drnčení v zadní části auta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ivos
*
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2008, 09:44

drnčení v zadní části auta

Příspěvek od ivos »

Při nízkých otáčkách a na dlažebních dostkách mi něco vibruje , drnčí v zadní části vozu. Nejdříve jsem myslel ,že jeto zadní plato , ale dělá to i když ho nechám doma. Nemáte někdo podobnou zkušenost a navíte co by to mohlo být?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od Mexican »

ivos píše:Při nízkých otáčkách a na dlažebních dostkách mi něco vibruje , drnčí v zadní části vozu. Nejdříve jsem myslel ,že jeto zadní plato , ale dělá to i když ho nechám doma. Nemáte někdo podobnou zkušenost a navíte co by to mohlo být?
metoda pokus omyl - vyber rezervu, hever, dotiahni ramik so znackou, skontroluj ulozenie pasov
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
kabi
*
Příspěvky: 60
Registrován: 04 pro 2008, 23:33
Bydliště: Slaný

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od kabi »

jojo budde to duchařina
Matrix 1,5 CRDi VGT R.V. 2008
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od rastos »

Uz som to na Matrixe riesil. Kym som to nasiel...
Bolo to tretie brzdove svetlo. Skus ho niecim vypodlozit a tak sa prejst...
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od slavino »

naloz do kufra niekoho maleho a prejdi sa po dlazeb kostkach,potom spoliehaj na jeho sluch,mozna to vyjde,ale predtym povyberaj z kufra vsetko co sa da.este ma napadlo chyt koncovku vyfuku a zatras s vyfukom do stran mozna to bude vyfuk.potrubie.tak vela stastia,potom pisni jak si dopadol
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
ivos
*
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2008, 09:44

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od ivos »

Všechno jsem vyložil a vyčistil. Dokonce jsem vyndal i odnímatelný kryt který je v zadních dveřích z vnější strany a nepomohlo to . Že by to mohlo dělat třetí brzdové světlo to mě nenapadlo , zkusím to. Už mě nic dalšího nenapadá.
ivos
*
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2008, 09:44

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od ivos »

Tak jsem si nechal nalakovat lištu nad zadní SPZ v barvě vozu , vřele doporučuji, auto už nemá tak laciný vzhled, a drnčení zmizelo. Předtím jsem vyzkoušel snad vše včetně vybrání rezervy. Ted spokojenost.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od enjoy »

Neco pro zasmani...
Nekolik tydnu uz mi pilo krev drnceni pri urcitych otackach motoru nekde od kasliku spolujezdce.podotykam naprosto zretelne to bylo od spolujezdce nekde kolem kasliku nebo airvbagu.
Takze jsem mel venku prihradku,kabinovy filtr,dotahnul jsem kryt na motoru,pro jistotu...
Dneska povidam pritelkyni,mas bojovy ukol,rict mi co tady v tech 1700ot. Drnci.
Jedeme kousek a povida,vyndej si bryle z prihradky nad hlavou. A bylo ticho! To me pos....:-D
Ja uz nadaval na korejce blby.neumej ani slicovat palubku atd. A ony brejle.to vam ale garantuju,ze byste si to podle toho zvuku v zivote netipnuli:-)
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od behe »

Ja mam podobnu prihodu, ale vysvetlenie dodnes nemam.
To co vpredu drncalo, bol kamen (!) v motorovom priestore. Ked sa otvori kapota, tak v oblasti pred spolujazdcom je taka "zasivaren" kam zapadol (odkial sa tam dostal?) a potom drncal.
Matrix Premium 1.6
Matmar
*
Příspěvky: 61
Registrován: 12 črc 2008, 06:50
Kontaktovat uživatele:

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od Matmar »

To s tím kamenem mě zajímá. Já už toto řeším 4 roky. Pořád mi něco na nerovnostech ťuká před spolujezdcem, jakoby od nápravy. Už mám vyměněné časem kde co včetně tlumičů, uložení, tyčky řízení a pořád na to nejsem schopen přijít co to je. Dalo by se to líp popsat kde je ta "zašívárna"? :)
Matrix CRDi
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od rastos »

Mne kedysi drnčalo spätné zrkadlo, nalepené na čelnom skle... malo trošku vôľu v tom úchyte a tá spôsobovala drnčanie.
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od enjoy »

Je to sice dotaz temer 4 roky stary,ale aby toto tema nezustalo nevyresene...:-)
Byl si s tim zadnim platem blizko..dela to navijec prostredniho bezpecnostniho pasu na operadle zadni lavice.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Robert_Kania
*
Příspěvky: 31
Registrován: 25 dub 2008, 13:17

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od Robert_Kania »

Na každé drnčení nejlépe pomáhá nahlas puštěné rádio :-). Ale dost legrace, naštěstí mně nic nedrnčí, ale jednou to byly také brejle v přihrádce u vnitřního osvětlení a jednou drnčela v kufru tyč k heveru, takže nic zásadního, vždycky jsem to brzy odhalil.
Matrix 1,5 CRDi 60kW 2003
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: drnčení v zadní části auta

Příspěvek od kabin »

tedy zas jeden malý úspěch
Nekolik let uz mi pilo krev drnceni pri urcitych otackach motoru nekde od kasliku spolujezdce. i v servisu jsem to reklamoval a cosi udělali a po měsíci bylo drnčení zpět tak jsem to vzdal a pomalu si zvykl jen jsem nadával na ty turky lajdácký - sou neviní :-) při přeladování radia za jízdy což v podstatě kvůli bezpečnosti nedělám jsem zjistil že drnčí ozdobný plastový rámeček kolem rádia ,jsem myslel že se picnu taková prkotina ](*,)
inu chybami se člověk učí :D
Matrix 1.5 CRDi VGT
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“