Začalo mi vybíjať baterku !

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Adrato
Příspěvky: 1
Registrován: 26 zář 2012, 10:18

Začalo mi vybíjať baterku !

Příspěvek od Adrato »

Dobry den mam problem, mam hyundai coupe r.v2000 lim.ediciu 2.0 102kw , a z nicoho nic mi zacalo vybijat baterku, ked ju nabijem auto ide 2dni bez problemov a po čase zacnu slabo svietit svetla,zacnu svietit kontrolky abs a airbag na palubovku radio prestane hrat a motor straca vykon az zhasne auto uplne. Potom pomocou startovacich kablov nastartuje asi 15minuit ide a zas to zacne stracat vykon a nejde. NEviem cim to moze byť, v servise mi pozerali zatial len alternator a ten bateriu dobija. či to niekde skratuje alebo co ? ak by niekto vedel poradit alebo pomoct piste dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Začalo mi vybíjať baterku !

Příspěvek od M.4.K »

Stalo se mi neco podobneho, akorat s tim rozdilem ze za studena mi to "dobijelo" a pak jak se motor zahral tak jsem videl ukazatele napeti ktery mam v kabine jak to pekne klesa vsechny kotrolky se rozsvitily,svetla pohasla, radio prestalo hrat a uz jsem nenastaroval :D Az kdyz jsem nabil baterku.Tak dokolecka to same.

Byl to alternator (nepatral jsem vic, koupil pres forum od Dave altik a zase jezdim ) :)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začalo mi vybíjať baterku !

Příspěvek od mirekMS »

Souhlas. Stalo se mi to samý. Byla to dioda alternátoru, blbost za pár halířů.
Koudy
Příspěvky: 5
Registrován: 29 srp 2012, 09:38

Re: Začalo mi vybíjať baterku !

Příspěvek od Koudy »

Já jen dodám, že jsem měl taky problém s altíkem a vyřešili jsme ho výměnou za altík z felicie. Trocha šikovnosti mechanika a a šlape jako sviň. :D
Hyundai Coupe 2.0 16V, 102 kW, r.v. 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“