III. sraz v Mimoni 13.-15.10.2006

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

mno máš na to už jen 10dní
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Ja nemam pouze předni naraznik a jelikoz to mam skoro za barakem tak se snad ukaži,když už mam vozitko konečne a častečne ok a jelikož to vypada na posledni letošni slet :cry:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

??? píše:Ja nemam pouze předni naraznik a jelikoz to mam skoro za barakem tak se snad ukaži,když už mam vozitko konečne a častečne ok a jelikož to vypada na posledni letošni slet :cry:
Tak se zastav, nám nevadí, že nemáš nárazník, ale možná by to mohlo vadit kamarádům v uniformě :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Těm to vadi,ale ten kousek to prežiju,bodu mam stale plny počet,i když včera jsem mel namale,naštěsti než stačily nasednout to tech jejich htpeček a rozjet se tak jsem byl fuč. :twisted:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz.

Příspěvek od Borek »

Meredith píše:Ahojky lidi, tentokrát bohužel nepřijedu, nestihla bych to, neboť máme rodinnou akci :).
Ale po zimě se budu těšit.
Užijte si sraz.
Mám řešení-když nestíháš dorazit ty,tak přijedeme všichni k tobě :shock: .Rodinná oslava :?: -No mi se přizpůsobíme,že chlapi. :lol: Neboj,necháme tě slavit v klidu-tak snad na jaře. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

sraz?

Příspěvek od Masarina »

Zdravím všechny po velmi dlouhé odmlce,

jen by mě zajímalo jestli sraz tedy vůbec bude a kdo se ho zůčastní.

Mějte se
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Zicar

Příspěvek od Zicar »

No tak když to všechno dobře dopadne tak bych dorazil v sobotu.Mám totiž v sobotu narozeniny a nevím jak to dát dohromady, řídít, oslavovat atd..
Ale už jsem jeden sraz nestihnul tak uvidime.Počítám stím, že bych odpoledne dorazil abych vás osobně poznal a prohodil pár vět.Pak budu muset letět domu na oslavu a doněmoty. :lol:
Ďáblice
*
Příspěvky: 58
Registrován: 20 srp 2006, 12:52
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ďáblice »

ahojky vsichni vemte si poradny obleceni v mimoni je zima jako na severnim polu je to hrozny obcas teplo obcas zima k zblazneni
Bývalý Romčisovo SCoupéčko bude za pár měsíců jen MOJE :-))
Uživatelský avatar
duken20
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 kvě 2006, 22:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duken20 »

Ďáblice píše:ahojky vsichni vemte si poradny obleceni v mimoni je zima jako na severnim polu je to hrozny obcas teplo obcas zima k zblazneni
Nás jen tak nic nerozhází!!! :oops:
Hyundai Coupe ,,2003" 2000ccm
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

??? píše:Ja nemam pouze předni naraznik a jelikoz to mam skoro za barakem tak se snad ukaži,když už mam vozitko konečne a častečne ok a jelikož to vypada na posledni letošni slet :cry:
Zdárek kejmou! :D Já jsem se snažil pomoct, ale nemužu za to že tam s ponýska nešel... :?
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

weena píše:
??? píše:Ja nemam pouze předni naraznik a jelikoz to mam skoro za barakem tak se snad ukaži,když už mam vozitko konečne a častečne ok a jelikož to vypada na posledni letošni slet :cry:
Zdárek kejmou! :D Já jsem se snažil pomoct, ale nemužu za to že tam s ponýska nešel... :?
Scoupé má nižší nárazník nežli Pony né?? Šíře, hloubka by mohla souhlasit, ale výška je myslím menší než u Ponyho. Ale nejsem si jist :roll: :roll: Je to jen tip :lol:


Ale co Weeno, snaha se cení :wink: :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Srazy“