Kdo mě pomůže najít moje vyněné Scoupe???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

wilsg píše:HOŠI TAK BRZDITE!!!!JÁ UŽ HO MÁM VYHLÍDLÍ ASI TAK MĚSÍC A ZÍTRA SE UVIDÍ JESTLI SI HO KOUPÍM TAK NE ŽE MĚ HO UKRADNETE!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
zítra brzy ráno tam jedu aby jsem tam byl první :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Ten stav tachometru asi nebude zkutecny co??? :lol:
Jinak vypada super.
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

wilsg píše:HOŠI TAK BRZDITE!!!!JÁ UŽ HO MÁM VYHLÍDLÍ ASI TAK MĚSÍC A ZÍTRA SE UVIDÍ JESTLI SI HO KOUPÍM TAK NE ŽE MĚ HO UKRADNETE!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
my uz ho mame taky hodne dlouho vyhlidnuty kurna :) ale mame v planu uz tyden tam v nejblizsich dnech zaject! ale mame jich nastesti vic v zasobe! ;)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak jak dopadl nymburk? my dnes jedem do liberce na cumendu tak nam drzte palce at stoji za to... :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak to liberecky zere olej, vodu, ma v haji tlumic, vejfuk, je schnily a strikany lemy sprayem, letni kola nema, lity zadny, zimni total sjety na plechacich- za 45tis? ne diky :)

http://tipcar.cz/karta/Hyundai/11589655 ... 680318.htm

tohle auticko uz si nikdo nekoupi, za 40tis rika pane mymu dobrymu kamaradovi, spoluzakovi ze stredni :) brzo se vam urcite sam pochlubi, fak krasne zachovaly auticko.. ma ale par musek a to:

- od jednoho kola se ozyva cvakani pri zataceni na miste, mozna jen neco zarezleho, cep rizeni? kdo vi ale servo bezi super

- motor slape jak hodinky, chyta dobre, chladi, tahne paradne.. jen obcas drzi volnobeh +/-1200, resp vystidnutej je v pohode ale jak bezi na volnobeh tak pomalicku vyleze nahoru, pak zase pomalicku spadne na tisicovku.. ale to musi bezet par minut na volnobeh!! a taky bych rekl ze brzo spina chladic - takze teplotni cidlo?? no ale procpak tak dobre chyta za tepla i studena?? ma novy krokovy motorek, snad jen vyresetovat ECU, napada vas neco??

- letni gumy uz jsou na hranici ojeti, ale zimaky jsou top, takze budem shanet gumicky 185/60 R14 na jaro!

-sundal jsem vicko rozdelovace a trosku tam tece olej z vnitrku rozdelovace, takze nejake tesneni v haji, ale to pocka, v kufru jsou novy gufera, takze asi ceka taky vymena, ikdyz olej je dolity na rysku a to je pred vymenou..


tot vse! ma najeto stejne kilometru jako moje ale nikde vubec nic nevrze, rizeni, razeni, pedaly vsecko jako novy, jen jsem do nej sedl a vedel jsem tak tohle berem!! super, jeden majitel v nemecku, od roku 1999 jeden u nas a ted to ma kamarad! mi reknete kolik teda moje najelo :lol:

musel jsem se vam pochlubit a zaroven se ptam jestli vas neco nenapada ohledne tech otacek volnobehu...
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Nymburk??No nic moc!Já sem tam sice nebyl, byl tam můj otec a říkal že když je o trošku víc než 50 km/h že to už řvalo jak kůň, tak na to taky kašlu


A ty otáčky nevím.Měl sem to na mojem starém autě a jsu rád že jsem se ho už zbavil 8)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ani se nedivím že si najednou všichni vzpomněli... :D Taky si sháním novu káru¨, původně jsem heldal něco jako Honda CRX ale když jsem si dal na netu vyhledat sportovní kůpé 20 000 - 50 000 tak mne překvapilo kolik se tam najde Scoupe za víc než rozumnou cenu s rv. 1992-1996.
Myslím že se na CRXo vykašlu a půjdu právě do Scoupé, sice to nemá tak velkej výkon ale kárka je to nejen na pohled pěkná. :P
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Ted jsem nasel jedno S-coupecko na hlinykach v cervene barve 92 rok za 30000 kc a to nejlepsi na tom je oznaceni 1,5 gt
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“