Gumové řízení

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Re: Gumové řízení

Příspěvek od misan18 »

jojo, čepy jsou vpohodě.. no já ještě uvidim, tuhle jsem jel ráno a jelo se tím úplně normálně, volant tuhnul jak má, ale asi po půl hodině to dělalo zas to samý, tak to nechápu..
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Aleš-ák
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 zář 2012, 18:38

Re: Gumové řízení

Příspěvek od Aleš-ák »

To je zajímavý...Pokud je to tím posilovačem tak je asi celkově v háji....
Blata BXM 125
Hyundai Accent 1.4
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Gumové řízení

Příspěvek od jan.skr »

ještě zkontroluj podtlak co jde do posilovače, tam by to mohlo bejt taky
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: Gumové řízení

Příspěvek od whoode »

kuknul bych se aji na zadní nápravu (silentbloky), jestli se ti to vlní, mě se to taky vlnilo, a po celkové druhé geometrii je to ok, ale pozor na některé servisy, udělali mi geometrii pěkně na pikaču..(auto mělo sindrom šikmo běžícího psa).. nemusí to být jen řízením...
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Re: Gumové řízení

Příspěvek od misan18 »

Teď budu trochu za idiota, ale nevadí, zkontroloval jsem potom tlak v pneumatikách a na přední nápravě bylo na každým kole jinej tlak, rozdíl asi 0.3, měnili mě to v servisu páč měnim zimní na elektrony ale vždycky to nahustili dobře, tak jsem to ani nekontroloval. V životě by mě nenapadlo, že to může bejt takováhle kravina, ale hlavně že už to nedělá. Horší je, že potom co se to zpravilo a volant reaguje víceméně normálně normálně je vidět jiná věc, auto příšerně plave (tlak standartní 2.5 na všech pneu, tak jsem to míval vždycky, takže tím to nebude) , a při přejezdu nerovností, tak nějak vždycky celý volant změkne a auto je takový míň stabilní. Můžou to být silent bloky? Jak poznám jestli sou v háji?
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Gumové řízení

Příspěvek od MICHAL77 »

jan.skr píše:ještě zkontroluj podtlak co jde do posilovače, tam by to mohlo bejt taky
Tak toto bych potřeboval nějak objasnit? Jakej podtlak do posilovače??? :mrgreen:
.........
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“