Zimné pneumatiky

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od r_e_n_e »

noir_chat píše:Ahoj,

zrovna jsem se vrátil z pneuservisu na nových zimních Pirelli, na moje Coupé FX ročník 2004 mi navrhli rozměr 205/50 R17, já si vzpomněl, že na fóru jsem tenhle rozměr viděl, a bez rozmyslu jsem s tím souhlasil. Jenže po odjezdu ze servisu jsem zjistil, že rozměr 205/50 R17 není zapsaný v techničáku ](*,) . Nadávám si za to, že zrovna tak primitivní záležitost jsem podcenil a přehlédl ](*,) .

Mohli byste mi poradit, jestli mám pneumatiky reklamovat, nebo jestli je lze dodatečně zapsat do technického průkazu? A má někdo zkušenost s tímto rozměrem?

Do TP to zapise len URAD , policia to dodatocne zapise do evidencie do 7 dni...
skus sa poinformovat tam.
Reklama
 

r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od r_e_n_e »

tak moje porvotne skusenosti s Nokianami WR G2kami.

Su naozaj tiche...ale slabo drzia na snehu co je podla mna doooost vazna vec. :D
Nevem ake skusenosti maju ostatni, ale predtym som mal na predchadzajucom aute obycajne Matador MP59ky a v snehu to islo jedna radost...

Tak asi tak...
Uživatelský avatar
Lucas
*
Příspěvky: 22
Registrován: 18 črc 2012, 12:39
Bydliště: Brno

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od Lucas »

cau
tak bych tady obnovil tema ,za chvylku zacina obdobi zimnich pneumatik tak koukam po internetu na testy jaky si vybrat pneumatiky, zatim jsem si vyhlidl pirelli SOTTOZERO S2
jaky mate vy a co by ste doporucily :roll:
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od LiberaleMiguel »

já mám Sava Eskimo a max spokojenost :D/
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od metalkodl »

PROTEKTOR VRANÍK 195 / 65 R 15 91T HPL4 zimní . Mám je na daewoo a super, tak je hodím i na Tiba. A cena za gumu do 1tis, to je super. Kdybych je nikdy neměl, tak bych do toho nešel, ale...., dálnice nejezdím, hlučnost řeším u všech nedůhů rádiem a průjezdnost a držení směru v břečce atd perfekt.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od enjoy »

na silvetra ve Špindlu tam na nich jezdily taxikáři s VW transporter a dovolovali si tam na nich neskutečný věci a jedinkrát jsem necítil,že se jen klouzla guma po sněhu..fakt mazec.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od metalkodl »

jo jooo, já jsem taky max spokojen.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
Lucas
*
Příspěvky: 22
Registrován: 18 črc 2012, 12:39
Bydliště: Brno

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od Lucas »

ale zas protektory min vydrzi ne? po 2 zimach musi byt sterely :o
nakonec jsem si vybral hankook jsou za dobry ceny a hodne lidi je chvali
chci se zeptat vadi kdyz koupim pneu s mensim indexem vadi to necemu? v tp mam psano min. V ,nestaci H ?to uz je 210km/h
Uživatelský avatar
h6852
*
Příspěvky: 31
Registrován: 01 kvě 2009, 12:11
Bydliště: Karviná / Praha

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od h6852 »

Ahoj, abych přidal také svůj názor na zimní gumy. Měl jsem rok staré Nokian WR G2 ( jedna zima odjetá, další jsem volil jiné gumy ) a jsou na vyhazov.
Dalším rokem začal utíkat vzduch tak jsem jel s autem do servisu a nestačil jsem se divit jak já tak i technik, všechny 4 gumy byly na vyhazoval, komlet popraskaly po celém obvodu z vnitřní strany, ani technik mi nebyl schopen vysvětlit jak je to možné, ale stalo se tak.

Tuto značku bych já osobně nedoporučoval, ale možná jsem měl smůlu jenom já, ale nezdá se mi, že je normálně, že šli do kopru všechny 4 :O(
Jinak jsem měl 17.
Hyundai Coupe RD 2.0 ( 98 )
Hyundai Coupe GK 2.7 V6 ( 06 )
Uživatelský avatar
Lucas
*
Příspěvky: 22
Registrován: 18 črc 2012, 12:39
Bydliště: Brno

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od Lucas »

jo tak to musi nastvat, dneska pneumatiky nejsou nejlevnejsi ale nokian jsem vzdy bral jako dobrou znacku :roll:
jinak ja jsem si uz koupil hankook, tak jsem zvedavej na zimu jaky budou :D/
Uživatelský avatar
majoza1
*
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2010, 19:35
Bydliště: Slovakia

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od majoza1 »

Ja mam tieto: Nokian W+ 205/55 R16-91T
maju za sebou dve zimy a este minimalne dve vydrzia a to som s nimi tento rok jazdil do polky maja, mam s nimi len dobre skusenosti. pred dvoma rokmi ma vysli vsetky styri 330,- eur
Hyundai Coupe 2.0L GLS 105kW r.v. 2004
r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od r_e_n_e »

h6852 píše:Ahoj, abych přidal také svůj názor na zimní gumy. Měl jsem rok staré Nokian WR G2 ( jedna zima odjetá, další jsem volil jiné gumy ) a jsou na vyhazov.
Dalším rokem začal utíkat vzduch tak jsem jel s autem do servisu a nestačil jsem se divit jak já tak i technik, všechny 4 gumy byly na vyhazoval, komlet popraskaly po celém obvodu z vnitřní strany, ani technik mi nebyl schopen vysvětlit jak je to možné, ale stalo se tak.

Tuto značku bych já osobně nedoporučoval, ale možná jsem měl smůlu jenom já, ale nezdá se mi, že je normálně, že šli do kopru všechny 4 :O(
Jinak jsem měl 17.

Tak to si mal asi smolu, lebo moje Nokian WR G2 uz mam tretiu sezonu a su v poho...
Mozno si ich zle skladoval cez leto... :-#
Uživatelský avatar
sipko4
*
Příspěvky: 63
Registrován: 27 úno 2009, 17:18
Bydliště: slovensko

Re: Zimné pneumatiky

Příspěvek od sipko4 »

hosi kamos ma napredaj pneu petias snow master w 651 215/55 R17 skoro nove cena za vsetky 4 je 180 eur keby mal niekto zaujem sprava. to ja len tak keby nieco :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“