům.

http://www.auto.cz/cesky-trh-lednu-2013 ... acek-72764
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Odpovědět

Zpět na „ix20“