koupil jsem dost nabouraneho getze

Moderátoři: vipe, Moderátoři

73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

řídíci jednotka hyundai getz a jeho kabelaž

Příspěvek od 73961 »

dobry den,kolik svazku kabelu jde do řídíci jednotky hyundai getz? objem 1341 a rok 2002.. 1 nebo 2 svazky? já tam mam totiž jen 1 svazek a řešim jesli tam nahodou nemaji byt svazky 2 když řídici jednotka ma na sobě 2 konektory..poradí nekdo?
Reklama
 

73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

zdravim všechny,hodně dlouho jsem hledal auto se kterym bych si mohl "hrát" a zaroven se stal mym milačkem,i když na první pohled nevypadal dost nabourany ale po tom co ho viděli už 3 automechanici tak mi doporučuji rozebrat a rozprodat.Ale to ja nechci!! ja ho planuji postupně opravit,nakoupit vse potřebne,postupně auto roztahnout či ubrat kde je třeba, přisvařovat tak jak by melo byt,typuji čeka me prace nejmin na 3 měsice,navic mi nestartuje motor nebot do čerpadla mi nejde štrum..a až to dam vše dokupy hodlam auto kompletně zrenovovat a dat díly do stavu tak jak by vyjelo prave z linky!!do te doby mi tak přiroste k srdci že ho budu snad zbožnovat..tak me povzbudte.skusim dodat fotky,jo a je to rok 2002 motor objem 1341..nechce i nekdo pomoct nebo se přiučit??jsem z třince a kazda ochotna ruka se hodí..
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od whoode »

kup ještě jednoho s dobrým rámem, pař jestli to chceš tak lepit, tak se ti to fakt neoplatí.. kor bych nerenovoval tak nabourané auto... někde na vrakačích by mohly mět karoserie, třeba z anglických modelů...
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: řídíci jednotka hyundai getz a jeho kabelaž

Příspěvek od 73961 »

podiva se nekdo prosim pod volant na řídíci jednotku a povi mi kolik tam je svazku? 1 nebo 2? nebot na řj jsou dva konektory ale jen 1 svazek kabelu?? neni to malo?nemaj byt nahodou obsazene oba konektory?
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

kdysi na skodovkach jsme jsme treba rozřezavali prahy,podlahy,lemy a nekdy i cele boky,nevidim duvod proč bych na šrotaku nemohl koupit cely bok i s dveřmi a proste ho tam přisvařovat.statnice na svařovani,toho se nebojim,jako je mi jasny ze to je svar tak na 3metry a kupa bodovych svaru..taky me to napadlo koupit jinou kastlu ale budu muset to udelat tou levnejsi a těžsi cestou,defakto jedine co neni poškozene jsou 5te dveře,kapota motoru,a předni sloupky pod přednim sklem a geometrie kol,v to fakt doufam ze je ok
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Bolo »

Getz se dá koupit za 40 litrů. Nasypeš do opravy mnohém více a budeš jezdit v posvařované boudě, která nebude mít takovou pevnost, jako nebouraný auto. No ale třeba to nebude tak hrozné jak píšeš, šoupni fotky ať se podíváme. :)
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od enjoy »

Tak podle mě jsi buď blázen anebo nadšenej blázen.. obojí je v podstatě to samý :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Mates »

Sice hodně bourane karoserie umí opravit jen češi, ale rodinu bych v tom nevozil když píšeš, že dobré jsou 5. dveře. Pár aut už jsem z bouraček udělal ale dneska už ne. Kup celé auto a to svoje rozprodej na ND.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
bruno75
*
Příspěvky: 41
Registrován: 29 říj 2012, 21:09
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od bruno75 »

Podla popisu... skoda namahy a penazi. TTak ako ti radili, rozpredaj na nahradne diely a kup si pojazdneho s ktorym sa mozes nasledne vyhrat a spravit podla svojho gusta.
V dnesnej dobe su auta spotrebak a nikto neoceni tvoje desiatky a stovky hodin ktore mu venujes a stale to bude len havarka na ktorej sa budes stale trapit s tym istym dokola.
Hyundai IX35 1.7CRDi Style - Cashmere brown [11/2012]
Ochcavka v teedeeii na hlinach - firemne
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Mates »

Píšeš o státnicích na svařování. A máš bodovačku? Ne budeš svařovat CO2. Kašli na to a kup si neco co jezdí a je celé.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

skusim dodat fotky ale zatim vymyslim jak to levne daj dokupy a veřim že to nejak dam dokupy karosařsky ale šilene me štve že mi nejde nastartovat motor,sviti mi check kontrolka a k motoru nejde benzin ale cerpadlo fachci jak ho dam extra na baterku a relatka taky cvakaji takze překontroluji kabely jesli nejsou cvakly nebot cerpadlo je ok,a krom checku mi sviti zluta kontrolka auto s klicem a nevim co to je,ale po asi minute zhasne,taky oranzově to svítí..
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Hardcam »

Mozna je nekdy lepsi opravit si sam, nez koupit nejakej slepenec z bazaru. Tim, ze pribyde na silnice dalsi opravena totalka, konec sveta urcite nenastane.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 69pavel »

no jsou dve moznosti,bud se zblaznil z vyhry ve sportce a nevi kam ulozit penize tak si koupil hracku at se doma nenudi a nebo dostal dedictvi- nabouraneho getzika

ne ted vazne pokud je to nabourane tak oprava plechu bude majlant,navic pokud je hnuta kara natolik ze je hnute ulozeni naprav tak to musi stejne na stolici jinak pak budes mit problemy jak s jizdnimi vlastnostmi kdy ti bude auto tahat do strany,plavat na ceste ,sjizdet nerovnomerne pneu a dalsi neplechy,navic i kdyz dnes uz jsou technologie ze to jde vyvarit a osetrit tak aby nedochazelo k dalsimu reziveni coz nikdy uz stejne nevyloucis ze se tak nestane.navic pokud je uz jednou porusena deformacni zona tak uz nikdy nebude to auto bezpecne,bud bys musel tyto dily dat cele nove nebo budes riskovat pri dalsi havarii riziko ze misto aby to kara udrzela a ten naraz pohltila tak se to posune dale,nebot zrovna ten dil to neudrzi co ma,nikdy nevis kdo do tebe najebe, pokud to ale chces dat dohromady a nechas to jako muzejni kousek tak proc ne,ze jo.
nejlepsi by bylo abys sem hodil fotky jak to vypada,treba to mas jemne skrably blatnik a delame tu nejhorsi zavery :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

ja osobne to hodnotim jako lehke,ale mechanici to hodnoti jako tezke,ale ja to vidim tak ze to je o lenivosti a o tom ze to profi mechanici hodnoti jako vzhledem k cene a staři vozu ale ja ktery to beru jako zabavu,vsak to znate z garaži,vyzva je vyzva..ale fakt me ted vit trapi ze nestartnu motor,uz zhruba vim kde muze byt zakopany pes,a to v kabelech nebo v relatku ale pořad nevim co znamena svitici kontrolka na palubce "auticko s klickem uvnitř" sviti tak minutu a pak zhasne
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od MICHAL77 »

Imobilizér??? Proto to nedává benzín???
.........
Odpovědět

Zpět na „GETZ“