ztráta klíčů

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Flufi
*
Příspěvky: 30
Registrován: 05 dub 2011, 22:40

ztráta klíčů

Příspěvek od Flufi »

ahojte.
mám takový problém. ztratil jsem jedny klíčky od auta a nevím jak postupovat dál. patrně jsem je vytratil u domu, takže je asi někdo sebral. náhradní klíče samozřejmě mám, ale mám strach teď auto někde nechat stát, že si nálezce klíčů s autem odjede. dá se z toho nějak vybruslit nebo je to na kompletní výměnu zámků atd? případně na kolik to asi vyjde?
díky
Reklama
 

potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: ztráta klíčů

Příspěvek od potki »

Ak mas auto poistene proti kradezi, tak je tvoja povinnost ist to oznamit poistovni a bude nutna vymena zamkov. :(
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ztráta klíčů

Příspěvek od Hardcam »

popr. nechat prekodovat stavajici klic, ale porad ti hrozi vykradeni manualni vstupem, tzn. pres zamek...vymenit sadu zamku stoji cca 10 tisic, ale asi je to rozumny reseni. My, co jsme dostali jedny klice, jsme na tom jeste hur. Ja si budu ted nechavat pridelavat :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
bruno75
*
Příspěvky: 41
Registrován: 29 říj 2012, 21:09
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: ztráta klíčů

Příspěvek od bruno75 »

Dost blba situacia :(

Mas dve moznosti:
- objednat druhy kluc, ktory treba samozrejme dat spravit presne podla tvojho terajsieho kluca (myslim mechanicky) a v :hyu: servise ho nechat naprogramovat. Riadiaca jednotka dokaze akceptovat najviac dva kluce :-$ takze ten strateny sa stane pre RJ a imobilizer neaktualny. Bohuzial stale hrozi, ze sa ti niekto bude snazit dostat do auta klasicky klucom ale ani tam to nevidim tak katastrofalne kedze mas na IX35 alarm a len malokto si nechava v aute cenne veci
- nechat si vymenit vsetky zamky spolu s novymi dvoma klucami a nechat si to poprehadzovat plus naprogramovat RJ. Je to drahsie a zdlhavejsie riesenie ale da sa povedat ze koser.

Ja osobne by som to tak tragicky nevidel a isiel by som do tej prvej moznosti ale to som ja a parkujem v garazi tak aj to je trochu plus.
Hyundai IX35 1.7CRDi Style - Cashmere brown [11/2012]
Ochcavka v teedeeii na hlinach - firemne
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ztráta klíčů

Příspěvek od FISHkaa »

já bych taky zámky na autě neměnil - alarm se rozpípá po otevření klíčkem (ne centrálem)... 8)
edit: poptal bych se na Policii či ztrátách nálezech - třeba byl nálezce poctivý :wink:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Flufi
*
Příspěvky: 30
Registrován: 05 dub 2011, 22:40

Re: ztráta klíčů

Příspěvek od Flufi »

Takže klíče jsem nenašel, ani na policajtech ani nikde na úřadě. Výměna zámků a zamykání zpátečky bratru pěkných 25tis...
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“